Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że Przedpełski z zachłanności rozumu nie straci,

zrozumiałe że jest okazja wziąć więcej kasy niż obecnie ( i z tym się zgadzam), ale niech lepiej trzyma się Polsatu Sport i sprawdzonych wzorów bo to może się źle skończyć - tak dla niego jak i dla polskiej siatkówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się przecież oglądalność w Orange Sport byłaby na poziomie 100-200 tys. max ale wątpię by w C+ było tylu chętnych do oglądania siatkówki. Zgadzam się że PLS chce na tym zyskać i bardzo dobrze ale nie można być zachłannym :] Ale myślę że to taki chwyt PLS że "możemy wam zabrać.. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze piszesz. :smile: To może być taki chwyt. I użytkownik, który pisał kilka postów więcej też ma rację. W Orange Sport siatkówka bardzo straciłaby na oglądalności, a w C+ mało kto by ją oglądał. Najlepiej i dla PLS i dla abonentów byłoby, gdyby zostało tak jak jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki podzial sie zrobil i chyba nie jest niczym zlym: C+ ma lige polska oraz lige m.in. angielska do tego dochodzi nhl i nba. polsat ma siatkowke, reczna i od niedawna mistrzostwa w pilce. N weszla na rynek i szukala swojego miejsca i na razie chyba go nie znalazla bo ich oferta sportowa jest troche zenujaca: w sumie jedynie liga mistrzow w ktorych i tak nasza druzyna nihdy nie gra :)

 

nie jest chyba osiagalne to (choc byloby to fajne) ze nie istnieja programy na wylacznosc i platformy konkuruja oferta sprzetowa lub warunkami umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze piszesz. :smile: To może być taki chwyt. I użytkownik, który pisał kilka postów więcej też ma rację. W Orange Sport siatkówka bardzo straciłaby na oglądalności, a w C+ mało kto by ją oglądał. Najlepiej i dla PLS i dla abonentów byłoby, gdyby zostało tak jak jest. :)

I tak też pewnie pozostanie. Polsat jak zwykle stawia twarde warunki, a to dlatego, że chce na wszystkim zaoszczędzić i tym samym zyskać najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten news z siatkówkę trochę mnie wnerwił - specjalnie dla siatkówki kupiłem CP (mini max). Czekam z niecierpliwością na info w jakim kierunku idą negocjacje i spodziewam się dobrych wieści. Nie chcę urazić innych abonentów pozostałych platform - jednakże uważam, że najwięcej siatka by straciła gdyby trafiła do n. Pomimo, że n transmituje LM to komentarz to już liga nie wiem jaka. Uważam, że panowie z C+ lepiej by skomentowali mecz siatkówki niż panowie z n - bez urazy. Subiektywna opinia.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo zapowiadany internet, jako ostatni 3-ci brakujący element CP, prawdopodobnie tak będzie wyglądał:

 

DL 21 Mbs

UL 6 Mbs

 

mobilny zasięg 3/4 powierzchni całej Polski

 

Sferia wraz z Aero2 buduje bezprzewodową sieć telekomunikacyjną w technologii Evolved HSPA wykorzystująca częstotliwość 900 MHz. Kiedy powstanie, prawie 20 mln mieszkańców Polski będzie mogło skorzystać z nowej oferty na mobilny dostęp do internetu drogą radiową.

 

Docelowo sieć ma obejmować powierzchnię 70 tys. kilometrów kwadratowych, a dostęp do niej ma mieć 19,52 mln osób. Kwota jaka zostanie zainwestowana w jej stworzenie wyniesie od 0,5 do 0,6 mld zł. Już za kilka tygodni mają rozpocząć się testy, a w przyszłym roku skorzystają z niej zwykli użytkownicy.

 

w pierwszym etapie dostęp do sieci otrzyma maksymalnie 140 małych miast i 6 dużych. Następnie przyłączone zostanie do 810 obszarów wiejskich i do 240 mniejszych miejscowości, a także większość dużych polskich miast.

 

Technologia, którą wykorzystuje Sferia zagwarantuje mobilny dostęp do szerokopasmowego internetu o prędkości pobierania wynoszącej do 21 Mbps. Z kolei wysyłanie danych będzie odbywać się z maksymalną prędkością 5,7 Mbps.

 

Należy dodać, że kontrolny pakiet akcji Sferii należy do Zygmunta Solorz-Żak, który jest jednocześnie właścicielem większości udziałów Cyfrowego Polsatu. Niektórzy twierdzą, że może on być także związany z założonym na początku zeszłego roku Aero2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie satelitarny mieli by od razu zasięg na całą Polskę i osoby z zagranicy by też mogły korzystać a tu kiszka.

obcnie, niestety ale ciągle satelitarny net jest za drogi, za wolny i by mial za niskie limity, nikt by nie placil za 2 GB po 100zl na miesiac

 

a tak CP bedzie w stanie oferować 21 Mbs i znając CP po niskich cenach mobilnie

 

do neta z satelity bys musial miec wszedzie antene i to dobrze ustawioną :D a tak nawet na działce czy w pracy bedziesz mial neta z CP, tak jak z komórek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, nagle powstaje praktycznie znikąd spółka Aero2, która wygrywa przetarg na budowę nadajników w całej Polsce, i która będzie oferowała darmowy dostęp do sieci w całym kraju, jednocześnie Sferia dzięki umowie z Aero2 będzie mogła rozszerzyć zasięg i zaoferować szerokopasmowy internet w ramach oferty Cyfrowego Polsatu - :brawo: WSPANIALE - mam nadzieję że Pan Solorz ma udziały w Aero2 - bo to geniusz biznesu i wie że trzeba inwestować gdy nadarza się rynkowa okazja. Miejmy nadzieję że zgodnie z przyjętą polityką CP, zaoferują tą samą prędkość co konkurencja w niższej cenie, a do tego jeszcze rabaty dla stałych abonentów opłacających telewizję - i co? Telekomunikacja Polska powinna już zacząć się pakować i wyjechać do Francji, gdzie jej miejsce, bo może Francuzi przyzwyczaili się do monopolu i wyzysku klienta ale Polacy są już chyba zmęczeni drogim i wolnym internetem naszego krajowego "molocha".

 

P.S. ktoś wspomniał o Wizji TV - tak myślę co teraz by oferowała ta platforma gdyby istniała, już w 1998 roku miała świetną ofertę, wiele kanałów MTV, HBO, kanały Chello Zone (wcześniej Zone Vision) itp. Teraz mogliby być naprawdę konkurencyjną platformą, gdyby nie koszmarna decyzja o fuzji z [beep]ą Cyfrą+, która jeszcze wtedy myślała że zawojuje polski rynek.

 

P.S. P.S. :D Nie zapomnijcie wspomóc swoim głosem polskie kanały nominowane w HOT BIRD TV Awards do nagrody "People's Choice"

TUTAJ JEST LINK do głosowania.

Ja swój głos oddałem na BBC Knowledge, za różnorodność ramówki, premierowe odcinki świetnych dokumentów (np serial o gangach z Ross'em Kemp'em, już dawno był na BBC Knowledge a teraz jest jego premiera na Discovery) oraz za nowe odcinki na wyłączność "Top Gear".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, po cichu wszyscy wiedzą że Solorz jest wlascicielem nie tylko tak jak oficjalnie Polsatu, CP i Sferii, ale też nowej spółki Aero2

 

ja mu dobrze życze i wierze w ten projekt, w ciagu zaledwie 1,5 roku gotowa całość z 3 etapami (1 etap gotowy juz w lutym0 za 4 miesiace z miastami jak Gdańsk/Sopot/Gdynia, Warszawa, Kraków, Poznań...)

 

21 Mbs to świetny download jak bez kabli, tak samo 7 Mbs uploadu jest nie do pogardzenia :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to aby była to opcja limitów...

Wtedy abo do 100zł zniosę

Tym bardziej że radiówka która obecnie posiadam bardzo mnie wnerwia, ostatni dni to transfer spada do 100kb/s i strony wchodzą w czasie kilku minut albo wcale...

A operator nie potrafi sobie z tym poradzić, no i zbiorowy stały IP który posiada kilka osób

Ale trzyma mnie tylo ze jak jestem w obrębie sieci to mogę używac neta gdzie chcę np: ogród, dom, sad, na rybkach, na kampingu i wielu innych miejscach! Dlatego odpada opcja Neo czy Netia a tym bardziej Orange bo sa limity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, po cichu wszyscy wiedzą że Solorz jest wlascicielem nie tylko tak jak oficjalnie Polsatu, CP i Sferii, ale też nowej spółki Aero2

 

ja mu dobrze życze i wierze w ten projekt, w ciagu zaledwie 1,5 roku gotowa całość z 3 etapami (1 etap gotowy juz w lutym0 za 4 miesiace z miastami jak Gdańsk/Sopot/Gdynia, Warszawa, Kraków, Poznań...)

 

21 Mbs to świetny download jak bez kabli, tak samo 7 Mbs uploadu jest nie do pogardzenia :jupi:

Tylko ciekawe gdzie będzie haczyk, jeszcze nikt nie zaoferował mobilnego internetu bez limitu, więc do czego Ci te 21 Mbs jeśli będziesz mógł pobrać np. tylko 5 GB z takim transferem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego odpada opcja Neo czy Netia a tym bardziej Orange bo sa limity

a słyszałeś o czymś takim jak router WiFi za marne jednorazowe 100zł na własność ? wtedy nawet Neo czy Chello masz w ogrodzie bez zadnych modemów i kabli, prosto w laptopie, komórce, PC.... ja tak mam.

 

luki1680: oczywiscie ze limit GB jest kluczem co do rozwoju tego projektu, jak dadzą cos rzędu 5 GB jak play, to 90% potencjalnych zainteresowanych im odpadnie, jak dadzą chociaż 20 GB to juz wiele osob sie powaznie zastanowi nad zmianą operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...