Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie widziałbym w niej jakiś dobry serial komediowy. W tamtym roku emitowali "Wszyscy kochają Raymonda". W obecnej ramówce telewizja Puls jakby zapomniała o tym gatunku telewizyjnym. (Niby jest "Will i Grace" ale jakoś nie miałem do tej pory okazji go widzieć.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zwracam sie z apelem o przywrocenie puls raportu np. o godz 18 lub 21.teraz ogladalnosc jest wieksza, wiec mysle ze warto tylko program musi byc emitowany w dobrych godzinach i musi byc alternatywa w stosunku do konkurencji.PROSZE WAS FORUMOWICZE O WSPARCIE jak bedziecie na tak to podeslemy pulsowi linka i moze przywroca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HarrisonBergeron, wysłałem do nich niedawno mail z propozycją emisji "How I Met Your Mother". Dostałem taką odpowiedź:

 

Niestety nie sądzę, żeby ten serial pojawił się na naszej antenie,

ale oczywiście prześlę sugestię do Działu Zakupów Programowych

 

Myślę, że z każdym innym serialem komediowych tudzież sitcomem byłoby podobnie. Dodam, że TV Puls jako jedyna stacja ogólnotematyczna odpisuje na maile od widzów. Sam wysłałem do nich juz ze 3 i na każdy odpowiedzieli. To się nazywa szacunek do widza :brawo:.

 

Co do "Will & Grace", to wątpię, że ktoś to w ogóle ogląda o tak kosmicznej porze.

 

@amarok4:

Takie programy są BARDZO kosztowne. TV Puls na to po prostu nie stać. Nie opłaca się robić codziennego serwisu informacyjnego z dziesiątkami reporterów i innych ludzi rozrzuconych po całym kraju w stacji z oglądalnością rzędu 1,5%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zwracam sie z apelem o przywrocenie puls raportu np. o godz 18 lub 21.teraz ogladalnosc jest wieksza, wiec mysle ze warto tylko program musi byc emitowany w dobrych godzinach i musi byc alternatywa w stosunku do konkurencji.PROSZE WAS FORUMOWICZE O WSPARCIE jak bedziecie na tak to podeslemy pulsowi linka i moze przywroca

 

Po odejściu inwestora to niemożliwe. Polecam "Taki jest świat". To całkiem dobry program informacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Tymczasem nowy kanał Pulsu to nie Puls Kids tylko TV Puls 2:

http://pulstv.eu/tv-puls-2-koncesja-przyznana/

 

Jak widać w razie niepowodzenia będzie można go przekształcić w kanal ogolny :)

Ciekawi mnie gdzie go Cyfrowy Polsat ulokuje czy koło Puls 1 czy koło Vivy i 4fun.tv czy koło kanałów dla dzieci. Podobny przypadek tyczy się TV6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Jak wejdzie ustawa cyfryzacyjna w życie, to będą mogli sobie... Kanał będzie musiał być na liście w pierwszej 14 (no, zależy jeszcze jaki będzie rozkład MUXów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czysto techniczne dotyczące nowego kanału. Jeśli w moim mieście nadaje z nadajnika Puls to jaka jest szansa że będzie również nadawany nowy kanał TVPuls2"? Czy wymaga to dodatkowych pozwoleń lub umieszczenie dodatkowego nadajnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A wiedzieliście, że TV Puls nadaje nocą pasmo z teledyskami? I nawet, ku mojemu zaskoczeniu, nie tylko "eskowe klimaty", ale nawet pojawił się Kasabian.
Mają fajną listę teledysków - żałuję, że nie emitują żadnego programu muzycznego :-)
Być może nie wiedzą, że ktoś będzie to oglądać i dlatego taka pora. [...] Popieram pomysł.
Szkoda, że to pasmo teledysków nie jest jakoś oznakowane w ramówce stacji, tylko widnieje jako „pasmo powtórkowe”. Osobiście natrafiłem w TV Puls na teledyski Weirda Al Yankovica. :wink:

Nie trzeba było chwalić! Mogło być tak jak było. :curious:

Często w nocy jak jeszcze nie spałem, włączałem sobie teledyski na Pulsie. Teraz wolę już tego nie robić, jeszcze bym wstał z łóżka i kopnął w telewizor. :evil: Zmiana repertuaru o 180°.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...