Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SportKluby nie maja racji bycia w CP. CP nigdy nie pozwoli aby ich "cudowne" Polsaty Sport tracily widownie na rzecz innych kanalow sportowych ( jak SportKluby ). Oni najchetniej w swoich pakietach zostawili tylko kanaly sportowe polsatu. DOlaczyli EuroSporty i TVP sport i te pozostale 2 kanaly tylko dlatego, ze inne platformy je maja. Gdyby tak nie bylo to nawet EuroSportow by w CP nie bylo.

 

Pamietacie ile bylo zachodu o EuroSporty ? Dolaczyli dopiero w 2006 roku. To byl SKANDAL aby takie kanaly byly nieobecne.

 

CP ma w [beep]ie WSZYSTKICH. Ich interesuje tylko $$$. I zadnego kanalu nie dolaczą tylko dlatego ze jakis Kowalski sobie wymysli jakis SportKluby.

 

Powiedzialem juz. "JA KCE KANAL PLUSY" i do [beep]y ma to byc w CP. Koniec i kropka. I maja byc w pakiecie familijnym do tego. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Koledzy

 

mam pytanie- dzis ze zdziwieniem zauwazylem ze mam odkodowane Kino Polska. Sledze na biezaco Sat Kurier ale nie widzialem o tym artykulu/ Dodam ze mam pakiet familijny, bez innych pakietow. Zone Europa zakodowane, czyli nie wlaczyli mi przypadkiem Pakietu Film.

Czy inni tez maja Kino Polska? Czy to czasowa promocja? Sorki jesli powtorzylem temat, staralem sie szukac przez google ale nic nie znalazlem. Dzieki za odpowiedx|!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki. nie wiem jak ja to przegapilem. i pomyslec ze w styczniu wzialem dodatkowo cyfre plus- wlasnie dla Kino Polska! bo bardziej oplacalo mi sie placic 21,45 przez 9 miesiecy plus kanaly hd za darmo, niz doplacac im 15,80 za ppakiet film z ktorego interesuje mnie wylacznie Kino Polska, no moze bym jeszcze zone europa ogladal. nie wiem jak ja to moglem przegapic. Dodam ze Kino Polska to pierwsza piatka z ogladanych przeze mnie kanalow, tuz za TVNami. (24, style i glowny)

Dla mnie to ze Kino Polska jest w dodatkowym pakiecie to przegiecie, wszystkie inne platformy (to znaczy te dwie stare- Cyfra i N) oferuja go w podstawowym pakiecie. Ja juz nigdy w zyciu drugi raz polsatu bym nie wzial, popelnilem ten blad i czekam na pazdziernik kiedy mi sie skoncza 2 lata jak na wybawienie. Jedyna zaleta Polsatu to najlepszy ze wszystkich dekoder0 za[beep]isty Samsung 305

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatowi po prostu szkoda kasy na lepsze kanały (History HD, NGC, NGC HD, BBC HD, Planete a o Canal+ już nie wspomnę) Jeżeli jakieś kanały nowe wchodzą to wrzucają je od razu do najwyższych pakietów. Po prostu żenada. Kombinują tylko jak najmniejszym kosztem zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie zwiększą limitów w tym ich internecie, to wielkiego popytu na tą usługę nie będzie. Ja korzystam z netii, myślałem o zmianie na CP, gdy jeszcze internet CP był zapowiadany. Ale niestety narazie wolę płacić 49 zł za neta + 50 zł abo za stacjonarny i cieszyć się z braku limitów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Zawsze lepiej od niewinnych klientów ciągnąć kasę.
Wybacz, ale od kogo mają ciągnąć kasę? Na tym polega istota działalności - by brać kasę za swoje usługi. To jest biznes, a nie Święty Mikołaj.

Nie wiem skąd określenie „niewinny klient”. Klient, podpisując umowę, WIE, jakie operator kanały mu udostępnia, a operator nie ma obowiązku dawać mu za darmo następne. Jeżeli tak zrobi, to jest BONUS. Jeżeli któryś kanał znika, to klient ma prawo umowę rozwiązać. Jeżeli podpisał umowę na ofertę, która go nie satysfakcjonuje („za mało kanałów”), to nie jest „niewinny”, tylko właśnie winny - winny własnej niefrasobliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatowi po prostu szkoda kasy na lepsze kanały (History HD, NGC, NGC HD, BBC HD, Planete a o Canal+ już nie wspomnę)

NGC i NGC HD są na wyłączność w Cyfrze+ jeszcze conajmniej przez około 1,5 roku. BBC HD miało być, ale nadawca jeszcze nie uruchomił tego kanału, więc jak CP ma go dołączyć :roll: A z tym Planete oraz Canal+, to pojechałeś - CP musiałby sporo kasy wyłożyć żeby w ich ofercie pojawiły się kanały produkowane przez Canal+ (de facto, fundamenty platformy Cyfra+) - bo żeby tak się stało, to CP musiałby przejąć Cyfrę+ (magiczne słowo: FUZJA) i wtedy dopiero cieszylibyśmy się z paczki Canal+ oraz Planete, Ale Kino, Zig Zap, Mini Mini w ofercie CP.

Dzięki takim userom, ten wątek powinien zmienić nazwę: z "Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi" na "Nowości Cyfrowego Polsatu - marzenia abonentów" :]

 

A tak wogóle to przestańcie już robić off-top w tym wątku :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatowi po prostu szkoda kasy na lepsze kanały (History HD, NGC, NGC HD, BBC HD, Planete a o Canal+ już nie wspomnę) Jeżeli jakieś kanały nowe wchodzą to wrzucają je od razu do najwyższych pakietów. Po prostu żenada. Kombinują tylko jak najmniejszym kosztem zarobić.

 

Troche przesadziles z propozycjami kanalow do CP bo to jest w większość nie realne.

 

Universal Channel , Sci-Fi Channel, Movies 24, TVN CNBS Biznes czy też Religia TV.

Nie chodzi mi tu o jakość i ramowke kanalow ale jakby chcieli to by je wlaczyli

ZAL MI WAS CP. TO OSTATNIE MIĘSIĄCE Z NIMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat prowadzi rozmowy z nadawcami kanałów HD. Może niedługo doczekamy się kolejnych kanałów HD. (źródło: http://media2.pl/media/62936-foxlife-hd ... sacie.html pisze to na dole grubym drukiem)

 

Cyfrowy Polsat może dołączyć do oferty te kanały HD:

- TVP HD

- BBC HD

- Animal Planet HD

- History HD

- TVS HD

- albo nowe kanały HD SPI

 

lub inne kanały, których nie ma jeszcze w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...