Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak na razie zwiększył sie bitrate kanału polsat sport HD. średnia to 12 Mb/s. Także juz nie piszcie ze jakość jest tragiczna bo bitrate taki sam jak np NSPORT. a polsat HD tez nie nadaje juz z bitrate 4-5 Mb/s. jednego dnia miał nawet 16 mb/s: :brawo: P.S kurcze pomyliłem tematy powinno byc w aktualnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już te wszystkie zapowiedzi, "nowe" kanały męczą ... Ciągłe obiecanki, dywagacje (jak wypowiedź Libickiego że jest mnóstwo kanałów HD które mogą dodać ale czekają na najlepsze oferty) :lol2:

 

CP nie musi dodawać kanałów, klienci wiedzą co brali i na to się godzili. Z tego co zaobserwowałem na stronce CP w nowej promocji: http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... ezencie.cp

 

Cytuję:

Przypominamy, że w ostatnich dniach do oferty platformy dołączył kanał Eurosport 2 HD, który można dokupić do pakietu Familijnego zarówno osobno, jak i w pakiecie kanałów HD. Wczoraj propozycje programowe pakietu Relax Mix wzbogacił dziecięcy kanał Nickelodeon.

 

Czyli coś dodali, aż musieli to napisać ;) Dodadzą jeszcze więcej, choć przyznam, że dawanie kanałów na za pięć dwunasta jest naprawdę dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Religia.tv może być w każdej chwili, ten kanał może być dodany, bo religia żadnych opłat za niego nie chce, tylko lepsze miejsce na liście.

Właśnie wydaje mi się że Religia.tv będzie jednym z nowych kanałów w CP. Skoro właściciel stacji chce, to czemu by nie dodać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/51186/cyfrowy-polsat-z-tvp-1-i-discovery-hd-z-nowych-czestotliwosci.html

 

Najbardziej podoba mi się to ostatnie zdanie ,,Cyfrowy Polsat zapowiada na koniec tego roku i początek 2010 dołączenie nowych stacji w HD i SD''

 

A mi się najbardziej podoba to, że źródłem autora tego newsa było nasze forum i to, że to nasi userzy pisali o tym, że TVP 1 oraz Discovery HD są nadawane już z transponderów konkurencji :brawo: A ta wzmianka o nowych stacjach SD i HD (zwłaszcza to o SD, bo o HD prezes Libicki rzeczywiście coś wspominał) może być oparta na wypowiedziach coniektórych userów + jakieś małe korekty i dopiski własne autora, żeby nie było słowo w słowo napisane to, co na forum :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie zwiększył sie bitrate kanału polsat sport HD. średnia to 12 Mb/s. Także juz nie piszcie ze jakość jest tragiczna bo bitrate taki sam jak np NSPORT. a polsat HD tez nie nadaje juz z bitrate 4-5 Mb/s. jednego dnia miał nawet 16 mb/s: :brawo: P.S kurcze pomyliłem tematy powinno byc w aktualnych

chyba polsat ci płaci za pisanie takich głupot

 

jak było tak jest marne dno z poziomiem poniżej 1 do 4 mbs na obu polsatach hd (pisać tutaj hd to wstyd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to nic nie można powiedziec bo zaraz pojawiaja sie durne komentarze. Dla :censored: leniuchów podaje dane z transpondera HD

Dla Polsatu Sport HD :arrow:http://satcodx1.tele-satellite.com/0130/tsbitrate.cgi?01300029000001050623-v

Dla HBO HD :arrow:http://satcodx1.tele-satellite.com/0130/tsbitrate.cgi?01300029000001056276-v

Dla Polsatu HD :arrow:http://satcodx1.tele-satellite.com/0130/tsbitrate.cgi?01300029000000294351-v

Dla Kanału Test_S :arrow:http://satcodx1.tele-satellite.com/0130/tsbitrate.cgi?01300029000000294351-v

Discovery HD nie biore pod uwage bo przekaz brany jest juz z tp N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No cóż. W innej platformie jakiś nędzny kanał pseudosportowy albo 5xHD+9xSD z jednego transpondera to ekstra jakość, a w Polsacie mogą dać na każdy kanał po 15 Msymb/s, a i tak to będzie dno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin 81 wyprzediłes mnie:D no ale cóz dla innych to zawsze bedzie tylko 12 sam byłem zdziwiony jak to zobaczyłem ale to prawda. zobacz na polsat hd jest jednego dnia nawet 16. To nie sa jakies moje wymysły. i nie obrażaj ludzi zanim czegoś nie sprawdzisz.

 

 

16mbps jest, ale o godzinie 3:03 w nocy - gdzie zapewne jakaś plansza testowa jest emitowana lub reklama [nie sprawdzałem] :) W sumie kto ogląda o tej porze TV :)

Biorąc pod uwagę pozostałe wyniki z tego dnia średnia to ~ 8,73mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[nie sprawdzałem]

Jak nie sprwdzałeś to po :censored: się wypowiadasz :!:

Wg. wykresu Polsat Sport HD największy bitrate osiągnął dziś o 16:47 i wyniósł 12,92 Mbps czyli o żadnej planszy nie ma mowy. Jeżeli chcesz dane z nocy gdzie była plansza to dziś o 01:44 było 0,09 Mbps.

A tak wogóle to temat o zapowiedziach :> cWCw07YAH5m.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączcie sobie tuner i sprawdzcie ile wy sami macie bitrate na polsatach, bo nawet TERAZ oba polsaty "HD" są ponizej 4 mbs.... więc z czym do ludzi?

 

to że tester o 3 w nocy, kiedy jest plansza z logo polsat sport hd, ma 1000 mbs to nic nie znaczy

 

liczy sie klient, czyli efekt końcowy a ten jest denny i nie ma NOWOŚCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robi tylko jest odkąd w pośpiechu stworzył swoje wlasne HD :)

 

polsat sport HD do dziś zacina i skacze, nie mówiąc o tragicznym bitrate, polsat hd tak samo

 

może w końcu CP doda ten obiecany równo ponad rok temu, na początku grudnia 2008, BBC HD?

 

PS

żeby nie było nie lubie nSport i nigdy nie mialem N bo nie sądze by tylko 1 mecz w miesiącu (wtorkowa LM) dał radę kogoś przekonać do kupna nSportu ( TNK / n )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hecol widziałeś kiedy był test polsatu sport HD?? widziałes spytam się jeszcze raz?? to raz godz 9 rano a pozniej o 16. jak nie widziałes to po co jape otwierasz. co do polsatu HD nie wiem dlaczego tylko raz był taki bitrate ale to pokazuje że mogą. faktem jest że w dzień jest dużo niższy ale byc może zwiekszają wtedy kiedy rzeczywiście coś w HD leci

 

P.S sorry za spory offtop ale jeszcze jedna sprawa. Ci co piszą że sa pracownikami polsatu. w sensie pełnomocnicy. Ja bym was wy[beep]zielił z firmy za działanie na jej szkode. nie wiem czsami odnosze wrażenie że pracujecie tam za kare. płacze że żal wam klientów. To po co ich oszukujecie mówcie im wszystko. Nie mam zamiaru twierdzić że wszystko w CP jest idealne bo oczywiscie nie jest. Ale ja jako pełnomocnik firmy która mi płaci miałbym honor i chociaż głośno o tym klientom mówił co mi sie nie podoba. Ale oprócz xenomorpha który próbuje obiektywnie spojrzeć reszta tych co maja w podpisie APS CP to albo dzieci które sie nudzą albo naprawde nie wiem. A dziabolek7. jeszcze podaj w stopce swoje dane kontaktowe. bardzo szybko za działania z cyklu czarny PR. poleciszzz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartas_20

 

Kolego jeśli 20 to jest twój wiek... a nie sądzę aby to był rocznik... to możesz mi mówić wujku to po pierwsze. Po drugie forum jest to jedyne miejsce z którego możemy się dowiedzieć "czegokolwiek" o przyszłości CP... bo dla nas przyszłość CP jest zawarta w zawiadomieniu które przychodzi 2-3 dni wcześniej. Wiec sam się :censored: z firmy - proste. Taka robotę jaką my odwalamy nikt nie robi w żadnej platformie. Tylko u nas masz pełną obsługę klienta... łącznie z reklamacjami... tylko my wysłu[beep]emy jakimi jesteśmy :censored: od niezadowolonych klientów i z uśmiechem na twarzy przyjmujemy to na klate. Forum nie jest MIEJSCEM PRACY pamiętaj o tym... tu pod różnymi nick'ami ukrywają się naprawdę wartościowi ludzie. Tylko my w punkcie wiemy czego naprawdę potrzebuje klient ale NAS nikt nie chce słuchać bo nie napiszesz do samego Libnickiego że coś klientom nie pasi bo cię zleje. Posiedział byś tylko JEDEN dzień a zobaczył byś jak się pracuje. Dlaczego nie nas się pyta jaką ofertę lojalnościową chce klient... jakie kanały widział by w ofercie... jakimi usługami dodatkowymi jest zainteresowany :?: A tak naprawdę gdzieś my pracownicy CP musimy sobie ponarzekać... Bo klient w APS ZAWSZE obsłużony jest najlepiej jak się da :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"platformy idą na noże przed świętami", takie tytuły sie widzi w portalach o mediach, ale jakoś CP 2gi rok już robi zastój szczególnie w stosunku do C+

 

herman78, pracowniku CP, czy moglbys mi powiedziec czy obiecany ponad rok temu kanał BBC HD ma szanse dojsc wg obietnicy tego rocznej jako nowy kanał HD? w cyfrze+ dosc wiele juz zaczyna wskazywać że dojdzie nawet TVN HD oraz TVP HD, więc polsatowi szczegolnie by wypadalo dodac cos na wlasnosc z HD jak BBC

 

czy to prawda, jak strona www wskazuje, ze nowy pakiet HD będzie uboższy o Discovery HD?

 

PS

bartas chyba na ziołach mocno odlatujesz od sensu tematu, więc może lepiej wróć i pisz juz na temat, sam przyznajesz ze w dzień polsaty HD mają "dużo słabszy bitrate", o tym caly czas mówie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...