Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@luki1680

A czemu nie mógłby być w ramach Relax Mix? Przecież sam pakiet podrożał akurat o około 5zł, natomiast żaden pakiet który by wchodził w skład RM nie podrożał, a więc ta podwyżka może być pod utworzenie nowego pakietu. A przecież podwyżka nie musi oznaczać że kanał dadzą ci odrazu, jakoś w N podrożał pakiet z Bajkami i Style Muzyka Świat (czy jak on się zwie) i dopiero niedawno zaczeły dochodzić tam nowe kanały.

Tak wogóle w grudniu mają dojść kanały HD, w tym przypadku bardzo prawdopobny jest nowy pakiet HD, ale jakoś narazie CP nic o tym nie mówi i dopiero zapewne poinformuje nas o tym w przyszłym miesiącu, a może nawet na początku grudnia.

 

@yarroo

Ja podejrzewam że te gwarantowane kanały odbiegają od oferty aktualnej ponieważ CP chce się zabezpieczyć aby bez żadnych konsekwencji mógł usunąć jakiś kanał z pakietu gdyby okazało się że nie udało się przedłużyć umowy z nadawcą.

Szczerze wątpię aby to było robione tylko po to aby nachapać klientów, a potem zrobić im "niemiłą" niespodziankę przenosząc do innego pakietu, ponieważ to by wywołało ogólne niezadowolenie, a chyba tego nie chcą.

Jakoś ta umowa jest podobnie skonstruowana od dobrych paru lat i jak dotąd CP conajwyżej dokładało nowe kanały, a nie przenosiła dotychczasowych do wyższych pakietów (no nie licząc Cinemax, ale to trochę inny przypadek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

umowę z polsatem na pakiet relax mix podpisywałem kilkanaście miesięcy temu, już dawno mi się skończyła, ale dalej wpłacam 49,80 na konto. Czy podwyżka będzie mnie też obowiązywała? tzn, będę płacił 57,80 ? a jeśli tak, to od kiedy...

 

i druga sytuacja, kilka dni przed wprowadzeniem nowych cen, kolega zakupił ten sam pakiet z umową na 17 miesięcy, czy podwyżka go obejmie?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu ciagle o TVP SPORT, a tu na stronie główniej CP zapowiedzi na dzisiejszy wieczór:

Kiedy Cię nie było...: Kalifornia - Thorntree DriveDekoratorzy przygotowują niespodziankę mieszkańcom domu.

 

22:45 Discovery Travel & Living

:lol: hmmm, co o tym sądzicie :?:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe. po co by reklamowali jakis program na kanale gtorego niema w ich ofercie. to tak jak by teraz pojawila sie jakas informacja o jakims meczu na C+Sport czy nSport. Moze doczekamy sie powrotu tego kanalu do CP bo slyszalem ze on kiedys byl i zastapil go Travel Channel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to to jakieś dziwne jest, bo na tej stronie jest to czego nie powinno być, czyli Program TV ze stacjami, ktorych nie ma w ich ofercie, co wg. mnie jest beznadziejnym posunieciem, ale za to dla nas lepiej, bo nie trzeba szukać po niecie gdzieś programów. A co do tego programu to pewnie informatykowi się pokiśkało i wcisnął nie ten guzik :lol:

 

Zastąpił ten program kiedyś przecież Travel Channel, bo Discovery T&L podobno ludzie nie oglądali czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim Zdaniem Tvp Sport będzie bo dzisiaj oglądałem Magazyn Goli tam podczas meczu Azer-Port i Armenia-Serbia widniał znak Tvp Sport pierwszy raz takie coś widziałem więc kanał raczej będzie i na pewno nie będzie dodatkowo płatnny bo niby dlaczego mam płacić za coś za co i tak już płace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...