Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nie o to chodzi, jakby inne platofrmy dzialaly taka sama taktyka co CP to by siedzialy za przeproszeniem o suchym ryju, a takiej nce czy C+ jak zalezy na klientach to biora kanaly nawet za najwyzsza sume, przykladem jest C+ i kanaly Polsatu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dziwię się temu, że mają taką dynamikę, bo ostatnia ich oferta jest baaaardzo ciekawa (szczególnie w porównaniu do poprzednich, gdzie chcąc mieć sensowny zestaw kanałów trza było bulić ze 2x więcej niż w CP). Sam chciałem się na nią skusić, ale jednak wybrałem CP... ale to już inna bajka... i proszę znowu nie pisać jak to bardzo źle wybrałem ;) .

 

Myślę że CP stosuje teraz taktykę "przyczajonego tygrysa" i za jakiś niedługi czas zaskoczy nas czymś miłym :)

 

Znaczy, tak mi logika podpowiada, bo przy takim nic nie robieniu i przy tak agresywnej taktyce n-ki, to szybko może zacząć tracić klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tracą...

TVP Seriale nie jest kanałem dla którego bym zmienił platformę.

Po zatem to nie tak że CP nie chce TVP, oni chca ale TVP (Publiczna TV) daje zaporową cene, która jest mało opłacalna dla platformy, tzn. płacili by zbyt wiele za niszowy produkt z powtórkami

pies ogrodnika? nie bronisz swoich interesów tylko kieszeni solorza? dziwne to praktyki. W N i C+ może być za podobne pieniądze . W cp jakoś nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eMTi

jakich "takich" pieniędzy? na razie poruszamy sie w sferze domysłów. Nie wiadomo ile chcieli. Może 20gr od dekodera i dobre miejsce na liście a może 1zł? . A może....

Swoją drogą nie usprawiedliwiaj/cie CP ,bo za każdym razem gdy jakaś platforma poszerzy ofertę a CP nie ,będziecie to robili? Działacie na swoją niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eMTi

jakich "takich" pieniędzy? na razie poruszamy sie w sferze domysłów. Nie wiadomo ile chcieli. Może 20gr od dekodera i dobre miejsce na liście a może 1zł? . A może....

Swoją drogą nie usprawiedliwiaj/cie CP ,bo za każdym razem gdy jakaś platforma poszerzy ofertę a CP nie ,będziecie to robili? Działacie na swoją niekorzyść.

 

 

 

Na 100% nie 50 groszy, nie 1 złoty. nie 2 złote ale znacznie więcej... od dekodera

Cena familijnego skoczyłaby powyżej 40 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP (Publiczna TV) daje zaporową cene

 

Ale ile wynosi ta cena zaporowa? Niech ktoś wreszcie napisze tę cenę, ja pisałem, że była niepotwierdzona informacja że n-ka płaci za TVP Seriale 15 groszy od abonenta (TnG i TnK HD) miesięcznie. Polsat za licencję na WSZYSTKIE kanały wydaje chyba coś około 30mln złotych miesięcznie. Niech ktoś poda jakąś potwierdzoną cenę ile bierze TVP za swoje kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W tym roku CP średnio miesięcznie wydawał na licencje 32 mln zł, ale w tym też były licencje na filmy w ramach DWF. Jeśli CP miałby płacić tyle samo co ITI to wyszłoby jakieś 480000 zł miesięcznie, więc jest to kosmiczna kwota jak za taki śmieciowy kanał.

 

 

Jest oficjalny komunikat CP w sprawie wzrostu podatku VAT. Problem ten na siebie bierze CP, więc nie będzie podwyżek. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy... te niecałe 40 groszy na Familijnym nie zrobi im szczególnej różnicy. Dziwiłbym się wręcz gdyby wyciągnęli do nas rękę po to.

 

 

Edit. Tym bardziej że przy abo 39,90 i po podwyżce o 40 groszy straciliby tą "magiczną" trójkę z przodu ceny. Podobnie byłoby z abo 99,90 - byłoby już ponad 100zł, a to już inaczej wygląda (i inaczej działa na psychikę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy czy byłby dla wszystkich abonentów czy tylko dla pakietów familijny i więcej, bo śmieciowy nie śmieciowy ale kilkanaście groszy na abonenta to nie dużo, jeśli płaci on 40zł (wiem wchodzi jeszcze w to dystrybucja), pakiet mini to dla Polsatu w zasadzie czysty zysk, bo tam są tylko kanały Polsatu, za które opłata licencyjna to i tak "przelew niewychodzący" oraz kanały które i tak będą w DVB-T

 

co do wzięcia tego na siebie już pisałem że familijny HD kosztuje 40zł zamiast 38zł, więc CP wcale nie wziąl tego na siebie tylko na nowych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP zrobiłby dobrze nie wykazując żadnego zainteresowania kanałemTVP Seriale.Wystarczy już tych mydlanych oper które na okrągło są puszczane we wszystkich kanałach TVP.Niestety nawet Telewizja publiczna zamiast misją zajęła się produkowaniem beznadziejnych seriali i niedługo dogoni inne szmirowate kanały-Polsat i TVN.Kultura w Polsce spada na psy a najlepszym tego przykładem jest lansowanie w TV nędznych indywiduów grających w tych właśnie serialach albo pchających się na siłę na ekran.Potem musimy oglądać takie "badziewia" w różnego rodzaju "szołach" zerżnietych zza granicy bo Polacy już dawno chyba przestali myśleć i zamiast stworzyć coś swojego wolą kupić licencję za grube pieniądze.Tylko że telewizje prywatne robią to za swoje a TVP szasta pieniędzmi abonentów przy okazji pokazując że ma swoich "abo" głęboko w d...e udostępniając swoje kanały niektórym prywatnym nadawcom a zapominając o ludziach którzy płacą abonament.

Tylko [beep] nie domyśla się kto miał najlepszy interes w tym żeby platforma TVP nigdy nie powstała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie myślicie o tym że TVP nie powinien chcieć kasy przecież to publiczna stacja i za publiczne pieniądze tworzy kanały a jak mają jeszcze stworzyć TVP FILM itp to już w Cp w du*** będzie bo wszyscy oprócz Cp będą mieli te kanały

 

i co będzie w TVP Film? Miś puszczany 16 razy na miesiac na zmianę z Sexmisją a z okazji świat Potop i inni Wołodyjowscy?

Jedynie TVP Kultura nadaje się do oglądania, reszta jakby zniknęła nie zauważyłbym nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyśleliście o tym, że być może na przeszkodzie stoi brak miejsca na transponderach? Owszem jeszcze ostatnie rezerwy są, ale trzeba roztropnie dobierać repertuar, aby śmieciowym kanałem nie zabrać miejsca na później, na coś lepszego. Nowych transponderów z HB się już nie kupi, bo ich po prostu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...