Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat już kiedyś zastanawiał się na stworzeniem kanału piłkarskiego, ale czekał na bardziej odpowiedni czas (Dowód). Może teraz powróci do tego pomysłu, ale póki co są to tylko domysły autora tego artykułu.

To już ponad dwa lata od tamtej zapowiedzi (18.05.2007r.), ale może Polsatowi po raz drugi wiosna uderzyła do głowy... :lol2:

 

Poważnie rzecz biorąc to ma sens po tym jak pan Solorz-Żak wykupił klub Śląsk Wrocław, bo po co się ograniczać do samego kanału Śląsk TV, skoro można zrobić jeden kanał o futbolu wykraczający poza tylko Ligę Polską, rozszerzony o np. Ligę Europejską, do której prawa niedawno wykupił Polsat (205 wszystkich meczy!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na waszym miejscu nie tęskniłbym za nowym kanałem futbolowym. Jeszcze zechce im się pobierać za niego opłaty lub w najlepszym razie trafi do pakietu Sport (przecież trzeba jakoś odzyskać wyłożone pieniądze). A tak wszystkie mecze rozłożą się naistniejące kanały (w tym tylko jeden w pakiecie Sport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejdźmy od tematu Polsat Futbol, który i tak w najbliższym czasie nie powstanie. A co do Polsat Kino i Polsat Dla dzieci - miały wystartować przed wakacjami, czasu coraz mniej, a tu ani widu ani słychu :mrgreen: Czy może wie ktoś coś więcej? Ale nie zmyślać (bo to się robi nudne), tylko prawdziwe, potwierdzone newsy na temat, bo ja wiem tyle co pisało w ostatnim newsie o przyznaniu koncesji na te kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 1 czerwca br. też jest najlepszą datą na start przynajmniej kanału Polsat Dla dzieci, ale gdyby tak było to Polsat powinien rozpocząć emisję testową przynajmniej od jutra! I by było taką jakby odpowiedzią na promocje na Dzień Dziecka w n-ce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Networks CE przejmuje całą kontrolę nad Discovery Historia oraz zapowiada poszerzenie dystrybucji kanału - to moim zdaniem oznacza wejście kanału do C+ i CP - w końcu w Cyfrowym Polsacie brakuje kanału historycznego a szczególnie takiego w którym były by programy o historii Polski, poza tym Polsat czyha na kanały n-ki jak widać po dołączeniu TVP Sport i Discovery HD :)

 

Info o Wycofaniu się TVN-u z Discovery Historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie zgadzam sie z poprzednikiem, zero porzadnej oferty filmowej w pakiecie familijnym. Skoro taka nazwa pakietu to powinna do czego zobowiazywac, a akurat filmy oglada sie w domach raczej wspolnie (czytaj familijnie). No ale po co zaraz tam uszczesliwiac klienta, lepiej "kroic" kase na nim - Pakiet Film czy jak tam go zwa, pakiet HBO, Relax itp. podobne stwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie zgadzam sie z poprzednikiem, zero porzadnej oferty filmowej w pakiecie familijnym.

Skoro brak tej porządnej oferty filmowej nawet w pakiecie Relax Mix, a co dopiero w Familijnym. Ja osobiście mam nadzieję, że to się sprawdzi:

Discovery Networks CE przejmuje całą kontrolę nad Discovery Historia oraz zapowiada poszerzenie dystrybucji kanału - to moim zdaniem oznacza wejście kanału do C+ i CP - w końcu w Cyfrowym Polsacie brakuje kanału historycznego a szczególnie takiego w którym były by programy o historii Polski[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma co liczyć że HBO albo jakiś inny kanał filmowy premium dołączy do Familijnego ale to jest chyba normalne - jak ktoś uważa że filmowe kanały w Relax Mix są kiepskie zawsze może wymienić ten pakiet na HBO - są w podobnej cenie. Myślę że CP będzie rozwijał nadal ofertę filmową ale uważam że Discovery Historia też by się przydał.

 

W ogóle to co ma piernik do wiatraka :crazy: Po informacji o Discovery Historia nagle wszyscy zaczęli wylewać żale że w Familijnym nie ma dobrych kanałów filmowych. Przypominam że to dział ZAPOWIEDZI więc dyskutujemy o zapowiedziach a na zażalenia jest oddzielny dział (i to nie jeden :smile: ) więc tam można się wykazać jak ktoś chce ponarzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej CP brakuje w familijnym kanałów filmowych

Nie martwcie się, już niedługo (wierząc zapowiedziom) Polsat wystartuje ze swoim nowym kanałem - Polsat Kino, który bez wątpienia zaspokoi zapotrzebowanie na kanały filmowe w Pakiecie Familijnym Cyfrowego Polsatu! :jupi: Nie sądzę, żeby produkt Polsatu nie był udostępniony w Pakiecie Familijnym. Najpewniej będzie można go już zobaczyć od Pakietu Mini Max, jak zresztą wszystkie kanały z grupy Polsat. :smile: Pozostaje tylko jedna kwestia, kiedy owy kanał wystartuje??? :roll: Najpewniejsza wydawała się data 1 czerwca, ale raczej możemy o niej już zapomnieć... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapowiedziach zmian na platformie n takie uwagi mi się narzuciły:

Podążając za nowymi trendami CP wprowadził kilka pozytywnych zmian, np. informacja ekranowa i smsowa o płatnościach oraz więcej funkcji w iCOK ale np. ciągle nie są elastyczni jeżeli chodzi o zmiany pakietowe, klient powinien mieć możliwość dokonywania takich zmian samodzielnie jeżeli abonament po zmianie nie będzie niższy niż ten na umowie, poza tym powinna być możlwość dokupowania kanałów HD bez podpisywania umowy bezpośrednio z iCOK tak jak można np dokupić Blue Hustler.

Poza tym okazało się że nFilm 1 i nFilm 2 to będą kanały premium, ciekawe jaka więc będzie koncepcja Polsatu Kino, nie miałbym nic przeciwko żeby były tam filmy nowsze jeżeli wiązało by się to z niewielką (max 5 zł) dopłatą za taki kanał. nFilm żąda dużo za dużo, nie sądzę żeby projekt wypalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Kino pewnie nie ma szans z nFilm (no może tylko dlatego ze będzie szeroko dostępny).

 

Polsat Kino - zwykły kanał filmowy, zwykła jakość SD.

nFilm 1 - kanał premium, wysoka rozdzielczość HDTV + jeszcze jeden kanał nFilm 2 + własna wypożyczalnia nFilm VOD

 

Zobaczymy który wygra /mam na myśli jakość (tu pewnie nFilm) i filmy oraz ilość powtórek/, bo o C+Film na razie nie wspomnę bo od dawna jest na rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet nFilm to pakiet kanałów Premium, więc nie rozumiem, dlaczego porównujecie go z Polsat Kino, który to, co będzie mógł emitować to filmy z kilkuletnim poślizgiem w stosunku do premiery kinowej oraz archiwum, do którego dostęp ma Polsat. Jak za kanał premium NFilm plasuje się raczej w średniej stawce, przy cenie 30zł za Canal+ i 25zł za HBO + HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, tylko z którą? Największe są Warner Bross, FOX, Sony, Disney, Universal, MGM, Dreamworks, Paramount. Z WB, Sony i Disney umowę ma HBO, bo wytwórnie te są właścicielami owego kanału. Przez najbliższe bodaj 5 lat nie do ruszenia jest Universal i FOX - związane z Canal+. MGM, Dreamworks i Paramount ma umowę bodaj do 2014 z ITI. Gdzie miejsce na Polsat? Odpowiedź nasuwa się sama - tylko w archiwach i przy kilkuletnim opóźnieniu czasowym (Tylko, że tu też są umowy, np. TV1000 ma umowę z WB, Ale kino, BBC Entertainment i Universal na pewno ma też część praw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chyba nic nie wyjdzie z tego: Test_L. Kanał póki co nie jest zakodowany, a widzimy na nim kolorowe pasy, testowane są.... kolorowe pasy :lol: . Jeżeli coś by tam miało być to kanał byłby zakodowany oraz posiadał by jakiś bitrate, którego niestety aktualnie nie posiada. Pożyjemy, zobaczymy. Mam nadzieje, że się mylę...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...