Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i pewno nie będzie żadnego komunikatu, ale skoro oni sie na nas wypinają to ja się w kwietniu na nich wypnę!!

 

 

a mam jedno pytanko!!

 

podobno od stycznia ma być podwyżka dla wszystkich!! teraz płace 59zł!!

jak zapłacę do kwietnia to czy mnie ominie podwyżka?

czy raczej trzeba będzie wypowiedzieć umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro to akurat bym sie nie martwil. Mecze beda na otwartym Polsacie. A od czego sa kanaly FTA na ktoryms powino byc..

 

 

Polsat bedzie systematycznie robil podwyzki. Ilu ludzi wycofa sie z podowu podwyzszenia abonamentu o 2 z? Maly procent a do CP to duzo. Kiedys familijny byl po 32 zl (1 zl na dzien), teraz 38 (1zl z groszami) a nie dlogo 45 - zlotowka i pol na dzien. Tak sie beda reklamowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaq13 pamiętaj że POLSAT ma wykupione EURO 2008 więc jak si na nich wypniesz na nich to Euro nie obejżysz

 

ja polsat sport i polsat mam w kablówce wiec na pewno będę mógł pooglądać cześć meczy! ale tak naprawde nie lubie piłki i ograniczam się tylko do meczy reprezentacji polski! a udział w euro 2008 dla naszych jest jeszcze nie pewny!!

Mi naprawdę zależy na TVP Sport, gdyż jestem fanem żużla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaq13 pamiętaj że POLSAT ma wykupione EURO 2008 więc jak si na nich wypniesz na nich to Euro nie obejżysz

 

ja polsat sport i polsat mam w kablówce wiec na pewno będę mógł pooglądać cześć meczy! ale tak naprawde nie lubie piłki i ograniczam się tylko do meczy reprezentacji polski! a udział w euro 2008 dla naszych jest jeszcze nie pewny!!

Mi naprawdę zależy na TVP Sport, gdyż jestem fanem żużla!

 

Ja tak samo i dlatego przechodze na N. TVP Sport i tak bedzie w pakiecie sport! :D TVP sport bedzie transmitowal faktyczne hity kolejki a nie ciagle mecze stali rzeszow.. Polsat zamiast pokazywac final DMP w Lesznie pokazywal mecz o 3 miejsce! Szczescie ze ja go ogladalem na stadionie. Skandalem jest jeszcze to ile oferowal Unii L. 6 tys zlotych! :D 6 tys powtarzam :D Dworawkowski chcial 40 ale nie to za duzo dla Polsatu.. O meczu W Toruniu nie wspomne. Legendarna tasma Pawlaka! Jak sobie o tym przypomne to usmiech pojawia mi sie na twarzy a o tym jak to Leszczynscy huligani wtargneli na murawe... ehh Jak sie potem okazalo nie bylo tam zadnego Leszczyniaka.. A o tym jak to komenatorzy liczyli ile to Toruniowi punktow brakuje aby byc mistrzem :D Huhu.. Szanuje Apatora bo nie jest niczemu winny. Toruniowi i Lesznie nalezal sie ten final ;)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze Polaków (jak wejdą) to tak ale reszta będzie na POLSAT SPORT

 

Napiszę chyba po raz czwarty w tym temacie:

Wszystkie mecze Euro2008 będą na otwartym kanale (Polsat i pewnie TVP).

 

Nie mogą byc wszystkie ,bo w 3 kolejce zespoły grają o tych samych godzinach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napiszę chyba po raz czwarty w tym temacie:

Wszystkie mecze Euro2008 będą na otwartym kanale (Polsat i pewnie TVP).

NIE WSZYSTKIE MECZE :!::!::!:

nie mąć ludziom w głowach :evil: w otwartym kanale POLSATu będą tylko mecze Reprezentacji Polski bo tak to wynika z obowiązku prawnego ( oczywiście o ile się tam po raz pierwszy znajdzie) i być może mecz otwarcia oraz pół i finał Euro :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mąć ludziom w głowach :evil:w otwartym kanale POLSATu będą tylko mecze Reprezentacji Polski bo tak to wynika z obowiązku prawnego ( oczywiście o ile się tam po raz pierwszy znajdzie) i być może mecz otwarcia oraz pół i finał Euro :!:

Umowa do to otwartej transmisji (tak było poprzednio) przewiduje TYLKO mecze reprezentacji, otwarcia i szczy drabinki pucharowej, a ze wcześniej TVP wykupywała prawa do Euro ten przepis był martwy, ale UEFA nie ma nic przeciwko kodowaniu meczów (prócz wyjątków wymienionych, a to wszytko przez prawo UE).

 

 

Co do żużla - część praw TVP odsprzedaje Polsatowi (przynajmniej na jeden mecz w kolejce), by wywiązać się z kontraktu jaki zawarła (800 tys zł dla klubów rocznie).

 

PS: michal218, regulacje z 2006 zmieniają w tej kwestii ta sprawę. I nie tylko w Polsce szykuje się "inwazja" kodowanych transmisji.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro musi byc w ogolnodostepnej i to wiekszosc bo 19 meczow z 31.Tylko MS moga kodowac,sam macisz ludziom w glowach...

Tylko, ze następny Mundial 2010 wRPA będzie w całości w TVP niekodowany.

TVPSport jeszcze nic Polsatowi z żużla nie sprzedał i nie wiadomo czy to zrobi bo tylko tym na razie może przyciągnąć abonentów. Tak więc nadal nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz:w tv otwartej musi byc 19 z tych 31 meczow,doliczyc do tego ewentualnie minimum 3 mecze Polakow-wychodzi juz 22.Ze wszystkich 31 odejmujemy te 22 i kolejne 6(bo graja o tej samej porze ostatnia kolejke) i co?Pozostaje tylko 3 mecze zakodowane,wiec problem zaden,zwlaszcza ze i tak ARD/ZDF,czy tez CTV nie beda tego kodowac.Na razie u sasiadow nie ma jeszcze takiego [beep]lo,by kodowac takie wydarzenia.

 

Tylko, ze następny Mundial 2010 wRPA będzie w całości w TVP niekodowany.

Fakt kupila TVP,ale czy to bedzie tak latwo dostepne czas pokaze...Na dzis wiekszosc lecialaby zapewne w TVP sport.Zreszta co do MS chyba tez wreszcie zrobili z tym porzadek,na korzysc tv otwartych...

A zuzel nie interesuje mnie w ogole,wiec nie zabieram glosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jestem już zły na Was, bo po raz 4-ty rozpętujecie tą samą dyskusję.

 

Źródło uefa.com

All 31 UEFA EURO 2008TM matches will be broadcast live on free to air television. Further coverage and highlights programmes of all matches will be offered to Polish football fans on Polsat’s pay television channels, Polsat Sport and Polsat Sport Extra. In addition, Polsat is committed to reaching the highest production quality standards for these football matches and will cover the entire event in High Definition (HD) quality.

 

WSZYSTKIE mecze w otwartej telewizji muszą być.

 

Chyba do sygnaturki to sobie wkleję, żeby nie tracić po raz 5ty czasu na szukanie tego tekstu... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ta, tyle, że to łamie 4 dyrektywy UE, więc nie brałbym tego jako aksjomat. F1 niby tez musi być pokazywana w ogólnodostępnej TV, ale dzięki tym przepisom UE (wg mnie idiotycznym, ale [beep]zka legislacyjna PE to normalka) MTV3 i w następnym roku RTL daje/da transmisje TYLKO kodowaną. 8)

 

Co do żużla to nawet boss Ligi mówi cos na rzeczy o TVP Sport i PS:

...Jeżeli okaże się, że TVP i Polsat Sport dojdą do porozumienia, to należy tylko przyklasnąć tej umowie, bo może się okazać, że Ekstraliga Żużlowa będzie pierwszą ligą w Polsce kompleksowo pokazywaną przez dwie największe polskie telewizje. Nie zapominajmy, że dojdzie również możliwość oglądania transmisji w internecie i kibic będzie miał możliwość wyboru spotkania, które go akurat interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...