Skocz do zawartości

HD w C+


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Canal+ HD w listopadzie

 

Prawdopodobnie w listopadzie br. ruszy dodatkowa wersja Canal+ w wysokiej rozdzielczości. Przeważającą część propozycji nowego kanału stanowić będą transmisje sportowe. Canal+ HD będzie pasmem nadawanym na osobnej pozycji programowej platformy Cyfra+.

 

 

– Będziemy pokazywać w wysokiej rozdzielczości po jednym meczu ligi francuskiej i angielskiej tygodniowo. Liczba transmisji jest niezależna od nas, tylko od producentów sygnału, czyli zagranicznych nadawców – mówi Jacek Okieńczyc, szef sportu w Canal+. Zapowiada, że w przyszłym roku w HDTV pokazywane będą też spotkania ligi polskiej. Poza sportem w ramach nowego pasma w wysokiej rozdzielczości abonenci Cyfry+ będą mogli zobaczyć produkcje filmowe w HD. W przyszłym roku oferta platformy zostanie rozszerzona o dwa kolejne kanały w wysokiej rozdzielczości, których nazwy na razie nie są znane.

 

Żródło: skysunsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważającą część propozycji nowego kanału stanowić będą transmisje sportowe (...) Będziemy pokazywać w wysokiej rozdzielczości po jednym meczu ligi francuskiej i angielskiej tygodniowo

 

Czyli mało co będzie na Canal+HD! Skoro większoą część pozycji to będzie sport a sportem będa 2 mecze tygodniowo, to mniejszościa beda filmy! A jak mniejszością to 1 film tygodniowo w HD

 

Ciekawe ile jeszcze bedzie kosztować to Cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatek nie pitol co- beda mecze i filmy i kanal bedzie nadawal 24h- 2 mecze tyg nowe- wiec bede retransmisje- cos jak teraz w tyg.. od nowego roku ma wejsc sport i film na odzielnym i NG hd.pozdro

ps: koszt- masz c+wykupiony masz hd jako dodatek- poprostu trza bedzie wykupic opcje premium canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do szczescia wystarczylby komfortowy z multiplexem za 87zl +3 pakiety N za 48 zl,co w sumie daje 135 zl.Wtedy dopiero mamy zarowno i troche oferty i troche jakosci.Wiec w ramach polskich ograniczen portfelowych nalezaloby odrzucic maxpack-a i vod.Za pelnie szczescia trzeba by zaplacic juz ponad 200zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze ze C+ wprowadzi HD przed marcem kwietniem.Jeszcze kilka miesiecy temu w sat kurier nr.1 lub 2/2006 jakis prezes wypowiadal sie ze nie sa wogole zainteresowani uruchomieniem HD w Polsce,moze za kilka lat.A tu prosze juz w listopadzie.Ladny bajer.N-ka ich do tego zmusila.Ja sadze ze Polsat bedzie przed nimi.Zabojady sa za bardzo [beep]e na pieniadze,bo wymiana sprzetu by ich kosztowala grube miliony.Dzieki N-ce cos sie zaczyna dziac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wymiana sprzętu? Nie muszą wymieniać w tym momencie każdemu sprzęt. Dla tych faktycznie zainteresowanych HD napewo będzie taka możliwość, po co komuś tuner HD skoro nie posiada takiego tv?. Dla szpanu? Poza tym ci co będą faktycznie zainteresowani będą mogli kupić sobie, jaki chcą tuner - zostając, tym samym, niezależnym od operatora i do układu kanałów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFRA+ podczas tegorocznej wystawy SAT KRAK zaprezentuje aktualną ofertę programową oraz nowości , m.in. CANAL+ Film od grudnia w formacie 16/9, popularne kanały znanych światowych nadawców: Disney Channel, AXN Crime, AXN Sci-Fi oraz pierwszy polski kanał kulinarny wyprodukowany przez CANAL+ Cyfrowy – Kuchnia.tv.

Dla miłośników nowości technologicznych niewątpliwą atrakcją świątecznej oferty CYFRY+ będą największe hity filmowe oraz rozgrywki ligi angielskiej i francuskiej prezentowane w technologii HDTV. Jakość HD ma duże znaczenie przede wszystkim w odniesieniu do oferty premium – taką właśnie telewizję wysokiej rozdzielczości zaprezentuje CYFRA+.

 

źródło: SatKurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzą, wprowadzą... kosztem jakości innych kanłów. Wystrczy popatrzeć na ostatnie poczynania Cyfry+, która szuka miejsca na swoich kosmicznie zapachanych transponserach na nadawanie jednego kanału w HD. W ostatnich tygodniach na kanałach takich jak National Geographic Channel, czy Animal Planet obnizono bitrate a szkoda... wyglądają zupełnie jak Tele 5 czy Polonia 1, ech.... szkoda "gadać". Ja nie mam telewizora przystosowanego do odbioru HD i dopiero przymierzam się do takiego zakupu i zapewne wprowadzenie kanału HD przyspieszy decyzję o zakupie nowego telewiziora, ale kochani niech to robią nie kosztem jakości innych kanałów. Jeżeli mnie pamięć nie myli to kanały z rodziny Canal+ były nadawane w pełnym Palu tj. 720x576, a od kilku tygodni jest to 704x576. Kwestią czasu jest kiedy będą nadawane w 544x576 ... obym się mylił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja to skwituję tak. Zawsze jest tak, jak ktoś nieprzygotowany wyrywa się przed pierwszy szereg. Upłynęło ledwo ze dwa, trzy miesiące od pierwszego głośnego krzyku HD i teraz robi się wielkie zauroczenie i zamieszanie. Gorzej, ze zamieszają to tak, jak @Rafiusz wspomiał.

A tyle było czasu, tyle było dni - i marnowali i zmarnowali. A wszystko to, przez swoje głupie zakusy monopolistyczne.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal 218

na N masz JESZCZE LM??????

Nie osmieszaj sie.

Tam masz TYLKO LM.

Nie bede Ci wymienial co jest na C+ bo za dluga lista ,ale pozwolisz ze zrobimy tak.

Ty sobie weź ta N i ogladaj tę LM (ja zrezta tez ale na Turbo i TVP) a ja sobie w niedziele siade i zobacze MU-Liverpool a wieczorem Real- Barca.

Potem Ci opowiem :)

Tyle w tym temacie

 

ps.na 11.719 jest nowy test:)

wiadomo jaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanys jaki? Mam pytanko (tylko się nie śmiać) czy jak już będzie HD na CYFRZE to tych kanawłów nie będzie już można oglądać na zwykłym telewizorze i dekoderze, czy to pozostanie bez zmian, a HD będą mogli oglądać tylko ci co mają do tego sprzęt, wiem że głupie pytanie ale ja się na tym nie znam i pytam, a kto pyta nie błądzi?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ferdka, a nie dekoder C+. Wiem, że nie obejżę, chodzi mi o to, czy one będą nadawane tylko w HD i jak nie zainwestuje w dobry sprzęt to lipa, czy będą równolegle nadawane jak do tej pory i będe sobie mógł oglądać? Bo chyba nie będą pokolei przechodzić z każdym kanałem na HD, a ten przekaz wyłączać, nie stać mnie na wymianę sprzętu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...