Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@fezuj, wszystkie mecze, był oficjalny komunikat UEFA.

 

UEFA and Telewizja Polsat S.A. (“Polsat”) today signed an agreement under which Polsat is appointed the Official Broadcaster of UEFA EURO 2008™ in Poland. 
All 31 UEFA EURO 2008TM matches will be broadcast live on free to air television. Further coverage and highlights programmes of all matches will be offered to Polish football fans on Polsat’s pay television channels, Polsat Sport and Polsat Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie moje małe spostrzeżenie po rekonesansie w czasie wojażu na "Wszystkich Świętych"

 

Myślę, że włodarze Słonecznej Platformy nasze jęki mają głęboko w poważaniu!!

Piszę to dlatego, że w drodze między Wrocławiem a za Włoszczową widziałem całą masę czarnych anten!!

I to przekonuje mnie do stwierdzenia, że nasze popłakiwania/pokrzykiwania nie mają żadnego sensu!!

Oni mają swoją strategię, którą uparcie realizują nie licząc sie z nikim!

 

Nam zostaje tylko możliwość zmieniania operatora!!

 

Może jak pojawi sie telewizja od Dialogu to będziemy płacić tylko za to co się chce oglądać, albo ta 4 platforma sprawi jeszcze większą rewolucje niż N.

Szkoda że tylko siatkówka jest priorytetem w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, ale też nie jest pewne. Jakby dodał Movies24 mógłby się pojawić, ponieważ może być dosyć ciekawy, też niewykluczone, że razem z Movies24 pojawi się też KidsCo, który jest własnością tego samego właściciela co Movies24. Wtedy kanał KidsCo mógłby wzbogacić Pakiet Bajeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawy, Sat Kurier podał, że w Wielkiej Brytanii ogląda ten kanał ponad 10 000 000 widzów i jest w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych kanałów tematycznych. Myślę, że byle czego tylu widzów by nie oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że polska wersja Tego kanału będzie daleka od tej w Wielkiej Brytani jak większośc kanałów przygotowywana na nasz rynek, a i jakośc też nie będzie zachwycająca ciekawe gdzie Cyfra umieści ten kanał jak wszystkie tp ma zapełnione a będzie odpowiedzialna za uplink tego kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję ze do 2 grudnia nie doczekamy się żadnej zapowiedzi ze strony CP o zamiarze dołączenia czegokolwiek, i bardzo mnie to denerwuje, bo CP znów nic nie robi. Jeden kanał hd to nie jest wielki wyczyn.

 

Chyba tak, bo nawet w czasopismach są reklamy Cyfrowego Polsatu tylko z BBC i HD. O reszcie jakichkolwiek nowości cisza.

 

Mocne nerwy mają w CP. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...