Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@adrian74, nie chcę nic mówić, ale się powtarzasz, znów mówisz że w CP nic nikogo nie obchodzi, co ludzie mówią na forach, co mówią przedstawiciele APS, jakie problemy mają klienci, itp. A ja jednak myślę że troszkę ich to obchodzi, najlepszym przykładem jest nowy soft do Samsungów H370G stworzony dzięki sugestiom abonentów. Myślę że frustracja abonentów spowodowana brakiem nowych kanałów i nowych urodzinowo-świątecznych promocji też ich obchodzi, tylko pytanie dlaczego tak długo się z nimi wstrzymują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba już informuje nas o tej przesyłce, czyli jednak coś wysyłają, czekamy i zobaczymy co to będzie.

cWCw07YAH5m.gifTak poczekajmy. A potem będą jeszcze większe żale ,bo ci co dostana przesyłkę będą narzekać następne 10 stron lub więcej że co to za oferta w C+ lub N jest lepiej.cWCw07YAH5m.gif

Jak dla mnie to na 10 lat CP oczekiwałbym np 10 miesięcy Pakietu HD za FREE dla wszystkich abo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tej ulotki, którą miałem okazję zobaczyć do Pakietu Bajeczka/Relax Mix wkrótce dołączy nowy kanał dziecięcy Nickelodeon i Polsat Jim Jam (kanał współtworzony z Jim Jamem :?: . Jakby nie mogli dołączyć Jima Jama, który jest w N-ce) do Pakietu Familijnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herman78

 

A niech klienci CP odchodzą ja mam CP ze względu na zawartość a nie promocje.

Jak spora grupka ucieknie to tylko na dobre wyjdzie bo wtedy bardziej będą się starać i nam d... lizać :mrgreen::mrgreen: i tylko na dobre to może wyjść :)

 

 

Ps. Na stronie CP TRWA AKTUALIZACJA OFERTY - czyli już coś chyba dzisiaj ujawnią :!::!::!::!::jupi::jupi::jupi::jupi:

Myslisz że to na nich zadziała, a promocja świąteczna nie wiele różni się od dotychczasowej. Ja tam Cyfrę i Enkę mam dla zawartości, a polsat tylko dla seriali żony i kanałów BBC, kanałów Futbol. Ale podjąłem z żoną decyzję, że pora zrezygnować z polsatu, bo płacenie prawie 60 zł od ponad 2 lat, to żenada, jak traktują stałych abonentów, a proponowane mi promocje, były podobne lub nawet gorsze od tych, które dostają nowi abonenci. Oni nie kwapią się do rozwijania, nie broń ich. Zepsół mi się dekoder, i co zaproponowali, naprawę na mój koszt po 27 miesiącach płacenia za abonament, a napomnę, że umowę miałem na rok a później na czas nieokreślony. Miałem do wyboru oglądania, dobrej siatkówki, czasami jakiś dobrych imprez z innych dyscyplin i nudnymi ligami europejskimi na Polsacie, a znanymi ligami europejskimi, koszykówką na Cyfrze, a Champions League, Pucharem Anglii, Hiszpanii, a także ciekawymi kanałami z różnych dziedziń życia w jakości HD na Ence, wybór padł na Cyfrę i Enkę.

 

Uważam że ich zapowiedzi, to zwykłe mydlenie oczu abonentom. Zobacz, przecież od dłuższego czasu jest kryzys.Czy przez te parę lat zmieniło się coś w Polsacie. Moja cierpliwość skończyła się. Ty trzymasz się dalej Polsatu, ok, to twoja decyzja. Masz prawo do tego. Ale nie łudź się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...