Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że może CP nie chce podawać narazie oficjalnych informacji co do HBO, ponieważ jeszcze są w trakcie kończenia podpisania umowy, albo jeszcze oprócz tego chcą nas jeszcze czymś zaskoczyć. CP może jeszcze sporo kanałów zgarnąć i to nie najgorszych, a mianowicie: Movies24, KidsCo, JimJam, Viasat Explorer, Viasat History, The History Channel, Style, kanały tematyczne TVP (w tym oczywiście TVP Sport), Animax, FilmBox, Nonstop Kino, Nonstop Kino HD, Style, Zone Horror, Zone Fantasy, więc możliwości jest masa, ile z tego my uirzymy na naszej "Słonecznej Platformie" to może wkrótce się dowiemy. Jak narazie czekamy.

 

W dobrym tonie jest trzymać sprawy negocjacyjne w dyskrecji dopóty- dopóki nie podpisze się umowy :wink:

a że ona będzie to nie mam najmniejszych wątpliwości bo nie po to HBO nie przedłużył umowy na wyłączność żeby dołączyć "marne" 204tys abo "n" tylko na uwadze miał potęgę w postaci CP i to jest główny powód :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, odpowiedzcie mi na jedno pytanie: co ma wspólnego OE (Orange Ekstraklasa) z Nowościami CP - zapowiedzi, bo mi się zdaje, że nic, więc nie zawalajcie tymi głupotami tego tematu, bo o tym możecie pisać chyba w temacie o Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna sprawa dlaczego w CP bedzie HBO:

Umowa na wyłącznośc programów HBO kosztowala cyfre duzo kasy.

teraz na pewno jest spora roznica.

hbo nie zalezaloby zerwanie takiej dobrej oferty tylko z tego powodu aby dolaczyc potencjalnych 200tys abonentow nki.

Cyfrowy polsat ma tych abonentów ponad 1,5 miliona.

Według mnie teraz glownie trwaja negocjacje na temat ceny jaka to CP ma uiszczac za możliwośc transmitowania tych kanałów na swojej platformie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange ekstraklasa :lol: Widać że nie oglądasz piłki nożnej :lol:

 

No nie oglądam polskiej piłki w ogóle. Po prostu nie fascynuje mnie to. Za to lubię oglądać finałowe mecze LM lub MŚ i ME, ale to i tak tylko wtedy gdy pamiętam i mam czas. Wyrosłem już z tego :)

 

A tak wracając do głównego tematu, to nieźle się zapowiada przyszłość CP. Z takimi kanałami to C+ i N'ka znikną z polski lub staną się niszowymi nadawcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do OE w CP to ciezko, bedzie ciezko. Prawa maja ponoc kosztowac 600 mln zl, a na forum Canal+ sam admin mowi ze OE to dla nich priorytet z ktorego nie zrezygnuja, wiec szczerze watpie zeby czy to CP czy N mogly te prawa zdobyc. Co innego stracic wylacznosc na HBO a stracic prawa do OE. HBO w Cyfrze to jest spadek po Wizji TV razem z wylacznoscia, a OE jest u nich od zawsze. Wracajac jeszcze do HBO, to Cyfra stracila wylacznosc, ale coraz wiecej osob mowi ze zachowala wylacznosc na HBO HD ktore wystartuje w marcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówią prawnicy, którzy pracują przy całym przetargu to C+ wcale nie ma uprzywilejowanej pozycji po wpadce z "kontraktem stulecia" i jest w takiej samej pozycji jak CP i N. Podobno tym razem oferty będą miały zabezpieczenie na wypadek, gdyby zwycięzca po przetargu zaczął zmieniać warunki umowy..... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o HBO do oferty Polsatau ma wejść w styczniu 2008 wiem to od znajomego dystrybutora Polsatau wiec jest to info potwierdzone. Jeśli chodzi o platformę nTV to ma pojawić się wcześniej.

 

Co do wyłączności C+ na HBO to skończyła się ona pod koniec czerwca tego roku, o czym również mówiła mi ta sama osoba już dawno.

 

Natomiast kwestia OE w polsacie jest raczej nie możliwa (czyt mało prawdopodobne) ze względu na to iż C+ jest wstanie wyłożyć grubą kasę na to aby dostać prawo do transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś dziwne info. Umowa na wyłączność jest do 31 grudnia tego roku, więc od 1 stycznia 2008 może się pojawić gdzie indziej. Prezes N Maciej Sojka mówił w środę na konferencji, że HBO pojawi się 1 stycznia Anno Domini 2008.

 

W Cyfrowym Polsacie to samo, nawet jeśli to info jest prawdopodobne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce tylko jedną informacje od włodarzy Cyfrowego Polsatu!!

 

Nie chce w mojej platformie ani OE, ani nawet HBO, nie wspominając o Kanałach SPI

 

Chce aby pan Libicki powiedział w najbliższym czasie Tak albo Nie dla TVP SPort

 

Dla mnie wydaje się konieczne jakieś sprostowanie którejś z 3 stron

polsat, tvp, przegląd sportowy

 

Czy ja chce tak dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...