Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby Universal chanel albo Sci fi dodali wam do pakietu familijnego to wreszcie mielibyscie jakis kanał filmowy w tym pakiecie. Nie sa to zle kanały, na pewno lepsze od axn-ow a i jakosc nie taka zła.

Nie przesadzaj, AXN jest 10 razy lepszy od Universalu i Sci-Fi razem wziętych. Przede wszystkim są tam nowe i znane produkcje, czego na UC i Sci-Fi nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ....Info mam od kolegi. Ale napiszcie szczerze, Cyfra + dodala FilmBox-y, Universal Channel, Sci Fi Channel, Comedy Central, Discovery Travel & Living, Movies24, nick. Biorac to pod uwage CP MUSI dodac te kanaly wkoncu, poniewaz zostalby za konkurencja ( i to sporo ! ).To nie jest 1-2 kanaly tylko 10 kanalow !! Spokojnie musimy poczekac do jesieni ( moze nawet do grudnia). CP ma jubileusz a to do czegos zobowiazuje. OK moze zajac sie swoja telefonia ale nie moze zapominac o TV.

 

Ja ze swojej strony uwazam ze na 100% dodadza FilmBox-y i Comedy Central. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trwają rozmowy, a jak tam trwają rozmowy to napewno dołączy do 1 miesiąca, a w CP "trwają rozmowy" z Filmboxem i dalej nic, u nich rozmowy trwają rok (np. TVP Sport i Discovery HD). A tam nie trwają rozmowy tylko od razu dodają kanały - TChnnel, SciFi, Universal.... Podobnie n-ka - FFamily, Nick, Disney.... :D:D

Chyba nadużyłem pewnego słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości, które mają się pojawić się w CP (o których wspomniano) są dosyć zaskakujące, ale pożyjemy - zobaczymy. Swoją drogą ciekawi mnie, jak NGC może pojawić się w innych platformach, jak w ubiegłym roku przedłużono umowę na wyłączność z C+, chyba, że o "czymś" nie wiemy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona umowę na stację SD, a nie HD! Chyba że C+ nie ma pieniedzy i zerwała umowę 8)

 

Edit: To znalazłem na satkurier.pl:

Platforma cyfrowa Cyfra+ przedłużyła umowę na wyłączne nadawanie kanału National Geographic Channel na kolejne 3 lata. Kanał dostępny jest dla abonentów Cyfry+ już od pakietu Podstawowego. W ofercie Cyfry+ na wyłączność znajduje się również kanał National Geographic Channel HD, stworzony specjalnie na potrzeby polskich odbiorców.

Nie wiadomo do kiedy C+ ma umowę na wersję HD, ale pewnie już się skończyła :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości, które mają się pojawić się w CP (o których wspomniano) są dosyć zaskakujące, ale pożyjemy - zobaczymy. Swoją drogą ciekawi mnie, jak NGC może pojawić się w innych platformach, jak w ubiegłym roku przedłużono umowę na wyłączność z C+, chyba, że o "czymś" nie wiemy :>

 

Zaskakujace ?? Dlaczego tak sadzisz ? Przecierz te kanaly nie sa na zadnej platformia na wylacznosc :). CP juz przecierz informowal ze prowadza rozmowe na temat paczki FilmBox. Co do reszty kanalow to zdecydowanie nie sa to jakies SuperExtra kanaly PREMIUM :lol2: . Platforma zeby rywalizowac z innymi musi dodawac "podstawowe" kanaly, ktore sa na innych platformach. Oczywiscie nie mowa tu o kanalach PREMIUM. Moim zdaniem CP zamiast tych kanalow powinnien rywalizowac z Cyfra + i N w sprawie wytworni filmowych ( szczegolnie z ta 1-wsza) i stworzyc kanal PREMIUM jak canal + ( a moze i lepszy :P ), poniewaz sadze ze te kanaly , ktore CP ma dodać nie sa niczego warte a na pewno widz wolalby ogladnac kilka MegaPremier rok po tym jak byly w kinie w ciagu miesiaca niz przeskakiwac z kanalu na kanal po tych 10 kanalach, ktore maja dojsc do CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest taka możliwość że Jetix Xd wyląduje w pakiecie Relax Mix (a także w pakiecie bajeczka).Polsat planuje start swojego kanału Polsat Kids który , najprawdopodobnie pojawi się w pakiecie familijnym.

 

polsat kino i polsat dla dzieci raczej beda w pakiecie mini max :] jako kontroferta dla cyfry+ (pakiet powitalny: ale kino!, mini mini)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale qqq narobil zamieszania na forum z tymi nowymi programami. Z tego co pamietam to wyzej wspmnieny kolega costal takie informacje od kolegi pracujacego w CP przeciez ludzie pracujacy w CP nie maja pojecia o czym mowia,wystarczy posluchac co gadaja na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w bardzo komfortowej sytuacji bo kończy mi się umowa na przełomie listopada i grudnia :smile: . Zobaczę wtedy ile z tych zapowiedzi się spełni i wtedy mogę myśleć nad renegocjacją umowy. Gdy będzie cienko z nowymi kanałami, będą chyba przenosiny do konkurencji.

Swoją droga ale zamieszanie na forum się zrobiło :lol2: . Wczoraj się wylogowałem chwilę przed tą wiadomością od ggg i sporo przegapiłem, dzisiaj musiałem się napocić żeby to wszystko przeczytać.

Teraz to Xenomorph może się schować z tym swoim NG :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...