Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Będę wdzięczny za wszelkie rady.

 

Mam wykupiony PolsatBox Go (ze względu na sport, przede wszystkim 1.Ligę, ale także LM - w mojej kablówce nie ma możliwości wykupienia PSP). Dotychczas korzystałem z niego wyłącznie na laptopie, ale z racji, że kończy mi się umowa na telewizję z moim obecnym operatorem (TOYA), zastanawiałem się nad tym czy w nowej umowie na TV nie wziąć jakiegoś niższego pakietu. Chodzi mi o to, żeby nie płacić za coś co mam tak czy inaczej w PolsatBox. 
No i właśnie. Ponieważ, jak wspomniałem, korzystałem do tej pory na laptopie, nie było problemów z jakością czy płynnością obrazu. Byłem zadowolony. 
Ale teraz postanowiłem sobie odpalić to na telewizorze. Nie mam funkcji Smart TV, mam stary telewizor Sony Bravia, więc na razie odpaliłem po prostu przez laptopa z przeglądarki no i tutaj już nie ma szału. Obraz mało płynny, tak jakby trochę klatkował, średnio się to ogląda. Generalnie przymierzałem się tak czy inaczej do zakupu jakiejś przystawki Smart do telewizora i teraz pytanie z mojej strony: czy z takiej przystawki, odpalając przez Android TV, ta jakość będzie lepsza niż z laptopa po kablu HDMI? Ogólnie nie wiem czy to gra warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie rzadko korzystam z tej aplikacji
ale dziś zerknąłem do niej, a tu zonk: brak dostępu do HBO, ELEVEN, PSP1, PSP2 pomimo dostępu do tych kanałów w sat, dodatkowo brak możliwości zalogowania się do aplikacji HBO GO. Telefon wykonałem, niby przywrócono mi uprawnienia , coś jeszcze nie doszły, masakra jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś nabyłem apple tv 4k i jakie moje zdziwienie jest iż aplikacje polsat box go i polsat box co prawda się zainstalowały ale gdy włączam jakikolwiek kanał tv, film, serial to wyświetla się tylko logo słychać głosy ale obraz to tylko logo na cały ekran. Dodam iż działa wszystko ok na kompie na drugim telewizorze z fire stick od amazona na komórce tylko nie idzie na apple tv 4k. Jak rozwiązać ten problem? Dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam Polsat Box pakiet L. Chciałem zacząć korzystać na TV posiadam dwie dostawki do TV : Fire Stick i Mi Box. Mam pytanie czy ktoś korzysta na Fire lum Mi Box z aplikacji polsat box go ? Na Fire Stick nie mam wogóle aplikacji pbg (chociaż sprawdzając w amazon appstore ja mam i na telefonie mam możliwość jej zainstalowania), druga sprawa na mi box po jakimś czasie zawsze wyrzuca mnie do ekranu głównego aplikacji polsat box go. Pytanie mam jeszcze co do oferty kanałów na polsat box go nie mam wszystkich w stosunku  1:1 w porównaniu do polsat box ( brakuje np TVN, TVP 1 i 2)?

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie liczę na UPC, fajnie że tu będzie taka możliwość.. oby w 50 fps 😉 Eleven 4K daje radę, więc to też raczej nie powinno być niespodzianki.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...