Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wystarczy, że nie będzie reklam w czasie filmu. Wtedy będę coś oglądał. Dziwię się ludziom, którzy oglądają teraz filmy na Polsat czy TVN przerywane półgodzinnymi reklamami. To jest jakiś masochizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to jasno wydedukować z programu. Zobacz na filmy na podstawowym polsacie. W rzeczywistości trwają 90 min a w programie np. około 2.5 godz. Tutaj czas emisji filmów jest na oko podobny do czasu np. w HBO. Daje to nadzieję, że filmy będą szły w całości a bloki reklamowe będą pomiędzy filmami. Jak w ten sposób nie zrobią ramówki to mogą podać się od razu do dymisji bo całodobowy TCM będzie wtedy o wiele lepszy. :)

AVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas trwania filmów wskazuje, że przynajmniej na razie nie będą one przerywane reklamami, jednak na pewno będą one w przerwach między pozycjami programu. Natomiast wg. mnie dodanie Polsatu Film do MiniMax może w przyszłości (już po "okrzepnięciu" kanału) spowodować przerywanie filmów reklamami - wreście to ponad 2 miliony potencjalnych odbiorców.

Z drugiej strony oferta wyższych pakietów coraz bardziej ubożeje pod względem zawartości w porównianiu do innych "mniejszych". Może to wskazywac na chęć utrzymania klientów, których to CP w przeważającej części ma właśnie w niższych opcjach. Z kolei klienci np. RelaxMix mogą poczuć się zawiedzeni (np. ja ;)) - brak nowych pozycji (jeśli nie lubi się sportu-ja na szczęście lubię popatrzeć), ale to potwierdza tylko mój osąd z poprzedniego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wystarczy, że nie będzie reklam w czasie filmu. Wtedy będę coś oglądał. Dziwię się ludziom, którzy oglądają teraz filmy na Polsat czy TVN przerywane półgodzinnymi reklamami. To jest jakiś masochizm.

Są rzeczy, o których się fizjologom nie śniło :wink:

Relkamy mają zdaje się po 15 minut. Poza tym można w tym czasie skorzystać z WC, z papierosa, zagotować wodę na kawkę, wyprowadzić psa... A najlepiej nagrywać i oglądać dnia drugiego. z palcem na "Forward" w czasie reklam ;-)

P/S Dziwne, ale właśnie na Polsat Film leci bloczek reklamowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawca kanału telezakupowego TV Market 24 poinformował o sfinalizowaniu umowy z Cyfrowym Polsatem w sprawie włączenia go do oferty platformy – podał Presserwis. Cyfrowy Polsat nie chce się jeszcze wypowiadać na ten temat.

 

Olga Zomer, rzecznik prasowy firmy, oświadczyła Presserwisowi, że – jako spółka giełdowa – o nawiązaniu współpracy platforma mówi dopiero po jej zaistnieniu. Według Przemysława Häusera, prezesa spółki TV Promotion Group i udziałowca TV Market 24, kanał ma nadawać z jednego z transponderów Cyfrowego Polsatu, a przekaz ma ruszyć w ciągu miesiąca.

 

Presserwis podał, że TV Market 24 ma emitować pasma pogrupowane tematycznie, m.in. o zdrowiu, urodzie i gotowaniu. Chce również, aby w ofercie znalazły się produkty kulturalne. W związku z tym ma zostać nawiązana współpraca z Agorą SA, do której należy serwis Kulturalnysklep.pl. Mimo uruchomienia oddzielnego kanału, bloki telezakupowe TV Market nadal mają pojawiać się na antenach innych stacji m.in. Polsatu i Czwórki.

 

Przypomnijmy, że TV Market 24 posiada koncesję wydaną przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Według wcześniejszych informacji, nadawca będzie płacić operatorom za udostępnienie jego sygnału w ofertach.

 

www.tvpolsat.info / Presserwis

 

Brawo :brawo: W końcu porządny kanał w ofercie Cyfrowego Polsatu. Proponuje go osadzić na TP 12,188 lub 12,284 i wszyscy będziemy się cieszyć wysoką jakością kanałów ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...