Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plany BBC: Więcej HD, polskie produkcje, powrót do platformy Polsatu?

 

BBC Worldwide otwiera w Warszawie polski oddział, z którego będzie kierował stacjami BBC w całym regionie Europy Środkowej i Wschodniej - dowiedział się Dziennik Gazeta Prawna. Dyrektorem generalnym BBC Worldwide Channels na region Europy Środkowo-Wschodniej będzie Jacek Koskowski.

 

Celem polskiego oddziału będzie między innymi zwiększenie zasięgu kanałów tematycznych BBC. Jest szansa, że programy powrócą do oferty Cyfrowego Polsatu, największej platformy satelitarnej w Polsce, na której kanały BBC były dostepne na wyłączność przez pierwsze lata obecności w Polsce. Szef BBC przyznaje, że prowadzone są rozmowy na temat powroty kanałów BBC do platformy Polsatu.

 

To nie jedyne plany BBC wobec naszego rynku. Jak podaje gazeta, BBC planuje powiększenie oferty o nowe kanały HD oraz poprawę jakości programów przez wprowadzenie nowszych produkcji do ramówek kanałów BBC. Koncern zapowiada także inwestycje w polskie produkcje oraz nie wyklucza przejęć.

 

Przypomnijmy, że w Polsce dostepnych jest kilka kanałów BBC (m.in. BBC HD, BBC News, BBC Lifestyle, BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC CBeebies), które można odbierać za pośrednictwem platform satelitarnych oraz sieci kablowych.

 

źródło: media2 pl

 

hehe, ciekawie się robi w CP :D

fajnie by było gdyby BBC wróciło do CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, TVP Historia nie ma jeszcze w ofercie Cyfrowego Polsatu. Owszem, został dodany system kodowania charakterystyczny dla Cyfrowego Polsatu, ale ja przynajmniej nie mam uprawnień do tego kanału. Czyżby problemem było to, że kanał ten jest nadawany w DVB-S2. Czy może Polsat zwleka z dodaniem tego kanału, gdyż szuka wolnej częstotliwości w DVB-S, tak żeby wszyscy abonenci mieli do niego dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat prowadzi negocjacje mające na celu wprowadzenie do oferty platformy dwóch kolejnych kanałów dokumentalnych - ID (Investigation Discovery) oraz Discovery Historia. Informacje te zostały nam potwierdzone przez przedstawicieli Cyfrowego Polsatu. Aktualnie jednak nie wiadomo kiedy zakończą się negocjacje i czy ich wynik będzie zadowalający dla klientów. Warto wspomnieć iż Cyfra+ stara się o udostępnienie swoim klientom Discovery HD Showcase oraz Discovery Historia.

Robi się bardzo ciekawie, niech jeszcze dodadzą paczkę BBC i będzie suuper.

Źródło; spam.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby CP dołączył Discovery Historia to byłaby naprawdę niezła niespodzianka dla nas abonentów. Jednak na Investigation Discovery szkoda czasu. Mam ten kanał w Cyfrze+ i powiem, że mnie nie zachwycił. Dla mnie to taki śmieciowy produkt od Discovery, na którego szkoda czasu i miejsca. Bardziej bym mnie ucieszyła wiadomość o dodaniu Travel Channel HD. Kanał od lutego nadaje z polską ścieżą dźwiękową, a nigdzie póki co go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że z tego przytoczonego newsa nic nie musi wynikać, ponad to, że Cyfrowy Polsat prowadzi negocjacje odnośnie włączenia wyżej wymienionych kanałów do swojej oferty. Cyfrowy Polsat może równie dobrze prowadzić negocjacje odnośnie dołączenia do swojej oferty wielu innych kanałów, których my nawet nie wiemy. Przykład, dołączenie TVN HD, TVN HD+1 oraz TVN CNBC. Czy ktoś się spodziewał tych kanałów w ofercie CP. Podejrzewam, że niewiele osób. Przeglądając to forum trudno byłoby znaleźć wpis o negocjacjach odnośnie włączenia TVN HD, TVN HD+1, TVN CNBC oraz Religia.tv. A przecież wprowadzenie tych kanałów do Cyfrowego Polsatu musiały poprzedzić negocjacje (dłuższe lub krótsze). Uważam, że do powyższego newsa należy podejść z dużym dystansem, żeby za kilka miesięcy nie było wpisów, że Cyfrowy Polsat coś obiecał i nie wywiązał się z tego. Czas pokaże jakim wynikiem zakończą się te negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat prowadzi negocjacje mające na celu wprowadzenie do oferty platformy dwóch kolejnych kanałów dokumentalnych - ID (Investigation Discovery) oraz Discovery Historia. Informacje te zostały nam potwierdzone przez przedstawicieli Cyfrowego Polsatu. Aktualnie jednak nie wiadomo kiedy zakończą się negocjacje i czy ich wynik będzie zadowalający dla klientów

 

Jak widach z każdego g... można zrobić newsa ;)

 

Znów tajemniczy informator, znów informacje, że wiadomo iż nic nie wiadomo. Ale news jest, a "fani" sikają po nogach, bo zakładają że dany kanał będzie w ofercie. Heheheh. Czasami chce mi się z Was śmiać. nawet nie wiecie ile podobnych negocjacji prowadza operatorzy, ale one trwają, trwają, trwają. Więc proszę Was. Mnie emocji, więcej rozsądku i mniej informacji "z podsłuchu". Bo jak widzę, że niektórzy dostali już zwodów z podniecenia to aż żal... Hehehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Pozdrowienia dla mojego ulubieńca. @muza_tv od tego są informacje żeby je podawać. Jeśli toczą się negocjacje to warto o tym pisać. To ludzi interesuje. A jeśli Ciebie nie, to nie czytaj...

 

Poza tym nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że zazdrościsz ludziom wzwodu... A to już przykre;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko współczuję tym, którzy każdą [beep]ołę napisaną w sieci biorą za prawdę ;)

 

A już rozbawił mnie tekst na temat nowej listy kanałów: "z najnowszych informacji (...) wynika iż stanie się to 5 maja 2011 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano 4 lub 6 maja".

 

No hicior. Jak 5 maja włączą nowe kanały to chyba normalne, że będą zmiany ;). Aaaa. I nikt oprócz ciebie nie zapowiadał 4 lub 6 maja jako włączenie nowych kanałów :jupi: Sam ci pisałem - a ty się obrażałeś, że 6 maja kanały nie dołącza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

SatKurier jak byk miał 6 maja, więc nie pisz, że nikt. A 4 maja to nie ja podałem tylko na nhdtv.pl się pojawiła ta data. Kłamiesz jak z nut:P

 

A oto cytat z SatKuriera, jakbyś kolejny raz tekstu nie rozumiał:P

 

Dotarliśmy do materiałów telewizji n, z których wynika, że platforma osiągnęła porozumienie z Grupą Polsat. W wyniku tego porozumienia 6 maja br. do oferty telewizji n dołączą główne kanały Polsat i Polsat HD, informacyjny Polsat News, kierowany do kobiet Polsat Cafe, kierowany do mężczyzn Polsat Play i filmowy Polsat Film. Do oferty dołączą także: Superstacja, TV Biznes oraz Polsat 2.

 

i Linka masz - https://satkurier.pl/news/65591/10-kanal ... u-w-n.html

 

I znów porażka - ale doceniam starania. A, no i daj konto przeleję Ci jakąś kasę za darmową reklamę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...