Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podam pewna ciekawostkę...

 

Wszystcy się szczerzą że N dała aż 9 kanałów filmowych...

No dobra spoko 9...

Ale nie którzy zapominają że Film boxy wraz z HBO znalejśc mogą sie nie tylko w N:)

Movies 24 będzie tez w C+ a nie wyk;uczone ze i w CP:)

Czyli wyjdzie na to że N dała tej jesieni tylko 2 kanały które beda tylko w N, natomiast CP da ich 4 BBC:)

A tak mysląc jeżeli CP da jeszcze HBO i Filmbox oraz Movies 24 to kanałów bedzie 11 nowych:)

 

:>

 

No fajna ciekawostka...

 

Tylko N dodalo , a PC - chcesz zeby dodal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem CP już 3 lata promocje miałem na samym początku 29,90 zł za pakiet familijny i to wszystko. Nie mówie o promocja ma pakiet RM i RMF bo to nie jest promcja gdzie muszę podpisywać porozumienie do umowy a zrezygnować z pakiety RM i RMF mogę zrobić wówczas gdy napisze 3 miesięczne wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie co niektorym ludziom z tego forum-kiedy wy znajdujecie czas na ogladanie tego wszystkiego?

Do do nowych kanalow w CP to jestem spokojny.Beda na pewno i wcale nie trzeba robic calej wielkiej szopki w stylu N-ki zeby o tym oznajmic.Zapomnieliscie jak N w monencie startu oferowala nieistniejace kanaly:TVP FILM i TVP Rozrywka?

Co z tego ze dzis np. CP oznajmilby ze wprowadza HBO,Filmbox-y i pare innych kanalow do swojej oferty.Czy nagle ludzie zaczeliby masowo pchac sie do punktow sprzedazy po tunery?Mysle ze Cp ma swoja strategie dolaczania kanlow co pewien czas i bedzie sie tego trzymal.Konkurencja czyli N-ka robi inaczej,do czasu az pozyska 500.000 abo bedzie przynosic straty i robi wszystko zeby napchac do swojej oferty jak najwiecej.Potem juz nie bedzie tak pieknie.Ceny pakietow wzrosna na 100%.

Pewnie jak w CP pojawi sie HBO to juz widze posty w stylu "Dlaczego tak drogo" itp.Przeciez nie mozna dolaczac nowych kanalow bez podwyzki abonamentu!Reasumujac,teraz chcecie wiecej ale ciekawe czy chcielibyscie wiecej za to placic?

Inna sprawa to traktowanie dlugoletnich klientow po macoszemu przez CP.Najwyzszy czas zrobic z tym porzadek.Tak trudno opracowac dla nich inny sposob przejscia na HD niz podpisywanie nowej umowy?

Co do promocj na telewizory Hd uwazam ze nikt nikogo do tego nie zmusza wiec po prostu kupie sobie tuner od CP i taki telewizor na jaki mam ochote.A swoja droga ciekawe ile osob skorzysta z tej "promocji" i czy w CP zmienia ceny kiedy zauwaza brak ruchu w sklepach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyli coraz bardziej się sprawdza, że CP leci sobie w kulki ze starymi abonentami i zamiast prawdziwej promocji chcą naciągnąć klienta, który nie orientuje się w cenach. Brawo CP trzymaj tak dalej, a Twój wzrost abonentów będzie szedł w przeciwną stronę :evil:

Też mi sie śmiałem jak to przeczytałem... :lol::lol::lol:

Tylko czekam az zadzwonia (bo juz wcześniej dzwoniła miła pani aby przedłuzyć umowe) do mnie z ofertą super hiper samsungową... to powiem im "3 słowa do księdza prowadzącego..." :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie śmiałem jak to przeczytałem... :lol::lol::lol:

Tylko czekam az zadzwonia (bo juz wcześniej dzwoniła miła pani aby przedłuzyć umowe) do mnie z ofertą super hiper samsungową... to powiem im "3 słowa do księdza prowadzącego..." :lol::lol::lol:

 

i myslę, że nikt w CP nie będzie płakał za takim klientem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP totalnie rozbestwił swoich abonentów, ciągle by chcieli mieć nowe promocje. Zeby dołączano co miesiąc nowe kanały. stare dekodery SD wymiana na HD bez dodatkowych opłat - przecież ta platforma musi z czegoś żyć .

 

Wiesz, dołączyłem do grona abonentów CP decydując się na moduł CI. Mam TV-LCD, tuner HD, moduł i... ciągłe teksty udzielane przez konsultanów w stylu "nie wiemy, brak informacji, być może" itp. Najlepszy tekst usłyszałem w niedzielę - mam wykupić tuner wraz z telewizorem (taka promocja), tylko ja się pytam po co mi to???

Mi to bardziej przypomina Świat Największego Amatorstwa i to nie dlatego, że jestem rozbestwiony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie śmiałem jak to przeczytałem... :lol::lol::lol:

Tylko czekam az zadzwonia (bo juz wcześniej dzwoniła miła pani aby przedłuzyć umowe) do mnie z ofertą super hiper samsungową... to powiem im "3 słowa do księdza prowadzącego..." :lol::lol::lol:

 

i myslę, że nikt w CP nie będzie płakał za takim klientem

 

Zwlaszcza ze go nie wykresla i zaraz beda miec 3 mln uspionych abonentow :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne... wiele szumu o nic... Trza czekać do kwietnia 2008... Oj wtedy bedzie sie działo... Oj bedzie... Weźcie sobie wszyscy na wstrzymanie. Ja też się zapomniałem ale czas włączyć na luz... :) Zbierajcie na dobre tv a nie żaden szmelc Samsung od CP :) W sprawie platform sie wyjasni kto da najwiecej w najlepszej jakosci... W kwietniu już wszystko bedzie w HD... PolsatSportHD, PolsatHD, TVN HD, BBC HD, MTV HD, HBO HD, History Channel HD, NonstopkinoHD, VOOM HD w połączeniu z obecnie istniejącymi... DiscoveryHD, NGC HD, N SPORT HD, MGM HD, C+ HD stworzy dopiero ciekwą opcje aby pomyśleć a nie rzucać sie na testy... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Historie Channel HD to nie byłbym taki pewien czy wejdzie w pierwszym kwartale przyszłego roku do oferty którejkolwiek platformy to samo z MTV HD, nie wiadomo czy w ogóle będzie w I kwart. 2008 roku, bo napisali, że w 2008, ale nie dokładnie, w którym kwartale. VOOM HD też nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kanalow moze i bedzie ale...czy Wy za to wszystko bedziecie chcieli placic.Przeciez kanaly HD nie beda za darmo.Co do MTV HD-ten kanal jest juz w wersji Sd do bani i nijak sie ma do legendarnego MTV Europe z lat 90 wiec wersja HD nic dla mnie nie znaczy.Obawiam sie ze nadawcy daza do jak najwiekszej liczby kanalow z MAGICZNYMI literkami Hd ale zawartosc tych kanalow bedzie pewnie marna i bedzie opierala sie na powtorkach.Ale ludziska skuszone magia wysokiej rozdzielczosci i checia posiadania tego co sasiad wszystko kupia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie dodatkowa opłata za możliwość oglądania HD jest tylko w Cyfrze. Nie wiem jak będzie w Polsacie ale w N od poczatku nie ma, a zapowiadane kanały SPI na konferencji były w jednej ramce, więc chyba będzie to jeden pakiet. Poz tym nie chodzi o magię, tylko o zwyczajne obrzydzenie spowodowane patrzeniem na brzydki obraz na dopiero co zakupionym dużym LCD. Ja tam wolę mieć kino w domu niż duże pudło z maleńkim ekranem rodowodem z lat 60-tych. Już 14 lat temu kupiłem telewizor 28" bo mnie mierziły takie TV wielkości obecnych monitorów komputerowych, a ludzie się dziwili po co mi taki kolos, ja się natomist dziwiłem jak mogą oglądać kasety VHS bez obrzydzenia. Lepsza jakość miała TV naziemna, a jakieś nowości zawsze się w kinie trafiło. Niestety wadą mojego 28-calowca było to że to już praktycznie granice rozmiaru tej technologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo z MTV HD, nie wiadomo czy w ogóle będzie w I kwart. 2008 roku, bo napisali, że w 2008, ale nie dokładnie, w którym kwartale...
... W kwietniu 2008 roku telewizja muzyczna MTV uruchomi swój pierwszy, europejski kanał w jakości HD....

idąc dalej ...

... Co do MTV HD-ten kanal jest juz w wersji Sd do bani i nijak sie ma do legendarnego MTV Europe z lat 90 wiec wersja HD nic dla mnie nie znaczy....
... Oferta programowa kanału MTV HD będzie zawierać popularne programy muzyczne i dziecięce, na co dzień emitowane na antenie MTV, VH1 oraz Nickelodeona, wśród nich m.in. ceremonie wręczenia MTV Video Music Awards i MTV Europe Music Awards, koncerty akustyczne z serii MTV Unplugged czy też seriale animowane, takie jak Sponge Bob i Ren i Stimpy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaczyna się nam robić offtop. Proszę o powrót do tematu :wink:

 

Ale nikt nie zmiania tematu przecież to są nowości i zapowiedzi CP. :D

Dadali dekoder HD do oferty i chyba wszystko. :D

 

Edit PawelU1981

Fajnie, a co do tego ma post o kronikarzu??? :wink:

Dokładnie ten:

Herman78 i co to ma do rzeczy. Kronikarzem forum zostałeś. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...