Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 kanały premium to za dużo na jednej platformie. Spowodowało to brak walki o klienta oraz spadek cen kanałów premium. Może teraz będzie inaczaj może oferta HBO i Canal+ poprawi się.

Przyczyna może być też taka że Canal+ szuka pieniędzy na OE napewno wyłączność na HBO troszkę kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze ,a czy ty nie marzysz :?: W dziale C+ jest wiele twoich postów o kanałach ,które mogą wejśc do Cyfry ,ale niekoniecznie muszą.Zresztą większośc naszych propozycji jest jak najbardziej realna (niewiadoma do kanały TVP i NonstopKino).Tak samo byłeś przekonany ,że kanały BBC znajdą sie w ofercie Cyfry+ ,a było inaczej.Czyli jak sam widzisz marzenia nic nie kosztuja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zacytować teraz wszystkich którzy jeszcze kilka dni temu narzekali po informacji o HBO HD że nie ma szans na HBO w Polsacie - nie starczyło by mi jednak miejsca na forum :lol:

 

Cały czas powtarzałem że kanały ciągną do klientów, HBO musiało wreszcie zauważyć że umowa na wyłączność zwyczajnie im się nie kalkuluje.

Swoją drogą to jeszcze miesiąc temu myślałem ze bardziej prawdopodobne jest dołączenie do Polsatu HBO niż kanałów BBC ale najwidoczniej są rzeczy co się fizjonomom nie śniły :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą na 100% w tym roku:

BBC Entertaiment

BBC Knowledge

BBC CBeebies

BBC Lifestyle

Polsat Sport HD

Play TV

 

W 2008 roku:

kanał informacyjny

kanał młodzieżowy

kanał muzyczny

Polsat HD

BBC HD

 

Mogą byc:

HBO

HBO 2

HBO Comedy

Zone Thiller

Zone Horror

JimJam

Animax

TVP Sport

TVP INFO

TVP Historia

Filmbox

Nonstop Kino HD

 

Tak to wygląda na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wylacznosc im nie odpowiadala,bo w Cyfrze wiekszosc ludzi brala jako premium multiplex.Bo tam jest sport i filmy tez sporo lepsze.Max packa brali tylko ci co maja kase i czas na ogladanie wszystkiego.Gdyby wylacznosc na HBO byla w CP,to pozostalaby nadal nie tknieta,bo tam nie ma nic innego do ogladania w tematyce filmowej.Podobnie bylo z N-ka,bo zapierali sie ze kanaly premium nie maja sensu i przyszlosci.Gdyby nie wykorzystali okazji na wziecie HBO,nadal nie byloby tam nic ciekawego z filmow do ogladania,nawet po dodaniu tych nowych kanalow....Cala reszta kanalow filmowych N-ki jest slabsza niz pakiet HBO,a ten jest filmowo na poziomie multiplexu,bez sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj także przyniesie nam ładne prezenty w postaci kanałów BBC,Polsatu Sport HD,Polsatu HD,kanałów Zone i kanałów TVP :D I pewnie świątecznej promocji i odkodowane Cinemaxy.

 

Drogi Hubercie, cieszy mnie twoj optymizym. Ale powiesz mi zkad jestes taki pewien ? Chodzi mi o kanaly Zone i TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie jestem pewien ,ale czytając e-mail od TVP i widząc to ,że Polsat i TVP użyczają sobie nawzajem swoich własnych materiałów ,świadczy o tym ,że współpracują ze sobą.No i obie strony nie zaprzeczają na temat dołączenia kanałów TVP do CP.

 

Co do Zone to CP ma wyłącznośc na Zone Europa i Zone Romantica oraz ma pozostałe kanały z tej paczki.Więc jeśli wystartują w grudniu to prawdopodobnie znajdą się w CP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Zone to CP ma wyłącznośc na Zone Europa i Zone Romantica oraz ma pozostałe kanały z tej paczki.Więc jeśli wystartują w grudniu to prawdopodobnie znajdą się w CP .

 

Nie koniecznie. Wszyscy widzimy ze wspolpraca juz duzo nie znaczy. :wink:

 

Narazie mam nadzieje ze sie pojawi jakis komunikat ze strony Polsatu, bo tak szczerze mowiac mnie te milczenia CP juz denerwuje. :?

 

Panie Libicki, prosimy do mikrofonu, natychmiast !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos to podsumuje z tymi kanalami bo kazdy pisze ze moze byc itd itd jakies konkretne podsumowanie???

 

Będą na 100% w tym roku:

BBC Entertaiment

BBC Knowledge

BBC CBeebies

BBC Lifestyle

Polsat Sport HD

Play TV

 

W 2008 roku:

kanał informacyjny

kanał młodzieżowy

kanał muzyczny

Polsat HD

BBC HD

 

Mogą byc:

HBO

HBO 2

HBO Comedy

Zone Thiller

Zone Horror

JimJam

Animax

TVP Sport

TVP INFO

TVP Historia

Filmbox

Nonstop Kino HD

viasat explorer i history

 

TAK TO WYGGLĄDA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...