Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam podobny problem co danielKK, na strongu, wydaje mi się , że to nie jest przypadek, również mam diseq na astrę i mam brak sygnału na wspomnianych kanalach pomimo idealnego ustawienia anteny. Do tego ten "brak" nie jest stały, zdarza się że po jakimś czasie sygnał zyskuje pełny zakres....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z odbiorem AXN Sci-Fi oraz AXN Crime. Wyskakuje komunikat "Brak uprawnień". Odbieram na module C+ oraz Technisacie i jeszcze dwóch tunerach przez SmartWi. Myślałem, że to spliter się sypnął, ale nawet przy włożonej oryginalnej karcie efekt jest ten sam. Reaktywacja przez ICA nicv nie daje. Czy ktoś tak jeszcze ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziwna sprawa po wlaczeniu tunera Philips na kanal hbo2 wyskoczylo pytanie o kod pin tylko ze ja nic takiego nie ustawialem wie ktos jak mozna to zmienic wpisalem dwie kombinacje 1111 oraz 1234 nic sie nie zmienilo co moge w tej sytuacji zrobic dzieki za pomoc

Ok juz znalzlem w instukcji ten pin to fabrycznie 0000.

Ale i tak nie czaje czemu to sie uaktywnilo ja nic nie mjstrowale moze ma to zwiazek z tym ze leci aktualnie jakis horror rzeź wiec moze dlatego ale nigdy tak nie bylo czy ktos tez tak miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odbiorem AXN Sci-Fi oraz AXN Crime. Wyskakuje komunikat "Brak uprawnień". Odbieram na module C+ oraz Technisacie i jeszcze dwóch tunerach przez SmartWi. Myślałem, że to spliter się sypnął, ale nawet przy włożonej oryginalnej karcie efekt jest ten sam. Reaktywacja przez ICA nicv nie daje. Czy ktoś tak jeszcze ma?

 

Też tak miałem, byłem u dystybutora, wymiana karty, nie pierwsza zresztą wymieniana po wystąpieniu tego problemu (to już czwarta moja karta) i wszystko powrócilo do normy. U mnie dodatkowo poza wymienionymi kanałami ten sam problem/objaw pojawiał się na wszystkich kanałach nadawanych z częstotliwości 12188.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dziś po raz pierwszy napotkałem na pewien problem. Oglądając orange sport czy programy canal + zacina mi się obraz i pokazuje czarny ekran. Dzieję się tak po zmianie kanału na któryś z powyższych, potem się uspokaja. Dzieje się to przy jakości sygnału 9-10. Niekiedy nawet napisane jest że nie posiadam uprawnień do tego kanału lecz po wyjściu do tv analogowej i powrocie na cyfrową znowu jest obraz, który ponownie się zacina. ma ktoś pojęcie co to może być i jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak konsultanci z infolinii, jak nie wiem co robić to ponawiam uprawnienia :D

 

Sprawdź dokładnie jaki jest poziom sygnału dla tych częstotliwości. Spróbuj odłączyć dekoder od zasilania na pół godziny, jak nie pomoże to napisz jeszcze jaki dekoder masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływ informacji w CTA jest dość osobliwy, zwłaszcza jeśli chodzi o problemy. Nie zapomne sytuacji z oprogramowaniem do dekoderów HD i odsyłanie klientów do serwisu z telewizorem, by zmienić oprogramowanie, bo przecież wina nie mogła być po stronie C+.

 

Czytałem gdzieś, że całkiem niedawno było wysłane oprogramowanie dla Strongów, więc można spróbować zaktualizować oprogramowanie. A jeśli jest na gwarancji albo na wynajem to można spróbowac wymienić. Ale chyba jest to wina C+, skoro kilka osób ma taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...