Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wg mnie TV1000 jest lepszy od tych szajsboxów. Te cudowanie z wyrzucaniem kanałów na wyłączność i dawanie zamiast nich jakichś śmieci to skandal. W tej platformie komuś na górze całkiem się w głowie poprzewracało od ponad 3 milionów abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TV1000 oglądałem 1 film (mając kanał przez około pół roku, może troszkę mniej).

Na Filmboxach oglądałem jak na razie też 1 film (Amityville), ale mam jeszcze z niego jeden nagrany do obejrzenia (Noc żywych trupów). A jakbym nie widział wcześniej Braci Grimm to też bym na Filmboxie obejrzał. Więc jak dla mnie Paczka Filmbox > TV 1000 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba napisał na takiej jednej stronie o Polsacie użytkownik tej strony "frk001" Napisał to "I nawet na sk narobiłem zamieszania, lol, jak łatwo jest dzisiaj wprowadzić kłamstwo do obiegu, i jak łatwo w nie uwierzyć, trochę to straszne;D" jestem ciekaw czy ta osoba mówiła prawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem paczkę kanałów Filmbox ale nie za cenę kanału TV1000. Często oglądałem ten kanał. Cieszę się że CP doda wreszcie Filmbox, tyllko u nich brakowało tej paczki kanałów. Jak już miał wyrzucić jakiś kanał to najlepiej Zone Romantica lub coś z podobnego badziewa.

 

Masz rację wolałbym, aby wyrzucili Zone Romantica, czy Wedding TV, a nie TV1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie będzie chyba cała paczka w komunikacie na COK jest mowa tylko o zastąpieniu TV1000 kanałem Filmbox i dodaniu Filmbox Hd nie ma mowy o pozostałych kanałach marki Filmobx Family i Extra pozostałe kanały nie były chyba "oczekiwane" przez abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba napisał na takiej jednej stronie o Polsacie użytkownik tej strony "frk001" Napisał to "I nawet na sk narobiłem zamieszania, lol, jak łatwo jest dzisiaj wprowadzić kłamstwo do obiegu, i jak łatwo w nie uwierzyć, trochę to straszne;D" jestem ciekaw czy ta osoba mówiła prawdę

 

Też to czytałem to jest z tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno tylko dodam my użytkownicy musimy myśleć za ludzi pracujących w BOK CP bo oni niestety ale nie myślą i wywalają kanały jak popadnie nie interesuje ich czy to ktoś ogląda czy też nie. Nie patrzą na statystyki oglądalności kanału. Dla nich wy[beep]e kanału który klienci oglądają to to samo co wy[beep]e kanału mało popularnego i wogóle nie oglądanego lub rzadko przez kogoś oglądanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...