Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...wczoraj sam dzwoniłem do BOK-u n-ki żeby się upewnić i potwierdzono mi że od 11 marca wejdą te nowe promocje, a jak widać, dzisiaj je odwołano :D

 

BOK wie tyle ile mu się na monitorze wyświetli i nic więcej. Informacje o promocjach (i nie tylko), które posiada BOK są ogólnodostępne na branżowych portalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale pracownicy BOK nie mają dostępu do jakiś super tajemnic firmy (np.z kim nka prowadzi rozmowy, kiedy będzie nowy soft, jakie kanały włączą, jaka będzie nowa promocja itp.itd.), bo by je wynieśli na zewnątrz szybciej niżby na ekranach monitorów zobaczyli. Kilkuset osób nie upilnujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem można się zdziwić... Wiadomo że co bardziej i lepiej zorientowani pracownicy BOK wiedzą to i owo wcześniej ale znają "zasady" i siedzą cicho aż do oficjalnego komunikatu. Na portalach branżowych niejednokrotnie pojawiają się dane spekulacyjne, które często są wypuszczane aby "podgrzać" atmosferę wokół jakiejś informacji, w tym przypadku zachęcić niezdecydowanych dotąd na Noworoczne promocje do ich szybszego nabycia... Tak się robi i n-ka wcale nie jest pierwszą platformą która takie "zabiegi" stosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ty tak pracujesz to Ci współczuję jak potrafisz z 2-3 tys zł zarobione wydać tylko na sobotnie popijawy... Niektórzy jednak mają ambicję i plany na przyszłość... Wiadomo że na takich Infoliniach nikt nie chce dłużej niż 2-3 lata na słuchawce pracować ale jest to i tak dobry początek dorosłego życia... Nie każdy może ma "znajomości" a Tobie wyraźnie ego spada i wyżywając się na innych starasz się poprawić własne mniemanie o sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat znam specyfikę pewnego BOK. Studenci via Internet zapisują się w grafik w jakich godzinach chcą pracować - mogą pracować 40h w tygodniu, a mogą też pracować 0h w tygodniu. Stawką za godzinę jest minimalna i 2-3 tys zł to można zarobić pracując przez 2 m-ce po 8h dziennie. Oczywiście niektórzy awansują, zostają kierownikami zmiany, później zespołu itp. itd. Ale kierowników Ci dostatek, a robić ni ma komu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Porównanie promocji N i Cyfry .Nie obejmuje kanałów dublowanych które są w obu platformach.

N wszystkie pakiety za 48zł

Jest:

TVP HD,MGM HD,Wojna i Pokój,Discovery HD Scowcase,Animal Planet HD,N Sport,Eurosport HD,Sport Klub,Sport Klub Extra,Bomerang,Baby TV,Jim Jam,Kids Co,Nicodelon,Da Vinci,MTV HD,Eska TV,

 

Niema:

Ale Kino,Halmark,Fox Live,Zone Romantica,Kuchnia TV,Domo,Trace,Extreme Sport,Orange Sport Info,Planete,Mini Mini,Zig Zap.

 

Cyfra Pakiet Komfortowy z umową na 13 Miesięcy wychodzi Średnio 55zł

Jest:

Ale Kino,Halmark,Fox Live,Zone Romantica,Kuchnia TV,Domo,Trace,Extreme Sport,Orange Sport Info,Planete,Mini Mini,Zig Zap.

 

Niema:

TVP HD,MGM HD,Wojna i Pokój,Discovery HD Scowcase,Animal Planet HD,N Sport,Eurosport HD,Sport Klub,Sport Klub Extra,Bomerang,Baby TV,Jim Jam,Kids Co,Nicodelon,Da Vinci,MTV HD,Eska TV,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie te promocje sa dziadowskie. mam w d....e koniecznosc placenia az 48 zl. w cyfrze zalezalo mi na ich programach ktorych nie ma w innych platf (planete, ale kino, kuchnia tv i inne) i mam promocje 50 % na 9 mies, wiec place tylko 21,45 za pakiet podstawowy.

 

a w n chca koniecznie uszczesliwiac mnie wszystkimi pakietami, a wiec i tym dla dziec i i sportem ktorych nie ogladam.

gdzie te czasy kiedy mozna bylo wybrac 2 pakiety a info i rozrywke dostawalo sie gratis....

 

uwazam ze n jest jednak za droga, mimo niewatpliwie najlepszego dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...