Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie wiem koledzy czym sie tak podniecacie ale pakiet Rodzinny HD oferowany jest przy zakupie drugiego tunera czyli na takiej zasadzie ze na pierwszym tunerze umowa na FAMILIJNY HD a na drugim RODZINNY HD bo nie ma opcji podpisania na ten pakiet umowy nie mając na pierwszym dekoderze FAMILIJNY HD ;-)) i nie jest to oferowane jako standardowa umowa na jeden dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To właściwie Pakiet Mini Extra HD przy drugim dekoderze zmienia nazwę na Rodzinny HD i tyle czy zawartość i cena ulega zmianie ? Bo na stronie CP wnioskuję że tylko nazwa z mini extra na rodzinny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś wiec co z zapowiadanym na 7 rano Polsat Sport News dlaczego wciąż pisze tego kanału nie ma w twoim abonamencie (mam premium)?

 

 

Ja ( i chyba większość ) go mam i odbieram bez problemów.

A Ty pewnie z racji tego że masz "premium" to w CP uważają że i tak masz już dość programów więc po co Ci kolejny :wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Dnia Dziecka, który będzie obchodzony jutro, największa platforma satelitarna Cyfrowy Polsat przygotowała niespodziankę dla swoich najmłodszych widzów. Od 1 do 19 czerwca br. wybrane kanały dziecięce będą szerzej dostępne w ramach „otwartego okna” bez żadnych dodatkowych opłat.

 

Przez 3 tygodnie klienci pakietu Familijnego HD będą mogli oglądać 2 dodatkowe kanały: Nickolodeon i Boomerang. Dla abonentów pakietu Mini HD udostępnione zostaną 4 stacje: Disney Channel, Disney Junior (następca Playhouse Disney), Disney XD i Cartoon Network.

 

Podobny mechanizm promocyjny będzie działał dla klientów wcześniejszej pakietyzacji. Tę samą dodatkową liczbę kanałów otrzymają odpowiednio osoby, będące w trakcie trwania umowy na pakiet Mini i Mini Max (po 4) i na pakiet Familijny (2).

tvpolsat.info

 

Jednak jeszcze pamiętają o abonentach starych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli dobrze pamiętam to zapowiedzi były na czerwiec, a dzisiaj jest pierwszy czerwca, więc teoretycznie mają jeszcze 29 dni na dołączenie tego kanału.Inaczej pisząc nie było zapowiedzi, że Nick Jr dzisiaj dołączy do oferty Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...