Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieważne co CP zrobi i doda i tak większość postów to wieczna narzekanie i stękanie.

Jakby konkurencji nie było. Moim zdaniem CP nic już w tym roku nie doda. Nowe kanały są częścia promocji mającej na celu przyciągnięcie klientów.

Zazwyczaj dodaje się je w trzecim kwartale aby abonenci mogli zaznajomić się z ofertą programową.

Teraz wojna platform przeniosła się na pole dekoderów. Do aktualnej promocji dają drugi z opłaconym jakimś abonentem. I to ma przyciągnąć klientów i jak widać - przychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo miało być z nFilmHD (tylko w N) i takie tam a lada chwila pojawią się w kablówkach...

bo kablówki to nie jest konkurencja dla N :]

 

tak jak Canal+ nie trafią do CP i N, tak samo nSporty i nFilmy nie trafią do CP i C+

 

wole zeby C+ dodala TVP HD i TVN HD niż polsat, bo w polsacie za wszystko trzeba dopłacać jak za złoto, nawet publiczny z abonamentu TVP HD będzie za dopłatą 5zł / mc a w cyfrze+ za darmo (dla wszystkich z nowymi umowami gdzie HD bylo gratis cały okres umowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam oferta CP z familijnym + film pasuje, im więcej odejść tym CP może się będzie bardziej starała, ale ja tym poważnie zastanawiam się nad przejściem do tej platformy, przez 2 tygodnie mam CP w domu, bo kumpel z rodziną wyjechał na wakacje i jest co tam oglądać, specjalnie Cyfry nie włączam, w szczególności paczka BBC, Polsat News, TV 1000 oraz Zone Europa mi się podoba na CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby CP dodał 3 kanały HD TVP HD TVN HD BBC HD

TVN HD na pewno nie doda bo to główny kanał n-ki, tak jak Polsat HD - CP.

TVN HD głównym kanałem n? Raczej jest nim nSport, który tak zachwalają, ,a posiada właściwie jedynie Ligę Mistrzów.

W Cyfrowym Polsacie są o wiele bardziej wartościowe kanały niż Polsat HD.

Według mnie szanse na TVN HD są spore, ale Cyfrowy Polsat nie potrafi się dogadać w sprawie innych kanałów od TVN, więc pewnie nie wyjdzie im też z TVN HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra lbn.

 

Jestem szczerze zaskoczony faktem że zachwycasz się paczką kanałów z BBC .

Według mnie na uwagę zasługuje jedynie kanał BBC Knowledge i to nie wszystkie pozycje , a reszta kanałów BBC to taki sam magiel jak polsatowskie kanały dla pań z cienkim i nudnym angielskim humorem .

Ale to jest kwestia gustu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie szanse na TVN HD są spore, ale Cyfrowy Polsat nie potrafi się dogadać w sprawie innych kanałów od TVN, więc pewnie nie wyjdzie im też z TVN HD.

polsat latem odnowił umowe z TVN i ma praktycznie wszystkie kanały tvn (poza cnbc) podczas gdy N nie umial sobie zalatwic podczas rozmów nawet Polsatu i TV4 (nie mówiąc o calej grupie polsatów).... kto tu nie umie sie dogadywać? tvn czy polsat?

 

polsat HD do zadnej platformy nie dojdzie, bo po prostu ma żenująco słabą jakość

 

TVP HD dojdzie wkrótce do c+ i CP, a tvn prędzej do C+ niż CP ale zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby skąd wiemy że wkrótce właśnie TVP HD? :P wiemy że jeszcze nie ma poza eNką ale czemu właśnie TVP HD? Bo jest najbardziej wyczekiwanym polskim kanałem w HD w platformach... TAK! Główne kanały tj. Polsat HD, TVN HD, TVP HD powinny być wszędzie! jeszcze kiedyś dojdą TVP Info HD, Puls HD, TV 4 HD i rozdzielą pewnie TVP HD na TVP 1 HD i TVP 2 HD :D kwestia czasu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD powinno byc wszędzie na POLSKICH platformach bo jest za nasze pieniądze, a pomyśleć że niemcy mieli 2 lata temu za darmo Pro7 HD i Sat1 HD ale nie wiedzieli jak to jeść i projekt upadł, teraz po 2 latach powróci jako PŁATNY.... trzeba być niemcami :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD powinno byc wszędzie na POLSKICH platformach bo jest za nasze pieniądze,

Za pieniądze niektórych, nie wszyscy przecież płacą abonament. Z niecierpliwością czekam na start w Polsce BBC HD, i możliwe jak najszybsze pojawienie się w CP. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów każdy wymyśla co by było gdyby było - Polsat dodaje nowe kanały już bardzo długo i teraz zapowiada nowe kanały HD (ktoś pisał na forum, że zna kogoś...) ale sądze że i tak ludzie woleli by kanały SD bo poprostu osób oglądjących kanały HD jest bardzo mało w 3 milionowej społeczności CP. Były już przypuszczenia że zostaną dodane nowe kanły na urodziny CP, mikołaja to teraz co ?? Czekamy na święta czy na wakacje ?? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra lbn.

 

Jestem szczerze zaskoczony faktem że zachwycasz się paczką kanałów z BBC .

Według mnie na uwagę zasługuje jedynie kanał BBC Knowledge i to nie wszystkie pozycje , a reszta kanałów BBC to taki sam magiel jak polsatowskie kanały dla pań z cienkim i nudnym angielskim humorem .

Ale to jest kwestia gustu .

 

Podobają mi się nie wpadam w samozachwyt, bo oczywiście żaden kanał nie jest doskonały, ale wolę paczkę BBC niż ten DOMO czy Kuchnie TV, który używa kanałów od BBC :lol2:

To prawda najbardziej do gustu przypadł mi BBC Knowledge oraz BBC Entertainment. CP już nie mam od 3 może 4 lat, więc jakoś mi przypadł ten BBC, piszę to jako użytkownik C+. Mi niestety NG się znudził, bo strasznie dużo powtórek tam leci, a jak lecą nowości to bez przerwy o jakiś więzieniach leci, od kiedy posiadam NG zawsze podobne tytuły lecą. Jedynie warty uwagi w paczcie C+ to Planet i History. Pewnie z czasem by mi się znudziły i te kanały, ale oceniam je bardzo pozytywnie od 2 prawie 2 tygodni, najgorsze jest to, że przez to CP i jego oferta mnie bardziej kusi od C+ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA BBC Entertiment lecą nadal te same seriale, które leciały 8 miesięcy temu, gdy wziąłem CP . Wałkują ciągle to samo na okrągło . A filmów wyemitowali cztery ;)

BBC Knowledge . Na początku tym kanałem byłem zachwycony . Niestety od września kanał jak na mój gust się popsuł . Coraz mniej pozycji popularnonaukowych , coraz więcej programów rozrywkowych i life stylowych . No i oczywiście mielą od marca te same programy w kółko ;). Dość , że wartościowe produkcje BBC ostatnio łatwiej można obejrzeć na innych kanałach ( Animal Planet " Życie ssaków" ," Planeta Ziemia") niż na kanale BBC .

BBC Lifestyle nie oglądam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego miałem nadzieję , że CP doda jakiś kanał popularno naukowy np Viasat History , albo History Chanell . Niestety, CP broni się jak może przed dodawaniem wartościowych kanałów(także filmowych) . I chyba na jakieś nowe, ciekawe kanały przyjdzie nam długo czekać . Wygląda na to , że rację mają ci , którzy mówią , że skoro abonenci nie uciekają, znaczy że są zadowoleni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest sporo testów to obstawienia, więc kanały będą, lub dodadzą do już istniejących kanałów swoje kodowanie. Oczywiście cena nie pozwala na jakieś wojaże, bo przykładowo abonenci podstawowego+ czyli w CP familijny, też specjalnie nowości nie dostali tak jak na przykład abonenci Komfortowego w tym, przypadku Relax mix w CP. CP ma być tanią platformą, dlatego nie spodziewam jakiś rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...