Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, maly801 napisał:

Hmmmm
Tez to widziałem ale jakos to mało precyzyjne przy takim czymś

cbc286ac2339b60a390351951749dfb0.jpg

Jestem w sumie zalogowany na 3 urządzeniach
To jest 3…

Jasno jest napisane że kanały tv można tylko na 1 urządzeniu oglądać. VOD można oglądać na wielu urządzeniach

7 minut temu, mateuszbednarczyk napisał:

przepraszam jeżeli się powtórzę z pytaniem ale jestem cyfrowcem od lat. Czy jeżeli wezmę pakiet m i mam w gratisie Polsat box go to logując się tam mam dostęp do wszystkich seriali bez reklam i nie muszę płacić za pakiet premium 30 złotych?

Zgodnie z tym co piszą tu https://sklep.polsatbox.pl/telewizja-satelitarna powinieneś mieć taką możliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś mi może wytłumaczyć jak to jest z tym dekoderem EVOBOX HD? Dekoder jest połączony z routerem, pod który jest podpięty telewizor po wifi oraz komputer po kablu. Ani na jednym z nich nie mogę odtworzyć telewizji ( na komputerze kolejno Mój komputer > EVOBOX HD > live services ), jest cały czas komunikat ,,Trwa łączenie" przez windowsowy odtwarzacz plików w W10 i robi zawiechę na amen. Na telewizorze też nie da rady, wybija od razu na próbie połączenia. Żeby czasami ktoś nie pomyślał- robiłem pierdyliard pierdyliard x1000 resetów routera dekodera i czego tylko można było i ustawień fabrycznych. Nawet zrobiłem restart prądu w całym mieszkaniu i [beep] to daje, nie połączy i ciul. Ktoś mądry może coś podpowie czy to jakoś się aktywuje czy co? Bo jedyne co ten doradca z mojej punktu polsat box mówi, to reset i ciul, musi działać bo to jest bardzo stabilne. Nie mam do gościa siły już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gizior89 napisał:

@Astreuz A podepnij dekoder po kablu z routera i zobacz czy połączy z netem

Dekoder jest online, jest połączony właśnie po kablu z routerem.

7 minut temu, patryszq napisał:

Nie da się tego w żaden sposób odtworzyć 

 

Jak to się nie da? Musi się dać, po pierona byłby on widoczny na komputerze jak i na telewizorze? Żeby sobie popatrzeć że włączony jest dekoder ? Po co by te kanały byłyby widoczne w plikach dekodera, żeby sobie na nie popatrzeć jaką wielką ofertą szczyci nas cyfrowy polsat? Tam są pliki DTCP-IP które da się niby odtworzyć, tyle że nie wiem w jaki sposób. Może jakoś ten multiroom się aktywuje przez ten icook czy ten pakiet internetowy? Gościu mi mówił że da radę odtworzyć niby. Tylko jak...

Edytowane przez Astreuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zarania dziejów jest to zablokowane , na kompie w sieci widzisz dekoder EVO , nagrania , live tv ale TEGO NIE OBEJRZYSZ , identycznie jest w C+ dekoder widzę w sieci ale nic z tego . I nie zmieni się to :)

Tv też widzi w źródłach sygnału EVO jako sieć - ale nic tam NIE zrobisz :)

Od lat pliki LIVE DTCP-IP  na kompie są zablokowane i póki co cisza na forum była by ktoś tam grzebał 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pies wie. Tamten mi kazał zmieniać i robić twarde resety routera. Tyle, że ja twardego reseta nie mogę zrobić na routerze z racji tego, że tplink na światłowodzie się wykrzaczy i nie będzie neta. Miałem już parę razy nauczkę, że robiłem tak i potem do dostawcy neta musiałem dzwonić bo wyrzuciło internet na amen i płacić im za restart tego wszystkiego. A routera nie będę następnego kupował dla jego przyjemności, żeby się przekonać że to [beep] daje tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gizior89 napisał:

Kanały eurosportu będą dla wszystkich abonentów na czas igrzysk

4 lutego w Polsat Box zostaną uruchomione 4 dodatkowe kanały Eurosport, dedykowane Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Pekinie. Jeden z kanałów będzie nadawał w jakości 4K!
Nowe kanały zostaną udostępnione bez dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT.

Dodatkowo dla abonentów posiadających najniższe pakiety telewizji w ramach Otwartego Okna na czas Igrzysk (od 4 do 20 lutego) zostaną udostępnione 2 podstawowe kanały Eurosport 1 i Eurosport 2.
Na kanałach będą dostępne również funkcje: Timeshift, reStart, CatchUP.

Kanały będą dostępne dla abonentów Polsat Box również mobilnie w aplikacji Polsat Box Go.
Eurosport 4K będzie dostępny jedynie na dekoderach polsatbox 4K oraz polsatbox 4K Lite!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Specjalista Polsat Box napisał:

Eurosport 4K będzie dostępny jedynie na dekoderach polsatbox 4K oraz polsatbox 4K Lite!

Czy to oznacza że Eurosport 4K nie będzie dostępny w aplikacjach na smartTV?

Edytowane przez xMaraSSx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...