Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sorry za off top

 

czytam sobie to forum już od dobrych kilku miesięcy.

 

ludziom to jednak nie dogodzisz :)

ile było postów w stylu 'a gdzie jest comedy central?'

teraz jest i ludzie piszą 'do d... to comedy central'

 

ile było postów w stylu ' po co komu E!, przeciez to telewizyjny pudelek' etc

teraz kanał zniknął i znowu biadolenie...

 

padają głosy 'oddać E!, zabrać Wedding tv'

jeśli by tak się stało zaraz ktoś by napisał 'czemu zabrali Wedding tv? ja to oglądam regularnie'

 

nie da rady dogodzić każdemu...

ten/ta woli sport, ten/ta woli zwierzęta, ten/ta woli hd, ten/ta nie potrzebuje hd bo ma stary model tv, ten/ta nie potrzebuje bajek bo nie ogląda, ten/ta wziął CP ze względu na ilość kanałów z bajkami etc.

 

tak było jest i bedzie - ile ludzi tyle głosów.

 

wniosek prosty, jak ktoś chce mieć wszystko musi bulić za 3 platformy cyfrowe :)

ile by to wyniosło za full pakiety 3 platform?

jakieś 300-400 zł miesięcznie? czy mniej?

 

a tak na marginesie, kiedy Wy to wszystko oglądacie?

 

pozdro

 

ps. zaraz pewnie spłynie na mnie lawina pomyj 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz i trochę racji ja mam 3 platformy full pakiet i jestem zadowolony dużo nie płace bo w promocji troche ponad 380zł ale naprawde jest co poglądać a co do reszty postu zgadzam się w 100% nikomu nie dogodzisz więc proponuje zrobić tak jak ja wziąść wszystkie platformy i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @kwiatek ja lubie komedie i lubie sie z nich pośmiać ,le program CC nie nazwala bym komediowym bo tam sie śmieją nawet z niczego, cytuje :Kochanie ide z dziecmi na spacer : i smiech na sali ,dużo bym tu mogla dać przykladów ale nie o to chodzi ,ale ja uwazam ze to program dla czubków bo oni tez sie smieja z byle czego a jezeli ty uwazasz ze jestem smutasem ,to ja uwazam ze ty musisz byc czubkiem i to program w sam raz dla ciebie ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......

 

padają głosy 'oddać E!, zabrać Wedding tv'

jeśli by tak się stało zaraz ktoś by napisał 'czemu zabrali Wedding tv? ja to oglądam regularnie'

 

nie da rady dogodzić każdemu...

 

 

zgadzam się, że nie da się dogodzić a wyjściem może być jak już jeden z przedmówców zauważył wciąć wszystkie platformy (najlepiej w promocji)

 

a E! mogą oddać gdyż WeddingTV leci teraz FTA więc mógłby sobie zostać :lol2::lol2::lol2:

 

koniec offtopa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Mam pytania do lucassa i bodzia23. Pierwszy z nich napisał (5 lutego) że niedługo do CP dojdzie Orange Sport, na ile ta informacja jest prawdziwa? Wcześniej bo już 17 listopada bodzio23 informował że w lutym Sportkluby znajdą się w ofercie CP. Mamy już 18 lutego a bodzio23 nie potwierdza tej informacji. Czy w związku z Sportklubami coś wiadomo? Dziękuję za ustosunkowanie się do moich pytań. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak nie dołączą Sportklubów, albo nie kupią lig argentyńskiej i brazylijskiej i nie zatrudnią Rabija, to ja po umowie z CP nie chcę mieć doczynienia.

A te "zapowiedzi" należy notować. Jak się nie sprawdza - zgłaszać do moderatorów. Nie wszyscy kłamią. Niedawno jedna osoba zapowiedziała zastąpienie E! przez CC oraz dołączenie NGW SD i HD, nawet z datami. I co? Kilka dni później tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie janusz080 zmniejsz tez przypis zadam sk i sk+ w CP prawda jest taka ze malo kto chce te kanały, bo sa slabej jakosci nic ciekawego nie ma i jeszcze ten slaby komentarz poprostu dno tak jak i filmboxy, a to ze wypowiadasz umowe itd to nas to wcale nie interesuje, jak chcesz te kanały poprostu idz do n lub kablowki np aster bo sa te kanaly tam i ogladaj te kanaly a nie demostruj nam tu swoja postawe tym bardziej ze to co piszesz to nie jest w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku gdześ się chował. To juz nie można mieć własnego zdania? To twój komentarz jest o tyłek potłuc. Powinieneś pomyśleć czy czasem nie wyemigrować na Białoruś.

I zacznij wypowiadać się za siebie a nie za nas. Skąd możesz wiedzieć ilu abonentów CP nie chce SK-ów? Robiłeś ankietę?

No i na konieć twój post też nie jast w temacie a śmiesz ganić innych. :crazy:

Zresztą tak samo jak mój post.

Co do SK to wyłączność się skończyła a oferta bardzo dobra. Jąkość zawsze można poprawić. Widocznie abonentom N ona wystarcza. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abonentom n sk musza wystarczac bo co tam za oferte sportowa maja nsport smiech na sali a nie kanał, eurosporty dobre kanały ale eurosport to wiekszosci pokrywaja sie pozycje z tvp sport i poza tym to nic praktycznie nie zostaje bo ile mozna ogladac powtorke ligi mistrzow wiec ciesza sie z tych pseudo kanalow jak sk, prawda jest taka ze te kanaly napewno nie dolacza do CP, a jak je chcecie to tak jak napisalem droga wolna do n czy kablowek nikt was w CP nie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak samo można powiedzieć o TVP Sport. Jakoś się pojawił.

 

Panie janusz080 zmniejsz tez przypis zadam sk i sk+ w CP prawda jest taka ze malo kto chce te kanały, bo sa slabej jakosci nic ciekawego nie ma i jeszcze ten slaby komentarz poprostu dno tak jak i filmboxy, a to ze wypowiadasz umowe itd to nas to wcale nie interesuje, jak chcesz te kanały poprostu idz do n lub kablowki np aster bo sa te kanaly tam i ogladaj te kanaly a nie demostruj nam tu swoja postawe tym bardziej ze to co piszesz to nie jest w temacie

 

Ja widzę całkiem co innego. Sporo osób chciałoby te kanały. Jakość jest przeciętna, n sprawia, że wygląda gorzej niż w rzeczywistości. Komentatorzy są świetni. Nie jacyć amatorzy pokroju Szczęsnego czy Szpakowskiego, który uważa że o piłce wie wszystko (a tak naprawdę opowiada bzdury). Oni (w Sportklubie) naprawdę się przykładają do swojej pracy. A pokazują też ciekawe rzeczy – Copa del Rey, Carling Cup, FA Cup – to tylko puchary. A oprócz tego dla fanów piłki liga belgijska (przeciętna), Coca-Cola Championship, oraz prawdziwe wylęgarnie talentów – Brasileirao oraz Primera Division (argentyńska). Powiem tylko, że z Brazylii przez rok do Europy wyjeżdza około 1000 graczy! Racja, niektórzy trafiają do podrzędnych lig i klubów, ale ile jest wśród nich wielkich gwiazd. W Santosie gra „nowy Robhno” – Neymar ( ma 17 lat, a już jest tak nazywany). Sam Robinho też jest, razem z Ronaldo, Roberto Carlosem czy Adriano w tej lidze. Jest na co popatrzeć. Nie lubisz piłki – nie ma sprawy. Czeka Moto GP, poker, bilard, magazyn ligi mistrzów piłki ręcznej czy też koszykówka (NCAA). Również futbol amerykański. A to nie jest i tak wszystko. Byłoby co oglądać.

 

O Podpis nie martw się - długo nie będę go miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kolega Janek ma rację.

W CP brakuje właśnie takich kanałów jak SportKluby. Właśnie ze względu na puchary, ligi i inne sporty. Ja bardzo je chcę w CP, i mam nadzieję, że niedługo się pojawią.

 

PS. @janusz080 - A co, nie przedłużasz umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...