Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Porównywnanie wpływów z kosztami licencji bez uwzględnienia dzierżawy transponderów i obsługi strony nadawczej znacznie wypacza to wyliczenie.

No to może trochę inaczej. Przychody CP z samych opłat abonamentowych DTH wyniosły 1394 mln zł za 2010 rok, a całkowite koszty jakie poniósł CP to 1171 mln zł za 2010 rok. Różnica to 223 mln zł na plusie. Tak czy siak CP ma pieniążki na kanały i nie musi podnosić cen pakietów, zwłaszcza, że ostatnio dodaje kanały HD o tej samej ramówce co kanały SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Uwazaj bo Ci uszczupla VOD, predziej bajki wcisna. :]

Jestem ciekaw czy abonenci CP doczekaja sie do konca roku paczki pozostalych kanalow TVP w CP. ;)

Sorry ze nie na temat. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równierz oraz na viasaty nie wiem czy to możliwe

Kolego tu masz odpowiedz co do obiecanek polsatu żeby abonenci nie wypowiadali umowy w lutym jak znikły kanały BBC z ich oferty Teraz już nie mogą składać wypowiedzeń gdyż minąl termin i Pani rzecznik odpowiada:http://cyfrowypolsat.[beep].pl/news.php.I po raz kolejny widzimy jak polsat potrafi ludzi zrobić w bambuko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecywali obiecywali, niedługo i złote góry wam zaczną obiecywać :lol2: Rany, mówili, że są takie plany, a wy sobie to przekształcacie w jakieś obietnice :crazy: I tak np. na media2.pl pisali niedawno o Disney Junior, że ten kanał pojawi się dopiero 1 czerwca - w dodatku w miejsce Playhouse Disney (:arrow:http://media2.pl/media/76523-disney-junior-z-lokalnymi-produkcjami.html), czyli to będzie jeden "nowy" kanał z jakąkolwiek datą podaną :]

Kanały TVP - też o nich mówili, ale nie przypominam sobie żeby ze strony CP padła gdzieś konkretna data ich dołączenia. Jedynie to mogło być podane coś w komentarzach pod newsami na media2.pl czy dvbnews :lol:, ale takie komentarze mają to do siebie, że są tak pewne, jak pewny jest śnieg w lipcu przy 30 stopniowym upale :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W media2 pisano, że kanał Nick Jr ma być w CP jak wystartuje podobno w kwietniu.

A o TVP gdzieś ostatnio czytałem wypowiedź p. Olgi Zomer rzecznika CP i nie zaprzeczyła że ich nie będzie tylko powiedziała że we właściwym czasie to będzie ogłoszone, a przy okazji zaprzeczyła informacjom o planach dołączenia paczki Viasat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriss, chodzi o to, że CP oficjalnie informował (m.in.mnie na infolinii, gdy rozmawiałem nt. zerwania umowy) że planuje w najbliższym czasie wprowadzić nowe, konkretne już kanały. To jednak powinno do czegoś zobowiązywać. Nie można ot tak wciskać ludziom bajek zasłaniając się później znaczeniem pojedynczych słów, że tak na prawdę niczego nie dodamy, bo to były tylko takie tam plany. To jest moim zdaniem jawne nadużycie i naciąganie łatwowiernych użytkowników.

Na szczęście ja do nich już nie należę i mam nadzieję że nigdy nie dam się omamić ich słodkimi, bezwartościowymi obietnicami.

 

Edit.

Tak, mam alergię na CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...