Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Właśnie jestem na etapie żegnania się z cyfrą,obserwuję promocje na N-ce i widzę,że w tym temacie osiągnięto już chyba wszystko ( przez kilka miesięcy to samo) albo właściciele lub decydenci w N-ce mają "wielkiego węża " w kieszeni. Samą cenę pakietów można jeszcze ,od biedy ,zaakceptować,ale 149 zł za aktywacje turbo dekodera, to już jest śmiech na sali.Stanowczo za dużo,czy ktoś z Was pamięta jaka była oferta promocyjna w wakacje 2010 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w CP i C+ masz opcję z zakupem dekodera jaki Ci się podoba (własnego), w n jedynie słuszne nboxy.... no ale o tym było już wielokrotnie. Poza tym nie siej zamętu - umowa w Polsacie się nie przedłuża sama tylko przekształca się w umowę na czas nieoznaczony, tak samo zresztą jak w C+ i n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Torre24 - akurat dziabolek7 ma rację. Oferta się przedłuża automatycznie o 12 miesięcy. Zresztą dziabolek pracuje w APSie CP więc wie o czym mówi.

 

A tak a pro po to jakie w CP możesz kupić własne dekodery? Tylko jeśli weźmiesz moduł to możesz z innych korzystać. Sama karta tak jak w Cydrze nie pociągnie na innym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Ale dla mnie lepszy jest moduł niż dekoder dedykowany. Co do przedłużenia umowy - nie wiedziałem o tym i jeśli rzeczywiście taką zmianę w regulaminie wprowadził CP to jest to całkowite przegięcie mające na celu naciąganie klientów nie pilnujących terminów na dodatkowy okres umowy. Z drugiej jednak strony umowę należy czytać i można ją wypowiedzieć w odpowiednim czasie, tak więc jeśli ma to być argument przeciwko ofercie Polsatu to jest on lekko naciągany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Ja się za nikim czy też przeciw komuś nie opowiadam. Informacyjnie to napisałem. Pewnie, że po tym automatycznym przedłużeniu można wypowiedzieć ale okres wypowiedzenia jest 3 miesiące. W N rozumiem, że jak się kończy umowa to przechodzi w okres nieoznaczony z miesięcznym wypowiedzeniem tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa w CP po zrolowaniu przedłuża się na 12 mies. i NIE MOŻNA JEJ WYPOWIEDZIEĆ, ewentualnie ze skutkiem na koniec tego 12 mies. okresu ale nie później niz 3 mies. przed jego upływem bo zroluje się na kolejny rok i tak w koło macieju. Oczywiście można ją zerwać w trybie natychmiastowym płacąc karę, ale o tym szerzej jest w wątku o CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma krótszych.Dla klientów mBanku jest na 24 miesiące ale biorąc pod uwagę dynamikę przyrostu nowych kanałów to dłuższa umowa wychodzi raczej na plus a nie na minus.A jak komuś już tak źle to może przytrafi się jakaś zmiana w regulaminie więc będzie możliwość rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo wszystkie umowy zawierane online licza 12 miesiecy, a tak bedzie jesli zamowi nke z ich strony internetowej

Niestety teraz 27 m-cy.

 

no raczej nie. Poczytaj ten regulamin

 

http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=432590&postcount=1

 

wychodzi na to ze po 12? (13) miesiacach mozna rezygnowac bez konsekwencji z miesiecznym wypowiedzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle próbowałem rozwiązywać co gdy brałem Nkę te kilka lat wstecz, to brałem w promocji gdzie umowa była na 24 miesiące. Jednak zamawiałem Nkę telefonicznie i tam od razu mówili że w takim wypadku umowe będzie można zerwać po 12 (13 licząc miesiąc aktywacji) miesiącach. I to się sprawdziło bo już na 3 miesiące przed końcem tego 12 miesiąca dzwonili do mnie z Nki z propozycją przedłużenia umowy na kolejne 12 miesięcy w nowej promocji :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca czerwca jest możliwość rozwiązania umowy z Canal+ na podstawie usunięcia programu TVN Warszawa.

Chcę zmienić dostawcę telewizji na N. Czy obecnie są promocje dla klientów przechodzących od innego operatora ?

Na jaki okres minimalny można podpisać umowę 24 miesiące czy krótszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...