Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
W CP chyba kanałów sportowych jest dość wystarczająco, a po drugie nie wszyscy abonenci są fanami sportu :> . Niech lepiej wzmocnią ofertę w innej dziedzinie jak np. film czy przyroda czy historia, ponieważ tam najbardziej potrzebne są zmiany.

Może i CP ma najlepszą ofertę sportową, ale i tak jest ona za słaba. Co dają Sportkluby? Bardzio dużo. FA Cup, Carling Cup, Primera Division z Argentyny, Brasileirao Serie A, Mistrzostwa Stanowe z Brazylii, Foot Brazil, liga belgijska , magazyny belgijskiej, argentyńskiej, 2. angielskiej, Coca-Cola Championship, futbol amerykański, Motor World. To tylko niektóre z argumentów mówiących, że Sportkluby by się przydały w CP. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co to piszesz?? napisz priva do admina może usunie, denerwują mnie tacy ludzie :/ ] , a jak coś w\ogóle piszesz to chociaż o CP napisz, a swoje przemyślenia dopisz pod koniec.

 

Dla mnie nie trzeba więcej sportowych, bo mam wszystkie i nawet dużo, ale mogliby dodać jakąś mocną ligę nie ukraińską lub nawet puchar ale z Hiszpanii lub Anglii ( mecze na żywo , nie powtórki jak na kanałach klubowych) i takie typowania w sumie powinny być w dziale Co byście chcieli, bo w sumie rzeczywiście dużo postów ( nawet mój trochę jest OFFTOP) jest nie zapowiedzi, a swoje przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kowand:

ludzie tu piszą o nowych kanałach ale bzdury tylko 99% ludzi piszę bo ja wiem (...) od prezesa itp co to wejdzie itp prawda jest taka że przynajmniej 95% nikogo nie zna i nic nie wie o nowych programach i promocjach napiszą coś że coś bedzie i myśli że mu się poszczęści i wejdzie ten program i bedzie niby newsy nowe dawał :lol2: gdzieś na forum napisał facet "bardzo inteligentny" :shock: i napisał ze w cp znikają polsaty że niby polsat rozwiązał umowe z cp czy to jest mądry człowiek!!!!!! :censored::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich ludzi na forum jest wielu, podają informacje "z pierwszej ręki od samego zaufanego człowieka prezesa" :lol2:

Ten dział jest od tego aby wypisywać tu informacje, jakie pojawiają się na różnych portalach, ulotkach, infolinii, itp., łączyć fakty i spekulować na temat zmian, jakie będą zachodziły w ofercie programowej, cenniku, i w ogóle w całym CP. To że niektórzy wypisują kanały jakie chcieliby zobaczyć to po prostu część ich wypowiedzi, która pośrednio dotyczy tematu, ja nie widzę problemu. Od nowości które nadeszły lub nadejdą ale są już potwierdzone, jest dział "Nowości Cyfrowego Polsatu - stan aktualny"

Poza tym dział zapowiedzi, pokazuje też reakcje oraz nastroje panujące wśród abonentów, dlatego dajmy się wszystkim wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie "podgrzeję" atmosferę tym co napiszę, ale dam przykład tego, co stanowi większość postów tego wątku :> Otóż, jak ktoś chce kolejne zapowiedzi kanałów, to w ShoutBoxie serwisu tvpolsat.info, pewien user napisał, że w ciągu trzech miesięcy do CP dołączą takie kanały, jak - cytuję wypowiedź:

W przeciągu trzech miesięcy CP ma włączyć takie kanały jak BBC HD, TVP HD, Universal Chanel, Sport Klub, Sport Klub+ oraz Eska TV, Rabel TV i TVN Warszawa oraz prawdopodobnie Religia TV.

i jego źródło tych informacji:

Tak mi gościu z punktu obsługi klienta powiedział.
Zobaczymy, czy trafił na rzetelne źródło informacji, czy na następnego "gościa", co to wie, że nic nie wie :>

 

Osobiście w to nie wierzę, bo z którego niby transpondera włączą ESKĘ TV, aby wszyscy abonenci (łącznie z użytkownikami dekoderów SD) mieli dostęp do tego kanału, czy to będzie kanał tylko dla wybranych (posiadaczy dekoderów HD) :| I drugie, co budzi mają wątpliwość, to końcówka, w której użyto stwierdzenia "prawdopodobnie Religia TV" - to co wiedzą, ale nie dokońca :roll: Czekamy, jeśli to się spełni, to janusz080 pewnie się ucieszy z 2 nowych kanałów, a może nawet i trzech, wszak MŚ 2010 będą transmitowane w TVP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w to nie wierzę, bo z którego niby transpondera włączą ESKĘ TV, aby wszyscy abonenci (łącznie z użytkownikami dekoderów SD) mieli dostęp do tego kanału, czy to będzie kanał tylko dla wybranych (posiadaczy dekoderów HD)

Przełączyli 3 Filmoxy na tp Cyfry więc np kanał Eska TV wstawią w to miejsce i będzie w DVB-S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co to piszesz?? napisz priva do admina może usunie, denerwują mnie tacy ludzie :/ ] , a jak coś w\ogóle piszesz to chociaż o CP napisz, a swoje przemyślenia dopisz pod koniec.

 

Dla mnie nie trzeba więcej sportowych, bo mam wszystkie i nawet dużo, ale mogliby dodać jakąś mocną ligę nie ukraińską lub nawet puchar ale z Hiszpanii lub Anglii ( mecze na żywo , nie powtórki jak na kanałach klubowych) i takie typowania w sumie powinny być w dziale Co byście chcieli, bo w sumie rzeczywiście dużo postów ( nawet mój trochę jest OFFTOP) jest nie zapowiedzi, a swoje przemyślenia.

 

Piszę po to aby tacy jak TY nie pisali tego co powyżej napisałeś. Jaki problem założyć temat "Moje (głębokie) przemyślenia" i tam snuć swoje wizje. A na nerwy to polecam kropelki "Nerwosol".

Sorki za kolejny offtop ale nie mogłem się powstrzymać.

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie "podgrzeję" atmosferę tym co napiszę, ale dam przykład tego, co stanowi większość postów tego wątku :> Otóż, jak ktoś chce kolejne zapowiedzi kanałów, to w ShoutBoxie serwisu tvpolsat.info, pewien user napisał, że w ciągu trzech miesięcy do CP dołączą takie kanały, jak - cytuję wypowiedź:
W przeciągu trzech miesięcy CP ma włączyć takie kanały jak BBC HD, TVP HD, Universal Chanel, Sport Klub, Sport Klub+ oraz Eska TV, Rabel TV i TVN Warszawa oraz prawdopodobnie Religia TV.

i jego źródło tych informacji:

Tak mi gościu z punktu obsługi klienta powiedział.
Zobaczymy, czy trafił na rzetelne źródło informacji, czy na następnego "gościa", co to wie, że nic nie wie :>

 

Osobiście w to nie wierzę, bo z którego niby transpondera włączą ESKĘ TV, aby wszyscy abonenci (łącznie z użytkownikami dekoderów SD) mieli dostęp do tego kanału, czy to będzie kanał tylko dla wybranych (posiadaczy dekoderów HD) :| I drugie, co budzi mają wątpliwość, to końcówka, w której użyto stwierdzenia "prawdopodobnie Religia TV" - to co wiedzą, ale nie dokońca :roll: Czekamy, jeśli to się spełni, to janusz080 pewnie się ucieszy z 2 nowych kanałów, a może nawet i trzech, wszak MŚ 2010 będą transmitowane w TVP :D

 

 

A nie no to naprawdę bardzo rzetelne źródło informacji to jest bardzo ciekawe :shock: hehe bo do nas takie słuchy nie doszły 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w marzeniach wykupi paczkę Filmbox. Przecież oni wiecznie nie mają pieniędzy. Tak pozatym to oni nie muszą tego robić i tak ciągle mają nowych abonentów.

 

A może właśnie dlatego że CP nie ma tego badziewia ma AŻ tylu nowych abonentów :?:

:wink::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV jest dla rozrywki a nie z przymusu oglądaj to co chcesz a nie to co ci ktoś narzuca.Chcesz ligę Polską a w Cyfrowym Polsacie,oglądasz Szkocką.Masz dzieci chcesz Bumeranga a w Cyfrze masz osraj Mini Mini.Chcesz coś oglądać kup trzy platformy.

 

The Poland of Platform are to ass :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...