Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ha ha ha, jaki tekst :D

Cały Cyfrowy Pol[beep]. Ta platforma jest po prostu żałosna, cieszę się że już nie jestem ich klientem :P

 

A.... pampersa już zmieniłeś :?::?::?::wink:

bo mi coś tu zalata :!::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ja Ciebie nie obrażam, więc Ty też tego nie rób. Nie wiem dlaczego moderator usunął mój poprzedni post, a ten zostawił. Ktoś tu jest chyba stronniczy.

Ja tylko wyraziłem swoją opinię co sądzę o CP, a jak się komuś nie podoba to trudno, a nie od razu wyjeżdżacie z żałosnymi tekstami bo was boli że coś złego o waszym ukochanym Polsacie piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam pisać? Piszę prawdę - oni zawsze znajdą jakąś wymówkę żeby jakiegoś kanału nie dołączyć do oferty. A ta wypowiedź ostatnia odnośnie niedogadania się z BBC to już jest po prostu szczyt śmieszności biorąc pod uwagę, że już dwa lata temu się chwalili, że "wkrótce do oferty dołączy BBC HD".

 

Napisałem co myślę, ale oczywiście jakiemuś "fezuj" się nie spodobało do tego stopnia, że musiał napisać coś obraźliwego na mnie. To chyba o nim źle świadczy a nie o mnie. I jak tu się nie zdenerwować jak po czymś takim jego obraźliwy post zostaje a mój ląduje w koszu?

 

@domel - weź się ogarnij bo nie wiadomo czy się śmiać czy płakać patrząc na to co piszesz (nie wiem skąd żeś wymyślił że niby mam nkę :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21, ale nikt z nas nie zna szczegółów dotyczących negacjacji CP z BBC Worldwide w sprawie dołączenia BBC HD. Najłatwiej jest krytykować nie znając całej sprawy. Cyfra i N nie miały do tej pory w swojej ofercie paczki BBC, więc równie dobrze zgodzili się na warunki, jakie postawił BBC Worldwide w sprawie dystrybucji BBC HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te dwa lata temu to wyglądało już tak jakby oni byli już ze sobą dogadani i była tylko kwestia startu. A czy to pierwszy kanał, który już, już miał być a potem się okazało nagle, że jednak nie ma? :)

Poza tym nie muszę chyba przypominać akcji z TV 1000 i E! Entertainment ;) Dziwisz się, że po takich zagraniach platforma naraża się powoli na śmieszność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21, co do kanałów Viasat to już wielokrotnie było to poruszane, iż operator ten nie jest zainteresowany dystrybucją swoich kanałów na platformach cyfrowych w Polsce. Równie dobrze mogło być tak, że sam Viasat po wygaśnięciu umowy chciał wycofać TV1000 z oferty CP, a jedyne co mogli zrobić to zastąpić go innym kanałem (w tym przypadku FilmBoxem). Jest to tylko moja teoria, więc nie należy jej brać dosłownie. Niemniej jednak nikt z nas nie wie, jak było naprawdę. Jednak wróćmy już do zapowiedzi CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoExist PS. Chyba powinieneś napisać "...kanał nieprędko zagości..." lub "... kanał nieszybko zagości..." żeby to było napisane poprawnie gramatycznie, bo jak można " prędko nie zagościć" :] Można tak w ogóle gdzieś prędko nie być :]

Oj, można:-) Jest to poprawne, akcentujemy ostatnie słowo w tym zwrocie.

Wracając do CP, jak zauważył jeden z forumowiczów parę postów wyżej- CP odczeka jakiś czas w nadziei uzyskania korzystniejszych warunków biznesowych wprowadzenia BBC HD. Wydaje się to najbardziej prawdopodobne wnioskując z tych strzępków oficjalnych wypowiedzi.

A zresztą, wszyscy dobrze wiemy, jak to jest z CP: Jeśli mówią oficjalnie, że będzie, to nie będzie. I odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i będą. Ale po 5 zł za sztukę. I pewnie kilku naiwnych się znajdzie.

A mnie osobiście to utwierdza w tym,ze CP to najdroższa platforma w Polsce.

 

Nie wiem czy najdroższa. Telewizja HDTV którą oferują wszystkie 3 platformy (nie liczę TP Orange) to tak naprawdę namiastka telewizji wysokiej rozdzielczości. Prawdziwe HDTV to 1080, a to co oferują sprzedawcy "telewizorów HDTV" i super kanałów haidefiniszyn to robienie ludzi w balona. Jeśli TV ma naprawdę tą najwyższą rozdzielczość to pisze FULL HD, jeśli pracuje na wyższej niż na standardowej to HD Ready. Ale ludzie widząc coś HD kupują kota w worku. Dla mnie HD to ściema, bo wszystkie 3 platformy upychają kanały na siłe i te HD mają marną jakość. Oglądałem kiedyś i jakoś mnie to nie chyciło. Krytykujesz CP, a C+ jest szalenie droga. Kto im zapłaci 170 zł na miesiąc ? Dziwią się że mają tyle abonentów. Canal+ powinien być w pakiecie powitalnym bo tam same starocie lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i będą. Ale po 5 zł za sztukę. I pewnie kilku naiwnych się znajdzie.

A mnie osobiście to utwierdza w tym,ze CP to najdroższa platforma w Polsce.

 

Nie wiem czy najdroższa. Telewizja HDTV którą oferują wszystkie 3 platformy (nie liczę TP Orange) to tak naprawdę namiastka telewizji wysokiej rozdzielczości. Prawdziwe HDTV to 1080, a to co oferują sprzedawcy "telewizorów HDTV" i super kanałów haidefiniszyn to robienie ludzi w balona. Jeśli TV ma naprawdę tą najwyższą rozdzielczość to pisze FULL HD, jeśli pracuje na wyższej niż na standardowej to HD Ready. Ale ludzie widząc coś HD kupują kota w worku. Dla mnie HD to ściema, bo wszystkie 3 platformy upychają kanały na siłe i te HD mają marną jakość. Oglądałem kiedyś i jakoś mnie to nie chyciło. Krytykujesz CP, a C+ jest szalenie droga. Kto im zapłaci 170 zł na miesiąc ? Dziwią się że mają tyle abonentów. Canal+ powinien być w pakiecie powitalnym bo tam same starocie lecą.

O jakości nie dyskutuje ,bo wszystkie platformy oferują je na podobnym poziomie. Choć trzeba przyznać ,ze te z tp CP są najgorsze. Możesz sprawdzić na tym forum ( podawana była jakość POLSAT HD i dla przykładu TVN )

Tak twierdze ,ze jest droga.

Ja za 64.90 mam pakiet komfortowy dodatkowo kanały HD gratis plus kanały HBO i za 0 złotych dekoder HD z dyskiem twardym i głowicą do odbioru naziemnych kanałów cyfrowych.

To teraz Ty napisz ile byś musiał za podobną ofertę zapłacić w CP?

Familijny bez ani jednego kanału muzycznego ( nie liczę vivy itp kanałów) :)

Familijny i Relax Mix HBP 77.80zł

Familijny Super Film 87.80 zł

I ciągle brak Ci C+ z naprawdę dobrą ramówką , Bo cinemaxy to powtórki z hbo

JA za podobną ofertę płacę 22zł mniej. Bo mam promocję , W CP tej promocji się nie doprosiłem a mam tam familijny od 3 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz dodatkowo oferują 3 kanały hd za 8 zł

 

2 kanały nie 3

Fox Life HD i NGC Wild HD

Cinemax HD trafia do paczki z Cinemaxem

a BBC HD startuje kiedy indziej

Wyraźnie napisałem ze za 3. I nie miałem na myśli cinamaxu

Fox Life HD , NGC Wild HD , BBCHD = 8 zł

Do momentu wprowadzenia BBC HD, foxhd i ngc hd będą dostępne bezpłatnie. oczywiście dla posiadaczy dekoderów hd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z tym BBC HD ?

Przecież tam nie będzie nic innego niż jest na innych BBC, które CP już ma w ofercie. I co na tym HD będzie do zobaczenia? Pojedynki kucharzy? Większość programów na kanałach BBC jest na tyle stara i robiona dla telewizji, że pewnością będzie to upscaling do HD, więc nie ma o co kruszyć kopii. Rozumem abonentów "N", bo jak stracili Top Gear na TVN Turbo, to był wielki płacz. N wiedząc, że nie mają szans na paczkę BBC, postanowiła zawalczyć chociaż o BBC HD, a angole poczuli się na tyle mocni, że zaśpiewali odpowiednią kwotę za ten kanał. CP zapewne się nie zgodził, bo musieli by kasować za ten kanał np. 10 zł/miesięcznie, a abonenci nie mają aż takiego parcia, by za każdą ceną obejrzeć Gordona Ramseya w HD. Poczekają, ponegocjują, i pewnie wywalczą ten kanał za rozsądne pieniądze, albo BBC nie zarobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...