Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracajac do rozdzielenia kanałow na pakiety, jak dla mnie to slabyu pomysl, bo zyjemy w rodzinach, tata chce sport i film, mama rozrywka, dziecko bajki, starsze dziecko dokumentm na pewno to wszystko nie bedzie kosztowalo 35 zł i ktos musial by ucierpiec. Najwyżej mogli by wprowadzic taki drugi system opcjonalny i każdy by sobie wzial co by chcial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie powinny być 2 opcje do wyboru dla abonentów albo ilość-wszystkiego po trochu albo jakość-wybieranie najlepszych kanałów tematycznie albo łączenie tego- najpierw taka podstawowa opcja jak jest w familijnym polsacie +ew.extra film czy sport

 

tylko trzeba przyznać że jest to podział fikcyjny nakierowany na branie przez wszystkich chcących czegoś więcej po prostu całego wyzszego pakietu relax mix tak jak to jest w cyfrze tylko że taniej ale za to bez możliwości wzięcia kanałów premium

 

uważam że najlepszym pomysłem dla polaków i platform choć w praktyce nierealnym byłyby fuzje platform stworzenie jednej która stworzyłaby taki system:np. za abonament 40zł=40 pkt. i każdemu kanałowi przypisać odpowiednią wartość punktową:HBO=30,promocja.tv=0.5,CARTOON=3 itd. według mnie to by było najlepsze dla wszystkich i najsprawiedliwsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłbym za tym płaceniem osobno za każdy, bo dzięki temu albo zniknęłyby słabe kanały, albo musiałyby one poprawić swoją ramówkę, by klienci zakupili ich produkt :)

Ale to jest nierealne. W ten sposób każdy minimalizowałby sobie abonament, a tak to każdy płaci np. 10-20 zł więcej by pójść stopień wyżej w pakiecie, bo są tam 2-3 fajne kanały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wogóle to Polska to niby co, nie Europa Środkowa? Tak środkowa, ale dokładniej mówiąc Środkowo- Wschodnia. No Discovery Kids no mógłby nie mieć wielkich szans, ale z tego co widzę to nawet dobre bajki produkują. Myślę, że znalazło by się miesjce dla tego kanału, wystarczy zobaczyć co jest na rynku w U.K. ile tam jest kanałów dla dzieci i jakoś wszystkie się trzymają, więc u nas następny kanał chyba by się utrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b, ale zwróć uwagę na to, jak rynek medialny w Wielkiej Brytanii jest rozwinięty, a jak w Polsce. Choć jak na nasze warunki, to i tak sporo jest kanałów dla dzieci.

 

A Discovery Kids mógłby być dobrą odpowiedzią którejś z naszych pozostałych platform na uruchomiony u konkurencji Da Vinci Learning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP mógłby popracować nad swoimi kanałami tematycznymi.

Mogłby jakies stworzyc oto moje propozycje:

 

Polsat Film(kanał z filmami)

Polsat Kids(Kanał dla dzieci i młodzierzy)

Polsat piłka nozna(pokazywaliby wszystkie ligi piłkarskie i najlepiej jakby kupili do tego OE :lol: )

 

 

Mogliby strzowyć filmowy kanał premium. Nie wiem czy jest to możliwe ale jeżeli tak to niech ktos sie wypowie jakie sa na to szanse :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play TV jeszcze nie wystartował, a ty już go przekreślasz. To oczywiste, że w fazie testowej rewelacji nie będzie. Polsat 2 jest adresowany do osób mieszkających zagranicą, i do nich należy opinia. Podobnie jest z Polsat Z i U i innymi kanałami tematycznymi, niekoniecznie Polsatu, są one adresowane do osób interesujących się tą tematyką.

CP mógłby popracować nad swoimi kanałami tematycznymi.

Mogłby jakies stworzyc oto moje propozycje:

 

Polsat Film(kanał z filmami)

Polsat Kids(Kanał dla dzieci i młodzierzy)

Polsat piłka nozna(pokazywaliby wszystkie ligi piłkarskie i najlepiej jakby kupili do tego OE :lol: )

 

 

Mogliby strzowyć filmowy kanał premium. Nie wiem czy jest to możliwe ale jeżeli tak to niech ktos sie wypowie jakie sa na to szanse :D

Polsat już miał kanał dla dzieci i filmowy, i działały one na zasadzie CN/TCM, ale okazały się niewypałem i zrezygnowano z nich. Kanał piłkarski jest w planach, ale ostatnio o nim ucichło. Jeżeli chodzi o kanał filmowy premium, to jak wiadomo prawa do najlepszych filmów mają Canal+ i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanalu +1 u nas nie ma, ale za to +24 jest

 

a co do kanalu pilakarskiego... bedzie bedzie spokojnie. Wystarczy zauwazyc 1 prawidlowosc. Kupili mistrzostwa swiata w 2002 , dali na Polsat Sport w celu upchniecia kanalu do kablowek, zakupili w 2006 stworzyli Polsat Sport Extra, wszystkie mecze tam... skutek kolejny kanal upchniety do kablowek z podpisana umowa na pare lat, maja Euro 2008 to tez stworza kanal pilkarski, wszystkie mecze na bank beda w nim... cel upchac 3 kanal sportowy do kabowek, podpisac umowe na pare lat, kasowac za to pieniadze a po Euro zapelnic kanal powtorkami jak teraz PS Extra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też propozycje niech CP nie tworzy kanałów tematycznych bo tego nie potrafi. Przykład Polsat zdrowie i uroda, Polsat 2 no i nieszczęsny Play TV.

A Polsat Sport to nie jest kanałem tematycznym Polsatu? :roll:

 

Dla mnie osobiście podobają się ich produkcje. Stąd też ubolewam nad tym, że nie mam dostępu do testów Play TV. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...