Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekacie :P Jakbym miał wybierać między tv1000 a paczką filmboxów [z HD razem] w familijnym to bym wybrał filmboxy :D

Obejrzałem tam kilka filmów, m.in. Adrenalinę, Akila i jej nauczyciel [nie ma dnia, kiedy tego nie puszczą, czasami nawet nachodzą się na siebie transmisje na 2 kanałach jednocześnie :|] Potęga strachu [polecam!], Sprzedawców i kilka jeszcze horrorków. Na TV1000 obejrzałem jednak więcej filmów. Począwszy od pierwszych części Strasznych filmów przez Antwone Fishera po filmy późną nocą :D Po E! w ogóle nie płakałem, nigdy nie włączyłem nawet na chwilę tego kanału, ale TV1000 będzie mi jednak brakować. Przykre jest to że muszą wymieniać kanały, zamiast dodawać, ale nic nam do tego niestety nie poradzimy nic na to. eNka ma teraz nawet ciekawą ofertę promocyjną, ale lepiej poczekać aż TNK zaskoczy nowymi kanałami i brać to prepaidowe cudo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p_96glin, Zone Romanticy na pewno nie wyrzucą, ponieważ ten kanał jest takżę dostępny w Cyfrze+, która pobiera go z transpordera Cyfrowego Polsatu :> . Poza tym jestem zdania, że kanały Chello Zone nie cenią się aż tak wysoko, by je wyrzucać z oferty i zastępować innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Muszą je koniecznie dać, ale niekoniecznie kosztem ESPN Classic. Coś ciekawego tam można znaleźć. Ostatnio oglądałem Euro 2004 POR-ENG, a wcześniej choćby skoki Małysza sprzed kilku lat. Tak ogólnie to zachowanie Coś Podmienimy mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trutek122, te lepsze filmy jak "Adrenalina" to są na Filmbox Extra, a na zwykłym Filmboxie leci straszna sieczka.

TV1000 jest dużo lepszym kanałem, lecą tam starsze filmy z dużych wytwórni filmowych. Podobnie jak na nFilmach, tylko bez tych 3-4 premier miesięcznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta polityka CP. To już trzeci kanał, który zostanie wycofany poprzez zamianę na inny (po Jetix Play i E!). Jako rekompensatę powinni przynajmniej dołączyć jeszcze Filmbox Extra i Filmbox Family oraz dogadać się odnośnie Viasat History i Viasat Explorer lub Universal Channel i Sci-Fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...