Skocz do zawartości

Planowane TV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nareszcie, bo do tej pory był ten nadajnik słabo wykorzystywany, a jego lokalizacja jest wyśmienita. Znajduje się wysoko w Górach Świętokrzyskich a jakość TVP 1 i TVP 2 z tego nadajnika jest bardzo dobra nawet na dalsze odległości. :D Wiem bo z niego mam naziemnie programy TVP. Bardzo dużo telewidzów skorzysta teraz nie mających telewizji kablowej lub satelitarnej bo na tym terenie przeważnie odbierali TVP 3 Lublin, a jakość była taka sobie. :D:wink:

 

Już nawet nie wspomnę o naziemnym odbiorze POLSATU i TVN-u. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odejdę na chwilę od tematu, ale mam pyt, mianowicie:

 

A wie ktoś kiedy mniej-więcej będzie to w regionie Łodzi Bo mieszkam w Rzgowie, moja miejscowość graniczy z Łodzią więc nie mam daleko. Kiedy rozpoczną się testy i kiedy będzie już to dostępne(emisja regularna, nie testowa). Czy ktoś to wie

 

Proszę o odp

 

Pozdro for all

 

Cyfra, Cyfra, Cyfra :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo telewidzów skorzysta teraz nie mających telewizji kablowej lub satelitarnej bo na tym terenie przeważnie odbierali TVP 3 Lublin, a jakość była taka sobie. :D:wink:

Pierwsze słyszę, żeby w rejonie Świętego Krzyża ktoś odbierał TVP 3 Lublin. Święty Krzyż widać ode mnie z okna, tak więc jest dość blisko :D a odbieram TVP 3 Warszawa i słabo TVP 3 Kraków (nawet bardzo słabo). Ale żeby TVP 3 Lublin w tym rejonie, to nie słyszałem... Poza tym nareszcie mieszkańcy świętokrzyskiego będą mogli odbierać TVP Kielce, a nie inne ośrodki regionalne, do tej pory z tego co wiem TVP 3 Kielce była odbierana jedynie w Kielcach.

Z tego co słyszałem to przekaz ze Świętego Krzyża blokowała Słowacja :shock::!: bo na takiej częstotliwości było nadawane coś tam u nich. Czyli już nie ma z tym problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Miałem na myśli teren na którym odbiera się TVP ze Świętego Krzyża.

Np. ludzie z okolic Ostrowca Św, ,,łapią" TVP 3 Lublin i Polsat z Lublina.

Teraz wreszcie będą mogli oglądać swoją regionalną TVP 3. Sam mam siatkę ustawioną na Lublin, a jak ruszy na Św. Krzyżu to zmienię.

Pozdrawiam!!! :?::D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś kiedy mniej-więcej będzie to w regionie Łodzi Bo mieszkam w Rzgowie, moja miejscowość graniczy z Łodzią więc nie mam daleko. Kiedy rozpoczną się testy i kiedy będzie już to dostępne(emisja regularna, nie testowa). Czy ktoś to wie

 

"To", czyli? Chodzi o naziemny przekaz cyfrowy? Zgodnie z ostatnimi ustaleniami regularna emisja ruszy za 2 lata (ale bez konkretów i nie wątpię, że będą dalsze poślizgi - wszystko ciągnie się bardzo wolno...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Wiadomo już coś na temat daty rozpoczęcia nadawania TVP3 Kielce z nadajnika na Świętym Krzyżu? Bo miało się rozpocząć w drugim kwartale roku.

Aha chciałem jeszcze zapytać, może trochę nie w temacie: mieszkam kilka kilometrów na południowy-wschód od Starachowic, antenę mam ustawioną na Starachowice tak mniej więcej i odbieram TVP3 Warszawa. Wie ktoś może, czy nadaje ona ze Starachowic czy Skarżyska, a może łapę ją z Radomia? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Z tego co słyszałem to przekaz ze Świętego Krzyża blokowała Słowacja :shock::!: bo na takiej częstotliwości było nadawane coś tam u nich. Czyli już nie ma z tym problemu?

Nie znam sie na DVB-T, ale mysle ze w cyfrowym przekazie idzie zmienic PIDy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
dlaczego nie ma tv 4 naziemnie w Kołobrzegu??

 

Będzie w DVB-T w marcu 2010.

 

ja to chciałbym zeby pod krakowem przeniesli nadawanie tvn u na inny kanał wtedy byłby mozliwy odbiór stv 2 z popradu

 

A ja chciałbym aby przenieśli TV 4 i byłby możliwy odbiór STV 2 z Ziliny. U mnie Poprad jest nieosiągalny, ale jak dobrze pójdzie to może wyłączą nam telewizję analogową w 2011 roku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...