Skocz do zawartości

TechniSat DIGIT MF4-k


Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim te trzy wymienione przez Ciebie dekodery to są dekodery DVB-C a nie DVB-T. Ten niby nowy jest o tyle nowy, że jeszcze nieużywany ale mógł być wyprodukowany ze trzy lata temu ;) To był następca Technisata MF4-K, będzie działał, z tego co wiem od dłuższego czasu Technisat dla kablówek produkuje tylko dekodery HD MPEG-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra daje niekodowane stacje dostępne z oferty DVB-T w systemie DVB-C.

 

Wobec tego który byłby lepszy, bądź najlepszy ?:

- Technisat Digit MF4-K

- Technisat Digit MF4-KX

- Technisat Digit K3 X e

Bardzo proszę o Wasze opinie. :wink:

Dziękuję i pozdrawiam.

 

Wszystkie trzy modele będą dobre, ale to stara technologia i nie wiadomo ile Vectra będzie jeszcze nadawać sygnał w kompresji MPEG-2.

W linkach z nazwami zobacz te modele, mają MPEG 4 i będą dłużej będą śmigać pod kablówką niż Technisaty i nie które mają moduły CI+, gdzie możesz w przyszłości wsadzić moduł Vectry.

Opticum HD AX C501 CI+

Orton HD AX C305

Globo HD XC2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wiem, że Vectra paruje karty.

Dekodery Technisata digit MF4-K i MF4-KX mają wejście na moduł. Wobec tego, czy dekoder zadziałałby poprawnie, gdybym do tego modułu włożył czarną kartę Orange, a następnie moduł do dekodera ? Mówimy tu o dekoderach Technisata wymienionych przeze mnie. A Orange stosuje system Viaccess.

A tak na marginesie, to czy ktoś może wie, czy Orange paruje karty dostępu do TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra jak większość sieci kablowych koduje kanały w systemie CONAX, więc Twoje kombinacje z kartą i modułem Orange są na nic. Orange również paruje karty.

Dekodery Technisata digit MF4-K i MF4-KX są starą technologią i mogą działać 3 lata lub np 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można sprzedawać dekoder który jest własnością Vectry a jak widać można :)

 

Jeżeli nie reagują na takie rzeczy to takie dekodery z drugiej ręki będą sprzedawane. Wystarczy żeby operatorzy reagowali tak jak to Cyfra+ robiła parę lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym do Vectry nie kupił dekodera, którego ktoś Vectrze nie oddał np. po rozwiązaniu umowy bo teoretycznie można taki dekoder zdalnie zablokować i mogą kiedyś z takiej opcji skorzystać. Lepiej kupić jakiś używany dekoder z "oryginalnym" oprogramowaniem a nie jakąś modyfikacją pod Vectrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...