Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy CP za piękne święta, na które tyle obiecywał... Ale jak śmiem twierdzić i tak mają to gdzieś, bo teraz zajmują się internetem i telefonem.. Nie wiem jak oni, ale ja i podobnie jak inni abonenci po to mamy dekodery, aby telewizję oglądać na telewizorze, a nie na komputerze...

 

Jak przedmówca pokaż mi oficjalne stanowisko CP w którym piszą p nowych kanałach na świeta...

Wielu forumowiczów mówiło o tym ale nie ma w co to wierzyć...

Było tylko info o nowym kanale w tym roku a nie we święta...

A co dalszej cześci posta to chyba normalne że na TV się ogląda a nie komputerze...

A jak chcesz nowe kanały to zmień nadawcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskaż mi gdzie CP obiecywał coś na święta...to raczej tylko wyobraźnia forumowiczów... ja tam jestem zadowolony z CP może dlatego że tv oglądam max. 2 godz. w tygodniu :) a jako że zakupiłem CP parę dni temu to mam dostęp do pełnej oferty - szczerze - od tego momentu obejrzałem jeden film na HBO HD i tylko dlatego że są święta :) podobno dziś odkodowany jest Univeras Channel ...czy musze znac jego parametry by go odszukać na dekoderze CP czy wystraczy zrobić automatyczne wyszukiwanie??

 

Po włączeniu dekodera uniwersal jest odkodowany :) szkoda że tylko dziś bo można by się było zapoznać z kanałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chcących wierzyć że CP doda w tym roku jakikolwiek kanał do oferty - przypominam, że jutro (28 grudnia) kończy się okres obecności kanału Jetix Play na platformie i zostanie świeżutkie, puste miejsce na transponderze na nowy kanał. Nickelodeon tylko teoretycznie zastąpił kanał Jetix Play, gdyż gdyby to miała być typowa podmiana, to zastąpił by go dokładnie w dzień wyłączenia a nie prawie miesiąc wcześniej i nie pojawiały by się razem w ulotkach promocjnych. Z drugiej jednak strony kanałów dziecięcych jest tyle, że gdyby w to miejsce mieli dołączać kolejny, to chyba wolałbym żeby niczego nie dołączali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce to tutaj :smile:

Rok 2009 pod lupą branży telewizyjnej; prognozy na 2010 r.

wkleje tylko wypowiedź dotyczącą CP

Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu

Jakie było najważniejsze wydarzenie w branży w 2009 roku?

Wzrost liczby kanałów HD, dzięki czemu nowe pozycje do naszej oferty możemy wybierać, kierując się kryteriami jakościowymi, a nie ilościowymi.

 

Największy sukces i największa porażka w branży w ub.r.

Za duże osiągnięcie Telewizji Polsat uważam stworzenie i uruchomienie, w tak krótkim czasie po wprowadzeniu kanałów Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, kolejnych, czterech kanałów tematycznych – Polsat Film, Polsat Futbol, Polsat HD, Polsat Jim Jam.

 

Za niechlubne wydarzenie uważam kontrowersyjny pomysł platformy TVP. Decydenci chyba nie zdawali sobie sprawy ze złożoności biznesu i skali inwestycji. Jeżeli dodać do tego fakt, że pomysł biznesowy polega na udostępnianiu najuboższym odbiorcom darmowych treści w najdroższych technologiach, to rodzą się kolejne znaki zapytania, czy przy dzisiejszych kłopotach finansowych stać TVP na takie przedsięwzięcie.

 

W jakim stopniu kryzys wpłynął na rynek i jakie były jego skutki?

Patrząc na rynek z perspektywy Cyfrowego Polsatu, nie mogę powiedzieć o znaczącym wpływie spowolnienia gospodarczego na prowadzoną przez nas działalność w warstwie operacyjnej. Liczba abonentów naszych usług rosła zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Z końcem listopada zrobiliśmy kolejny ważny krok, odnotowując 3 miliony abonentów. Płatna telewizja okazała się dobrą alternatywą dla innych rozrywek, z których Polacy być może musieli zrezygnować w czasach gorszej koniunktury. W obszarze finansowym osłabienie naszej waluty wobec EURO i USD miało natomiast negatywny wpływ na niektóre kategorie kosztów prowadzonej przez nas działalności, np. wzrost kosztu licencji programowych, wynajmu transponderów, zakupu dekoderów. Niemniej jednak patrząc na nasz biznes po wykluczeniu wpływu tych czynników, możemy śmiało powiedzieć, że ma on zdrowe i stabilne podstawy rozwoju.

Człowiek lub ludzie, którzy w mijającym roku wywarli największy wpływ na rynek.

Wskazałbym wszystkich decydentów operatorów platform satelitarnych, którzy na pewno musieli włożyć dużo wysiłku, pracy i pomysłowości, żeby skutecznie działać na tak konkurencyjnym, jak w tej chwili obserwujemy rynku płatnej telewizji.

 

Najważniejsze wydarzenia i sukcesy w Państwa firmie w 2009 roku

Mijający rok był dla nas bardzo udany w każdym obszarze prowadzonej działalności. Z końcem listopada liczba abonentów usługi telewizyjnej przekroczyła 3 miliony, co sprawia, że mamy blisko 50% więcej abonentów niż pozostałe platformy. Zgodnie z przyjętą podczas debiutu giełdowego strategią rozwoju firmy, konsekwentnie rozwijamy nowe obszary naszej działalności (usługa VoD), wprowadzamy usługi telekomunikacyjne (telefonia komórkowa, Internet szerokopasmowy w technologii HSPA+), zmierzając do budowy operatora usług multi-play, oferującego telewizję, Internet, telefonię komórkową, a w przyszłym roku także telefon domowy w technologii radiowej, jako podstawowy pakiet usług multimedialnych dla domu. Dzięki temu już wkrótce ze wszystkich wspomnianych usług będzie można korzystać w ramach jednej umowy, jednego abonamentu i jednej faktury. Będziemy zatem pierwszym operatorem telewizji satelitarnej oferującym usługi zintegrowane.

 

Co wydarzy się w branży w 2010 roku? Jakie zmiany nas czekają i jakie trendy będą panowały?

Z racji wzrastającego z roku na rok nasycenia rynku usługami płatnej telewizji, zaobserwować można kładzenie przez operatorów coraz większego nacisku na lojalność klientów i wzrost przychodów z jednego klienta. Operatorzy budują tę wartość różnymi narzędziami i metodami. Wzbogacaniem oferty w ramach jednej usługi, wchodzeniem w inne kanały dystrybucji (naziemna telewizja cyfrowa, telewizja mobilna, współpraca z operatorami telekomunikacyjnymi) lub rozszerzaniem portfolio usług o usługi kompatybilne z telewizją. Trend ten na pewno będzie się umacniał nie tylko w przyszłym roku, ale także w kolejnych latach, decydując o utrzymaniu się na rynku przez wielu operatorów.

 

Jakie mają Państwo plany na przyszły rok?

W przyszłym roku na pewno można się u nas spodziewać pakietu usług zintegrowanych – telewizja, telefon, Interenet. Wkroczymy tym samym w obszar działalności operatora usług multi-play, co oznacza zmiany w warstwie filozofii biznesu, operacyjnej i jakościowej. Na pewno będziemy rozwijać usługę telewizyjną, nasza oferta w tym zakresie jest wciąż modyfikowana i rozbudowywana. Stawiamy na rozwój telewizji wysokiej rozdzielczości (HD). Prowadzimy bardzo zaawansowane negocjacje z kilkoma nadawcami i na pewno w najbliższym czasie do 7 kanałów HD (Polsat HD, Polsat Sport HD, HBO HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTVNHD i Discovery HD) dołączą kolejne. Liczę też na szybki rozwój naszego pomysłu na VOD, bo doświadczenia z pierwszych tygodni świadczenia tej usługi są bardzo zachęcające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakbym słyszał Gierka w 74 roku...

Ostatnie zdania podsunęły mi pewną ponurą perspektywę- jeśli będzie dodatkowych 20 kanałów HD (takich prawdziwych HD, bo słowa o Polsacie HD a także częściowo HBO HD to żart) przyjdzie płacić ponad 200 zł abonamentu....

za Cyfrowy Polsat, pierwszą polską bezpłatną platformę cyfrową, dla mas. Jak nas zapewniano. Kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne wypowiedzi też są ciekawe

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ro ... -na-2010-r

A mnie zaciekawiło że nie ma wypowiedzi nikogo z TVN/ITI?

 

I jeszcze prognoza Wiesława Godzica

Będziemy borykać się z cyfryzacją, która stanie się największym wyzwaniem. Przy słabości mediów publicznych, upolitycznieniu KRRiT, konfliktach rady z UKE, przy wielości platform – widzę mnóstwo problemów i zagrożeń. Czy uda się skoordynować te działania?

 

Rok 2010 widzę jako kolejny, w którym niepostrzeżenie schodzimy do Internetu. Coraz częściej wśród młodego i średniego pokolenia upowszechnia się następujący odbiór: włączony TV jako tapeta, przed nim internauta z laptopem. Coraz mniejszym zainteresowaniem cieszy się świadome i zaprogramowane oglądanie TV. Coraz częściej rozmywa się pojęcie audycji TV, bo źródło pochodzenia przekazu może być rozmaite. Na jakiś czas wielkie wydarzenia medialne – Euro 1212 – przywrócą dawną rolę telewizji jako ogniska plemiennego i wydarzenia medialnego, ale tylko na krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjdzie płacić ponad 200 zł abonamentu....

za Cyfrowy Polsat, pierwszą polską bezpłatną platformę cyfrową, dla mas. Jak nas zapewniano. Kiedyś.

no nie przesadzajmy ale za c+ czy n juz jest ponad 200zl z vodami i innymi rzeczami na miesiac a w CP polowa z tego zobaczmy tez ze za rok dwa za kanały hd juz nie bedziemy placic dodatkowo bo bedzie to standard ogolny i zacznac byc wycofywane kanały sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domel mam nadzieję że to co mówisz się sprawdzi i w przyszłości kanały HD będą dostępne w pakietach, tylko że CP powinien pamiętać że zanim to się stanie, zdąży zrazić do siebie tych najbardziej "dochodowych" abonentów, którzy oprócz podstawowego pakietu Familijnego dokupują pakiety dodatkowe. Będą oni szukać nowych kanałów HD i nowych technologii a tym samym zaczną "odpływać" do n-ki i do Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczmy tez ze za rok dwa za kanały hd juz nie bedziemy placic dodatkowo bo bedzie to standard ogolny i zacznac byc wycofywane kanały sd
@domel mam nadzieję że to co mówisz się sprawdzi i w przyszłości kanały HD będą dostępne w pakietach,

Tak, jak już wszyscy abonenci CP będą mieli dekodery HD, to tak się stanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>GieKa, najbardziej podobał mi się tekst w kategorii PORAŻKA, który stworzyła pani Izabella Willey z MTV.

To powinno być wyryte dłutem na gmachu przy Woronicza.

A sytuacja z płatnościami za kanały HD... Mam nadzieję, że za kilkanaście lat będzie to równie obśmiewane jak pomysł, aby w latach siedemdziesiątych zeszłego wieku podwyższono abonament tym, którzy chcieli oglądać programy tvp w kolorze. Secam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczmy tez ze za rok dwa za kanały hd juz nie bedziemy placic dodatkowo bo bedzie to standard ogolny i zacznac byc wycofywane kanały sd
@domel mam nadzieję że to co mówisz się sprawdzi i w przyszłości kanały HD będą dostępne w pakietach,

Tak, jak już wszyscy abonenci CP będą mieli dekodery HD, to tak się stanie :wink:

Jeżeli podczas podpisywania umów sprzedawca będzie wciskał dekoder SD a nie HD to nawet za 10 lat :smile: nie będzie takiej sytuacji żeby wszyscy abo CP mieli HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym polega ten wątek. Pisze się w nim o marzeniach czy propozycjach. O konkretach jest wątek stan aktualny.

A myśle że te dyskusje o niczym pomogły wielu osobą wybrać oferte dla siebie nie kierując się reklamą tylko argumentami na forum padającymi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym polega ten wątek. Pisze się w nim o marzeniach czy propozycjach. O konkretach jest wątek stan aktualny.

:o A ja myślę, że ten wątek powinien służyć dyskusji o kanałach, których CP lub nadawca danego kanału, oficjalnie zapowiedział dołączenie do oferty CP (wkońcu to wątek "Nowości CP - zapowiedzi"), a nie o żadnych marzeniach, czy propozycjach. Do tego powinno się stworzyć jakiś odrębny temat np. Nowe kanały w CP - czyli marzenia i propozycje abonentów platformy CP. Oj, niektórzy by tam dopiero mieli pole do popisu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to, że CP praktycznie nie zapowiada dołączenia nowych kanałów do swojej oferty (za wyjątkiem nowych kanałów od Polsatu) i to, że nadawcy też zbyt często tego nie robią, to statystycznie, chyba jednak więcej jest marzeń oraz ewentualnych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie !! jutro budzimy się, załączamy CP, i co widzimy ????? Ano właśnie co ??.

Ja wiem to już dziś ale wam nie zdradzę. Niech to będzie wiiiiiiiiieeeeeeeeeeelkąąąąąąąąąąą niespodzianką. W każdym razie dla każdego coś miłego :lol:

I zdradzę wam jeszcze jedną tajemnicę. Wiem to wszystko o niejakiego Pana "S" :brawo:

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pakiet familijny i jak dla mnie on jest za drogi, prawie 40 zl a nie ogladnie zadnego fajnego filmy , oferta filmowa w familijnym jest uboga i to bardzo, powinni do familijnego dac np. Zone Europa albo Fox Life , od kanalów 27 do chyba 40 , bo tam sa filmowe w familijnym sa tylko Polsat Film, TCM i AXN, jak dla mnie prawie 40 zl za 3 kanaly filmowe to troche drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...