Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę że oprócz tych kanałów do końca roku można się spodziewać nawet 5 nowości!!! Będzie to związane z promocją platformy w okresie urodzin i okresem zwiększonej sprzedaży w okresie świątecznym. Na pewno CP będzie chciał wzmocnić swoją pozycję wśród kanałów filmowych i dokumentalnych, gdyż w tych obszarach ma pewne braki względem konkurencji. Myślę że pewne jest dołączenie w tym roku Polsatu Film i serwisów PPV w tym samym czasie, myślę że pojawi się z końcem roku kanał BBC HD być może w rocznicę dołączenia czterech BBC do platformy. Nowością może być także NGC o ile sprawdzą się informacje o zakończeniu umowy na wyłączność, jeżeli dogadali się jednocześnie z n-ką i z Polsatem to może nawet było dla nich korzystne zerwać umowę na wyłączność. Coś mi również mówi że jeden z popularnych kanałów, które już od dłuższego czasu funkcjonują na rynku polskim także dołączy, mam tu na myśli albo Filmbox albo Comedy Central.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat HD nie był w sumie zapowiadany szczególnie wcześniej i w sierpniu dowiedzieliśmy się, że zostanie wprowadzony od 1 września z nieznacznie zmienioną ramówką w stosunku do polsatu zwykłego. rzeczywiście zbliżają się 10 urodziny CP i 15 polsatu - co może być ciekawym okresem na wprowadzanie nowych kanałów i usług, a może nawet konkretnych upustów na kanały HD. Zapowiadany dekoder Echostar 7400 z dyskiem to chyba zapowiedź VOD polsatu (byle nie za 11 pln za film :lol: ). Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nickelodeon raczej nie dojdzie (tak mi się przynajmniej wydaje). Być może wkrótce dołączy inny kanał dziecięcy Chello Zone, JimJam. Tak przynajmniej informowały portale satelitarne.

 

BTW: Jeżeli tak Ci zależy na tym Nicku, bo w każdym temacie o nim piszesz,, to kup sobie n-kę, albo jakąś kablówkę i będziesz miał tą stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje za http://www.tvpolsat.info

Cyfrowy Polsat prowadzi testy nowej usługi, która polega na oferowaniu klientom np. płatnych filmów lub transmisji sportowych. Testy trwają na pozycji nr 302 (Test1, tp. nr 74 satelity Hot Bird 8 – 13E o częstotliwości 12,188 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4) oraz nr 303 na liście kanałów (Test2, tp. nr 79 satelity Hot Bird 8 – 13E o częstotliwości 12,284 GHz, pol. H SR=27500 FEC=3/4).

 

W ubiegłym tygodniu Cyfrowy Polsat razem z powyższymi testami, które są niedostępne dla abonentów, przekazywał również EPG (aktualnie tego zaprzestano). Każdy film w EPG był opatrzony adnotacją: produkt VOD, więcej informacji pod numerem 801 08 08 08. Z kolei spotkania Ligi Europejskiej UEFA oznaczono informacją: Chcesz oglądać mecze Ligi Europejskiej? Więcej informacji pod numerem 801 08 08 08.

 

Filmy z oferty testowej:

Dzielny Despero – The Tale of Despereaux, animacja z 2008 roku (Wielka Brytania i USA);

Oszukana – Changeling, dramat z 2008 roku (USA);

Bez przebaczenia – Unforgiven, western z 1992 roku (USA);

Nienarodzony – The Unborn, horror z 2009 roku (USA);

Troja – Troy, dramat historyczny z 2004 roku (USA, Wielka Brytania i Malta);

Frost/Nixon, dramat z 2008 roku (USA).

 

Z informacji podawanych w EPG wynikało, że filmy emitowane są w pętli. Na jednym kanale film startuje pięć minut wcześniej niż na drugim. Taka struktura nowej usługi oraz fakt, że w czwartek transmitowano tam mecze Ligi Europejskiej UEFA (według EPG), świadczyłyby o tym, że mamy do czynienia z PPV (pay-per-view). Platforma na razie nie podaje informacji o nowej usłudze dla abonentów. Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, przekazała nam tylko, że testy są prowadzone na wewnętrzne potrzeby platformy.

 

W słowniczku pojęć satelitarnych Cyfrowego Polsatu czytamy, że PPV (pay-per-view) to system stosowany przez cyfrowych nadawców telewizyjnych. W jego ramach widzowie mogą zakupić prywatną transmisję konkretnego programu telewizyjnego (filmu, filmu dla dorosłych, relacji z wydarzenia sportowego). Zakupiony program jest udostępniany jednocześnie wszystkim, którzy go zakupili. Odróżnia to PPV od usługi VOD, czyli video na żądanie, w ramach której widzowie mogą zakupić dany program i obejrzeć go w dowolnym czasie. Konkretne propozycje programowe można zazwyczaj kupować poprzez automatyczny system telefoniczny, EPG lub centrum obsługi klienta.

 

Przypomnijmy, że od maja br. Cyfrowy Polsat wynajmuje nowy transponder (nr 112 satelity Hot Bird 9 – 13E o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4) z przeznaczeniem na nowe usługi płatnej telewizji, które powinny mieć pozytywny wpływ na wyniki finansowe, szczególnie ARPU (średni miesięczny przychód na abonenta). Transponder nie został do tej pory uruchomiony.

 

zrodlo- http://www.tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat, największa platforma telewizji satelitarnej w Polsce, zdradza pierwsze informacje dotyczące pojawienia się we wrześniu 2009 roku nowego kanału wysokiej rozdzielczości - Polsat HD.

Nowy kanał telewizyjny Polsat HD rusza 1 września 2009 roku - usłyszeliśmy w biurze prasowym Cyfrowego Polsatu. Od samego początku dostępny będzie w ofercie

platformy Cyfrowy Polsat (ma także trafić do sieci

kablowych). Potwierdzają się także nasze wcześniejsze informacje

- dostęp do stacji Polsat HD otrzymają abonenci Cyfrowego Polsatu bez dodatkowych opłat.

info: media2.pl

 

czy to prawda ze jutro rusza polsat Hd i bedzie za darmo?? bo jak narazie zadnego testu HD nie widac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem trochę i znalazłem. W ipla można zobaczyć całą konferencje Polsatu !! właśnie ja oglądałem i Polsat futbol rusza 17 września o 17 i to potwierdził Kmita a o Polsat HD nic nie mówił (od 29 minuty konferencji o tym jest) ,wiec skąd info ze polsat HD rusza 1 września?? zobaczcie sobie tą konferencje tam nie ma ze Polsat HD rusza 1 września .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo choćby stąd: https://satkurier.pl/news/48968/znane-pa ... at-hd.html

Piszemy o tym już dobrych kilka tygodni, Ty żeś się obudził z zimowego snu nie wtedy co trzeba i szukasz dziury w całym. Czy wystartuje czy nie, nie wiadomo. Wiadomo jak to bywa z Polsatem i jego zapowiedziami nowych kanałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...