Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego w polsce nie ma kanału filmowego który pokazywałby filmy zaraz po premierzxe w HBO i Canal+. Np taki kanał pokazywałby filmy pół roku po premierze w HBO no może góra rok. Cp mógłby taki kanał stworzyć bo nie widze takiego kanału na naszym rynku. Byłby zapewne dużo tańszy niż HBO a leciały by tam całkiem nowe filmy. A co wy myślicie na ten temat? CZekam na wasze wypowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to niema jak jest nim Cinemax tylko niestety filmy ktore tam leca to w 80% z lat 80 i 90. Poczekamy i zobaczymy bo zastanawia mnie czemu wszystkie platformy maja Pakiet Cinemax po 15zł (n od 1 stycznia). Cos sie tu zapowiada i mozliwe ze od 1 stycznia pakiet Cinemax bedzie sie zwal HBO Max Pak i bedziemy miec 5 kanalow za 15zl (HBO, HBO2, HBO Komedia, Cinemax, Cinemax2) moze zle mysle ale mnie interesuje czemu wszystkie 3 platformy maja go za 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam widzisz cinemax nie pokazuje tylu nowych filmów więc jest szaqnsa dla CP tylko czy będzie zainteresowanie z ich strony. A co do tego pakietu HBO max pack za 15zł to raczej nie rów sobie nadziei że dostaniesz kanały HBO które są w C+ za 29zł + oczywiście cinemaxy po 15zl za cene jaką podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego w polsce nie ma kanału filmowego który pokazywałby filmy zaraz po premierzxe w HBO i Canal+. Np taki kanał pokazywałby filmy pół roku po premierze w HBO no może góra rok.

Ponieważ później abonenci by narzekali, że za dużo powtórek jest w TV a za wszystko trzeba dodatkowo płacić. :lol:

Inną sprawą jest posiadanie wykupionych praw na emisje filmów z danej wytwórni filmowej. HBO i Canal+ mają wyłączność na określony czas do pokazywania jakiejś tam nowości filmowej. Później wyłączność "czasowa" gaśnie i filmy są emitowane przez inne "słabsze" kanały filmowe, również swoją premierę mają w telewizji otwartej. Podsumowując, po premierze na kanałach premium przychodzi premiera na kanałach otwartych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat faktycznie mógłby wreszcie dołączyć TVP Sport. Inna sprawa, że ten program powinien być FTA tak jak np. TVP Historia. Przecież to są kanały Telewizji Publicznej. Ciekawe, czy jak ruszy TVP FILM na Astrze 19 też będzie zakodowany?

Cyfrowy Polsat niemoże tak sobie dodawać kanały bez umów z operatorem danej stacji. Z tego co napisał mi cyfrowy polsat TVP nie daje dobrych warunków na dystrybucje swoich kanałów np. TVP SPORT , TVP HISTORIA czy TVP INFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czy bez problemów to tak nie do końca bo Cyfra jednak ma spór z TVP, zaś N-ka nie ma problemów. @kubus.kul jeśli ktoś chce mieć TVP Historia to najprościej niech sobie zeza zaintaluje. Jest FTA na Astrze a w platformie pewnie jeszcze musiałbyś za to płacić, zapewne TVP dużo sobie liczy za swoje kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego w polsce nie ma kanału filmowego który pokazywałby filmy zaraz po premierzxe w HBO i Canal+. Np taki kanał pokazywałby filmy pół roku po premierze w HBO no może góra rok. Cp mógłby taki kanał stworzyć bo nie widze takiego kanału na naszym rynku. Byłby zapewne dużo tańszy niż HBO a leciały by tam całkiem nowe filmy. A co wy myślicie na ten temat? CZekam na wasze wypowiedzi. :)

 

Tak jak Rafix napisał, prawa na kanałach premium są na określony czas, przeważnie na rok, więc nie ma możliwości, żeby inny nadawca pokazał jakiś film w czasie obowiązywania wyłączności. Po roku filmy mogą być już w TV otwartych. Teoretycznie mógłby powstać kanał z filmami, pokazywanymi w rok po premierze na kanałach premium, swego czasu filmy w takim trybie pokazywał CineCinema na platformie CanalSat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czy bez problemów to tak nie do końca bo Cyfra jednak ma spór z TVP, zaś N-ka nie ma problemów. @kubus.kul jeśli ktoś chce mieć TVP Historia to najprościej niech sobie zeza zaintaluje. Jest FTA na Astrze a w platformie pewnie jeszcze musiałbyś za to płacić, zapewne TVP dużo sobie liczy za swoje kanały.

O tym sam wiem bo mam zeza i TVP HISTORIA I TVP INFO mam z astry . Zrobiłem sobie osobną liste i tam je mam , ITV też mam choć zabrali go z cyfrowego polsatu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś się orientuje ile kosztuje taki nowiuśki film puszczany np w Canal+ lub HBO. Czy to są duże pieniądze ?????

Czy po roku puszczania takiego filmu np w Canal+ lub HBO jego cena spada ?????

zapewne nie dowiemy się ile taki film kosztuje, ale na pewno DUŻO i im lepsza wytwórnia tym cena wyższa i jego cena na pewno w jakiejś części spada. Ale już więcej pytajników "?" jakby znaków zapytania nie mogłeś dać :?:::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa to duze kwoty wyrazane w procentach z zysku w reklamach w pasmie, lub nawet wieksze wyrazane juz w walucie - gdy jest to jakis mega premium. niezadko sa to operacje finansowe zwane barterem... od chocby canal+ i wspolfinansowane produkcje.

 

ceny filmow po czasie spadaja (proporcjonalnie do czasu i popularnosci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego w polsce nie ma kanału filmowego który pokazywałby filmy zaraz po premierzxe w HBO i Canal+. Np taki kanał pokazywałby filmy pół roku po premierze w HBO no może góra rok. Cp mógłby taki kanał stworzyć bo nie widze takiego kanału na naszym rynku. Byłby zapewne dużo tańszy niż HBO a leciały by tam całkiem nowe filmy. A co wy myślicie na ten temat? CZekam na wasze wypowiedzi. :)

 

Tak jak Rafix napisał, prawa na kanałach premium są na określony czas, przeważnie na rok, więc nie ma możliwości, żeby inny nadawca pokazał jakiś film w czasie obowiązywania wyłączności. Po roku filmy mogą być już w TV otwartych. Teoretycznie mógłby powstać kanał z filmami, pokazywanymi w rok po premierze na kanałach premium, swego czasu filmy w takim trybie pokazywał CineCinema na platformie CanalSat.

 

Pawop o taki mi właśnie kanał chodziło mógłby taki powstać byłby dodatkowo płatny ale równocześnie dużo tańszy niż HBO czy C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Polsat Sport HD od 2 grudnia :D

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 12 października rusza testowy przekaz Polsatu Sport HD. Oficjalny start stacji nastąpi jednak dopiero 2 grudnia. Kanał pojawi się w ofercie Cyfrowego Polsatu i w wybranych sieciach kablowych.

 

Informację tą potwierdził serwisowi MediaLink Marian Kmita, szef sportu w Polsacie. Przypomnijmy, że pierwotnie pierwszy kanał Polsatu w wysokiej rozdzielczości miał ruszyć w maju tego roku, wraz z rozpoczęciem rozgrywek siatkarskiej Ligi Światowej. Przyczyną przełożenia startu stacji było małe zainteresowanie klientów ofertą platform w okresie wakacyjnym i niewielka ilość produkcji w HD. więcej>>

To dopiero kanałów będzie od 2 grudnia :D No to liczymy:

*BBC Enterteinment

*BBC Knowledge

*BBC Lifestyle

*BBC CBeebies

*Polsat Sport HD

 

Szaleje Polsat, szaleje. Ale przynajmniej obietnice spełnia (2 grudnia to jesień jeszcze :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój cytat z 3 września:

10 października - Polsat oświadcza, że kanały HD wprowadzi w lepszym czasie. Planowany start to 20 grudnia.

 

18 grudnia - Polsat informuje swoich abonentów o 2,5 mln abonentów i problemach z dekoderami. Niestety Polsat chce skupić się na razie na zwykłych dekoderach, a nie HD. Start kanałów HD - wiosna 2008

 

26 kwietnia - znamy już plany Polsatu. ME 2008 będą w HD.

 

Czerwiec 2008 - rusza kanał HD, ale... nie ma dekoderów HD. ME dla elity...

 

Wrzesień 2008 - fuzja CP i C+. Są kanały HD na CP :lol:

 

To tak na luzie ;)

 

O jeden dzień się pomyliłem w zapowiedzi i o 18 dni w planowanym starcie ;)

Można by powiedzieć - prorok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Oby Twoje dalsze proroctwa się nie spełniły :P

Aha, jeszcze jedno:

Przy tej okazji warto dodać, że najbliższy poniedziałek (15 października) Cyfrowy Polsat wprowadza nowe oferty dla swoich przyszłych abonentów. Spodziewać się więc należy nowych cen i ewentualnie zmienionych warunków umów.

Ciekawe :roll: Może jakiś nowy kanał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że BBC Entertainment będzie całodobowy, ale to tylko moje przepuszczenia. Jednak, cały czas CP nie dotrzymuje słowa, jeśli chodzi o kanały HD, ponieważ Polsat Sport HD miał wystartować 15 października normalnie, a nie w fazie testów. Swoją drogą kolejną nowością jest nowy cennik, ciekawe jakie oferty wyślą dla obecnych klientów i druga sprawa, mam nadzieję, że na kanałach BBC (oczywiście cieszy mnie to, że się pojawią te kanały) się nie skończy i w najbliższym czasie pojawi się coś jeszcze. Zobaczymy, czym CP nas jeszcze zaskoczy, oby tylko pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po prostu kanał będzie leciał odkodowany, dekodery HD będa już w sprzedazy i kazdy będzie mógł kto ma dekoder HD oglądac nieodpłatnie oferte Polsatu Sport HD do 2 grudnia...

Oczywiscie nie bedzie to pełna ramówka ale zawsze coś tam sobie bedzie...

 

A nbowy cennik będzie się zapewne tyczył nowych cen dekoderów i nowego HD Boxa, oraz też że familijny zdrożeje o 5zł.. oc to i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...