Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zdaje sobie że to nie awaria :D

tylko ciężko mi znaleźć jakiś sposób na to

że jak mam sprzęta Philips HD PVR

połączony za pomocą HDMI

 

ogladam normalnie TV pozniej chce przełączyć go na odbiór HDMI na cyfre

i teraz cisza ....

przełaczam przyciski właczam programy

a tu nic

nie wiem co tak dokładnie uruchamia mi cyfre na ekranie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Od kilku dni posiadam Cyfre + pakiet komfortowy z dekoderem 250 gb pvr philips i brak telewizora z hd , problem polega na tym że do wczoraj po wlonczeniu jakiegos kanalu hd np c+ film hd pojawial sie komunikat brak sygnalu sprawdz ustawienia anteny pani u kturej kupowalem ten zestaw powiedziala ze nie tylko ja tak mam i ze bedzie nowe oprogramowanie do ściagniecia i tak tez z robilem dzis rano zaktualizowalem oprogramowanie i jest gorzej bo nawet nie odbieram przez chwile zadnego kanalu z hd nic nie wyswietla tylko czarny ekran i na wszystkich innych kanalach tez dopuki wloncze i wyloncze dekoder.Czy wiecie cos na ten temat o co chodzi , czy ktos sie spotkal z was z takim przypadkiem? :(:?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z tym dekoderem,ale spróbuj wyjąć kartę/moduł,wyłączyć dekoder z gniazda (na ~2 min) włączyć i włożyć kartę/moduł,dopiero wtedy wyszukać kanały

 

Mi to pomogło na starym dekoderze,gdy przycinał mi się dźwięk na eurosporcie (SD) (philips DSX)

 

 

Macie dźwięk na eurosporcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od czasu do czasu

informacje abym ustawił poprawnie antenę bo brak sygnału :?

tylko że czasami ten komunikat pojawia mi się na niektórych kanałach - nie wszystkich !!

po jakimś czasie - nic nie zmieniając z anteną programy wracają

 

można coś z tym poradzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mam problem z obrazem w Cyfrze... Szczególnie widoczny na kanale Canal+ Sport - odbicia obrazu. Nie wiem jak to dokładnie nazwać, ale objawia się to tym, że np. przy oglądaniu meczu (aktualnie man utd - m'borough) sylwetki piłkarzy mają bardzo wyraźne odbicia, czy też rozmycia - jak już mówiłem, nie wiem jak to nazwać, dlatego dodaje zdjęcie.

 

img2694nf3.th.jpg

 

Czego to wina? To zjawisko występuje cały czas, ale nasila się przy niektórych programach.

 

TV - Toshiba 32AV500, dekoder Thomson SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmazał sie obraz i znikną, przełączyłem na TVP Info którego nigdy nie oglądam, po około 5 minutach się pojawił ksiądz na kilak sekund w śmiesznej czapce potem sie obraz rozmazał i znikł i teraz mam paski pionowe w odcieniach brązu, macie tak samo?

 

A jednak, trzeba było się zalogować na stronie cyfry i dokonać ręcznej reaktywacji, oczywiście moja wina bo przecież powinienem regularnie oglądać TVP Info a ja tylko pie doły po innych kanałach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...