Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej sie wstrzymac... na razie wiemy że będa Polsat HD, Polsat Sport HD i Play TV:>

W kwestii formalnej, skąd wiadomo? Pewny jest PS HD, o Polsacie HD chodzą tylko plotki, a PlayTV ktoś na poprzedniej stronie podał z przymrużeniem oka. Wiec może nie siejmy plotek bo później znowu pojawią się komentarze że ktoś coś obiecał i nie dotrzymał słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nat. geo pewnie pójdzie do Cyfry, bo będą chcieli mieć całą poczkę (mogą zrobić opcję dodatkową np. Nat Geo Pack extra płatną), Co do FX to może pojawić się wszędzie i nigdzie :lol: Przecież to że FOX chce go wprowadzić, nie oznacza że będą go chciały mieć polskie platformy.

 

PS. Choć znając życie ktoś się skusi :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki podział byłby zdecydowanie lepszy, mogliby zrezygnować z podziału na Familijny i RM, te osoby które mają umowę miałyby jeszcze po staremu, a dla osób podpisujących nowe umowy mogliby wprowadzić coś takiego. Bo teraz jak zaczną robić dodatkowe pakiety, to cena może być dość spora, a tak to ja np. wziąłbym sobie sport i dokument, a nie musiałbym płacić za kanały filmowe których nie oglądam, no chyba żeby HBO dołączyli kiedyś 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chcę mieć wszystkiego po trochu, bo nie wszystko mnie interesuje. Jak chcę mieć kanały sportowe, to wszystkie, a nie np. połowę. Ja się sportem interesuje, a filmami nie, więc ich trochę mi jest nie potrzebne.

Z kolei większość starszych ludzi (np. moi dziadkowie) mało się sportem interesują, dla moich to nawet mogłoby sportu wcale nie być :D i na pewno wolą zamiast tych sportowych kanałów jakiś filmowy. Podobnie jak w CP jeste zresztą w C+, tam to w ogóle jest wszystko porozrzucane, jeszcze pakieciki dodatkowe, dlatego w n-ce pomyśleli najlepiej i moim zdaniem zrobili to najkorzystniej dla klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie jest napisane ja widzę coś w stylu "Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi" a właściwie dokłądnie to i nie widzę tu nic o Promocja TV, tylko Ty wpisałeś sobie w temacie nazwę tego kanału, a tego i tak nikt nie czyta, bo tak się przyjęło. Jak narazie nie wiadomo czy będzie, jest info tylko o Cyfrze. Tak nawiasem to sam jak odpowiedziałeś to nie napisałeś, więc nie miej pretensji do innych, no cóż pamiętaj większość osób tego nie czyta, tylko czyta to: "Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi" jeżeli już czytają.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...