Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

coś nowego w sprawie kanałów HB ma być to co wiem po nowym roku

było coś na ten temat na konferencji

ale nie pamiętam i nie mogę znaleźć szczegółów

 

ja też czekam na jakieś info w sprawie nowych promocji w n-ce

bo kończy mi się umowa w n-ce

a z tego co widzę to lepiej zrezygnować i podpisać od nowa umowę n-ką - porażka że tak traktują starych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

zamówiłem dzisiaj recorder + abo na 12 m-cy w promocji "korzystna zmiania"...

mam 1 zapytanie: czy po wzięciu promocji pakietu hbo, cinemax i filmbox na 2 m-ce za darmo można z nich zrezygnować

bez dodatkowych kosztów jak się nie spodobają :?:

 

ciekawe czy nie będzie problemów z aktywacją dekodera przy 2 źródłach z konwerterka :?:

 

może ktoś napisać jak to było w jego przypadku po otrzymaniu sprzętu od kuriera?

 

dzięki za posty :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Promocja (dostępna od 18.11.2008)

 

Prezenty

aktywacja nbox HDTV: 0 zł, 6 pakietów tematycznych do 7 miesięcy za 38 zł miesięcznie

Zasady promocji:

 

* przez pierwsze 7 miesięcy* Klient ogląda wszystkie 6 pakietów w cenie 38 zł miesięcznie

* po 7 miesiącach* Klient dokonuje wyboru co najmniej 3 płatnych pakietów,

które chce oglądać (po 16 zł każdy)

* przy wyborze nbox HDTV recordera przez pierwsze 7 miesięcy* Klient za 2 kolekcje VOD

(nScreen + Picture Box) płaci dodatkowo 30 zł miesięcznie, jednak już po 7 miesiącach może zrezygnować z kolekcji VOD i jego zobowiązanie miesięczne wynosi jedynie 48 zł (minimum 3 pakiety w cenie 16 zł każdy) * 6 pełnych miesięcy + okres od daty zawarcia do końca miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że jest to identyczna promocja jak ostatnio, z tym, że teraz jest siedem promocyjnych miesięcy, a nie sześć :?: Jeżeli zamówi się przez nSklep, to ma się wszystko przez siedem miesięcy za 38 zł i później minimum trzy płatne pakiety przez pięć miesięcy. Trzeba czekać do świąt, może zrobią osiem miesięcy promocji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udowodnij a zwrócę Ci honor!Znajdziesz ją wszędzie tylko nie na stronie N np:

http://cyfrowy.jogger.pl/files/WARUNKI% ... zmiana.pdf

Sam się zastanawiam ale mam już C+ i CP i będą pukać mi w czoło w domu jak ją kupię..

Choć na 1 rok wychodzi tyle samo co dekoder telewizji naziemnej (38 +3*0+3*38+6*min48) ...na 1 rok

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...