Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zone Horror lub Zone Fantasy w tym roku dla Polski :D Wysłuchali najwidoczniej naszych opinii. Zone Media ma umowę z Polsatem więc jest duże prawdopodobieństwo że te kanały znajdą sie w CP.

 

P.S. ja osobiście wolałbym chyba Horror, chociaż na Fantasy też są horrory

 

Tylko po jakiego grzyba :?: chyba że po to aby zap....ć na amen transpondery CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na transponderze 132 satelity Hot Bird 6 o częstotliwości 11,158, pol. V, który jest wynajmowany przez Cyfrowy Polsat pojawiły się dwie niekodowane plansze testowe, pozbawione identyfikatorów. Aktualnie brak informacji na co ma być przeznaczone zarezerwowane w ten sposób miejsce.

Kanałów, które mogłyby dołączyć do Cyfrowego Polsatu jest kilka w kolejce. Od dość dawna wspomina się o Wedding TV, spekuluje się także o możliwości pojawienia się Zone Thriller i Zone Fantasy od Zonemedia.

 

Teoretycznie może to być także miejsce przygotowywane pod Viasat Explorer i Viasat History, bo w ofercie Cyfrowego Polsatu znajduje się TV 1000 Polska, którego właścicielem jest Viasat należący do grupy medialnej MTG.

 

Parametry techniczne plansz testowych:

 

Hot Bird 6 (13.0°E)

tp. 132 (11.158V SR=27500 FEC=3/4)

 

PID V=385

PID A=386

PID PCR=385

SID=13109

 

PID V=391

PID A=392

PID PCR=391

SID=13110

 

Jakość przekazu jest wysoka - rozdzielczość 720x576, dźwięk 256kbps (pisk z generatora sygnałów testowych).

 

Źródło: SatKurier

 

Stawiam, że jest to paczka viasatów (explorer & History), bo na kanały Zone trzeba będzie jeszcze jakiś czas poczekać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CN i TCM nadają ze swojego transp. więc po co CP miałby zapychać swoje .

 

Ja przeszukiwałem na swoi echostarze 616 wszystkie transpondery Polsatu (łącznie z tym od T-systems) godzinę po tym jak na Satkurierze pojawił się ten artykuł i nie znalazłem żadnych testów. :? Dziwne to!

Bo te testy są niewidoczne dla odbiorników CP a na tramsp. T-Systems nie mogą jeszcze nic robic bo na chwile obecna trwa tam przenoszenie kanałów na inne czestotliwości. A ewentualne testy na tym transp. mogą odbyć sie dopiero w maju kiedy T-Systems zwolni tp. 78.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego te testy są nie widoczne, przecież nigdy nie były?

Moje typy

1) NonstopKino i FilmBox

2) Viasat History i Viasat Explorer

Raczej nie wierze by miały to być kanały z paczki Zone gdyż jeszcze za wcześnie na testy, ślubna telewizja raczej też to nie jest gdyż owy test już istnieje po co mieli by robić drugi?

Bardziej prwdopodobny scenariusz wydarzeń (choć też w niego za bardzo nie wierze) to taki, że CP dogadał się przy stole z TVP i wpuszcza do swoich pakietów TVP Sport i TVP 3.

O innych kanałach nie było mowy więc ich tajemnicze wejście do Polski też jest nie możliwe,a co do kanałów HD a konkretnie PolsatSport Hd to nie ten transporder i nie ten czas i nie ta prędkość transmisji jaka została podana w SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślubna telewizja raczej też to nie jest gdyż owy test już istnieje po co mieli by robić drugi?

 

A jak jest niby z E!?? Nadają kanał na swoim TP a Polsat i tak go wsadził na swój TP...

 

Skoro pojawiły się 2 testy to zapewne pod Explorer i History i to jest chyba najbardziej prawdopodobna wersja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że akurat Wedding TV powinno być z innego TP, ponieważ z tego co widać na tamtym teście to jest test właśnie dla CP (kodowany jedynie z ID CP, dostępny na liście CP itp.). Natomiast te E! z zewnętrznego transpordera nigdy nie było kodowane w nagra2 z ID CP oraz nie znalazło się na liście Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie ma na razie co się ekscytować, ponieważ nic nie wiemy na temat tych testów, tylko tyle co są. Opcji jak podajecie jest kilka i wszystkie są realne, ale jak większość obstawiam głównie Viasat Explorer i Viasat History, ale tak naprawdę kiedy i jakie kanały pojawią się na tych testach, to nie wiadomo, ponieważ możliwe, że jakaś wogle inna nowość może się pojawić na tych miejscach, a może już nie długo ma startować FOX Crime i FOX FX, w końcu jakoś tak je zapowiadali, w połowie roku, ale może się mylę, ponieważ nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę 06.05 Telewizja Polsat wyemituje dwa pierwsze odcinki serialu wszech czasów - Czterej pancerni i pies. Stacja Zygmunta Solorza- Żak zakupiła prawa do emisji serialu od Studia Filmowego Oko.

 

Zgodnie z umową Polsat ma prawo do wyemitowania 8 odcinków serialu (odpowiadają one filmowej wersji Pancernych). Wbrew wcześniejszym zapowiedziom słoneczna telewizja postanowiła wyemitować serial jeszcze tej wiosny. Do niedawna prawa do Czterech pancernych i psa miała Telewizja Publiczna. jej ówczesny prezes - Bronisław Wildstein postanowił jednak zaprzestać pokazywania serialu, ponieważ ponoć przedstawiał on dzieje RP w fałszywy sposób. Na podobny eksperyment zdecydował się TVN, który od kwietnia emituje inny niechciany przez TVP serial - Stawka większa niz życie.

 

Początek spotkania z Pancernymi i psem w niedzielę 05.05.07 o 10.50.

 

 

 

żródło:tvpolsat.info/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego kanału jak FOX FX. Jest FX :wink:

 

Wiem, że nie ma, ale FX należy do koncernu FOX, więc, żeby nikogo nie mylić, to napisałem FOX FX, zresztą kiedyś jak wymieniali nowości to było podane FOX Crime i FOX FX, a to dlatego, żeby było chyba wiadomo z jakiego koncernu kanał FX pochodzi, więc podsumowując ja błędu żadnego nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...