Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo czesto slucham radia przez Cyfre (bo naziemnie nie dociera).

Wczoraj (wczesniej takze byly takie przyzpadki), na kanale 170 nie dalo sie wejsc do menu wyboru radia (klawiszem +) - takiej zoltej planszy.

Przycisk ten powodowal pojawienie sie wyboru jezyka i napisow (analogicznie do kanalow TV) ale wybieranie jakiegokolwiek nie powodowalo zmiany (chcialem sluchac Trojki). Resetowanie dekodera nie pomogalo, po kilku godzinach sytuacja ustapila samoistnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam brak dostępu do BBC HD. Wyskakuje mi napis o braku sygnału lub zmianie w ustawieniach konwentera. Do tego TVP HD i Eurosport HD strasznie krzaczy. Czy jest to jeszcze wynik awarii wczorajszej? Do tej pory było u mnie wszystko ok.

Posiadam Pace PVR i Philipsa 6201 połączone spliterrem WireLink przewodowym.

Dwie reaktywacje karty nic nie pomogły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też mam problemy z BBC HD od początku go nie odbieram antena ustawiona poprawnie przez instalatora potem sprawdzana przez następnego poziom sygnału prawie 5 więc chyba wszystko powinno być OKI ale nie jest... więc powiedzmy otwarcie [beep]A (!) (znak graficzny pewnej części ciała) i to wielka płacimy i płaćmy dalej bo tylko zysk liczy się dla operatora i chyba większość z Was się z tym zgodzi. jestem daleki od narzekania ale czasem to się ku..... krew gotuje jak się rozmawia z panami z C+ pokrętne tłumaczenia i szukanie błędu po stronie klienta oni wszystko zawsze mają oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też mam problemy z BBC HD od początku go nie odbieram antena ustawiona poprawnie przez instalatora potem sprawdzana przez następnego poziom sygnału prawie 5 więc chyba wszystko powinno być OKI ale nie jest... więc powiedzmy otwarcie [beep] (!) (znak graficzny pewnej części ciała) i to wielka płacimy i płaćmy dalej bo tylko zysk liczy się dla operatora i chyba większość z Was się z tym zgodzi. jestem daleki od narzekania ale czasem to się ku..... krew gotuje jak się rozmawia z panami z C+ pokrętne tłumaczenia i szukanie błędu po stronie klienta oni wszystko zawsze mają oki

 

Ja mam to samo od włączenia MIX HD brak BBC HD nawet był u mnie instalator z cyfry kombinował ustawiał mierzył i nic nie poradził nadal nie ma BBC HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi od dzisiaj zaczal wystepowac problem z kanalami HD na hotbird. TVP HD ogladam i co jakis czas pojawiaja sie "kratki" chwile obraz taki skokowy jest a pozniej wraca do normy, tak sie dzieje co jakies pare minut. Anteny nie ruszalem (zawsze bylo ok), poziom sygnaly ponad 4,5.

 

BBC HD dziala mi dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo błąd jest ewidentnie po Twojej stronie... U mnie z BBC HD nie ma problemów żadnych... To jest dość słaby transponder n-ki i dlatwego są z nim problemy...

Więc poco to dodali a jeśli chodzi o ustawienie anteny to próbowałem efekt taki sam znaczy brak BBChd a czerwony pasek na wskaźniku dochodzi do 5 więc jaki błąd po mojej stronie się ja pytam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz dekoder , jeżeli dedykowany do platformy to pasek powinien być zielony, u mnie BBC HD bez problemu chodzi, lepiej nie ustawiać anteny podług dekodera cyfry, mnie ustawiano antenę miernikiem, nawet jeszcze nie miałem dekodera, po przyłączeniu dekodera wszystko działało tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale chyba są jakieś problemy po stronie c+ bo rano "ciężko"dekoder mi rozkodowywał kanały i to różne nie tylko HD i z różnych tp.i polsatu i c+.Od popołudnia już jest ok.ale za to teraz nie ma Universal ch.a rano jak były kłopoty z innymi kanałami to on był.

Dodam że wczoraj skakałem wieczorem po kanałach i wszystko było wporzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z TVP1 i zone club. U gory ekranu na tvp1 od polowy jest jakas dziwna biala przerywana linia a na zone club to samo tylko 3 razy wieksze :/ Mam tuner podpiety kablem HDMI i ustawiony obraz na 1080i Jak zmienie w ustawieniach dekodera na720p to problem znika. Wiecie moze czym to jest spowodowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...