Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przyrównuj nas do reszty świata... bo to jest śmieszne :lol2: Jakie HD jest wszyscy wiedzą ale w CP w ogóle nie ma HD tym bardziej na PolsacieHD :/ I chyba zapomniałeś że mamy XXI wiek... i nie cofamy się do średniowiecza... czego jest przykładem (...) PolsatHD (a obiecywano taki super kanał...) :/

 

1 to nie jest śmieszne to jest żałosne jak to wszystko się odbywa w Polsce nie tylko w kwestii telewizji ŻAŁUJĘ ŻE JESTEM POLAKIEM

2 Czy ty sam siebie czytasz?? W polsacie HD masz HD, w CP tez masz HD wg. tego co piszesz to w Polsce w ogóle nie ma HD a może powiesz że tylko N jest HD??

3 Co obiecywano w związku z polsatem HD?? Od samego początku miała być taka sama ramówka jak kanału zwykłego i tylko niektóre transmisje w HD jak na TVN HD czy C+ FilmHD czy NFilmHD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fakt że nieźle robi się z nas w :censored: przez wszystkie platformy....... jesli chodzi o jakość...... choć wszyscy zapieraja sie że "nadają w standardzie Europejskim..." :lol2:

2. Ale czy ten kanał zasługuje na nazwę PolsatHD przy takiej ilości HD... ty chyba sam nie wiesz co oglądasz... Zobacz Animal Planet HD :!: Sorry ale nie dodawaj czegoś czego nie napisałem... napisałem że Animal Planet HD i Nat Geo Wild HD czekają w kolejce które są naprawdę wartościowymi kanałami HD (Polsat Sport - pseudo HD... Eurosport - pseudo HD... MTVHD - upscaleHD... DiscoveryHD - bitrate woła o pomste do boga) Nie wspomnę o BBC HD... które u nas czeka chyba aby wystartować w UHD i w 3D :lol2: a zamiast tego częstuje się nas Polsat Futbol i Polsat Film w fantastycznej jakości obrazu :lol2:

3. Info z 2007 roku... "Według zapewnień nadawcy później powstanie kolejny autorski kanał HD - Polsat HD - nadający filmy akcji oraz własne produkcje..." Seriale mamy fakt... a leciał choć jeden film w HD na tym Polsacie HD... czy coś mi umknęło... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziales jakis film hd w tvn hd?? czy coś mi umknęło??

Czy my jesteśmy na części forum tyczące N'ki czy CP....... Obiecywała HD niech się wywiązuje....... :/

Jak żona ci przed ołtarzem złoży przysięgę... o wierności... to będziesz pilnował żony swojej czy żony sąsiada :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spie :censored::D z Polsatu przynajmniej na rok . Czekam tylko na świąteczne promocje innych platform C+ lub N

 

Ja robię dokładnie to samo tylko wydaje mi się, że rok nie wystarczy, minimum 2 lata by coś się ruszyło. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci Cyfrowego Polsatu jesienią oraz na początku 2010 roku mogą liczyć na sporo nowości. Prezes platformy poinformował PAP, że w 2010 roku spółka na inwestycje planuje przeznaczyć 60 mln zł, głównie w nowe technologie. Implementacja nowych rozwiązań technologicznych pozwoli nam utrzymać wskaźnik odpływu abonentów na niskim poziomie i przyciągnąć nowych klientów. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu operator zapowiadał m.in. budowę rezerwowego Centrum Nadawczego, co "zapewni jeszcze wyższy poziom dostępności sygnału".

 

http://www.media2.pl/media/57276-cyfrow ... slugi.html

 

Już to widzę jak tłumy walą drzwiami i oknami do Cyfrowego Polsatu bo oferują Internet :lol2: . Mam cichą nadzieję że chociaż 10 % z tych 60 mln zł zostanie przeznaczone na nowe kanały :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czym nas zaskoczą, skoro planują, takie ,,nowości"? Jedna już będzie - to słynny TV Market 24 - kanał, który może konkurować z taką potęgą jakim jest Mango 24 - jest dylemat, który lepszy :)

Czekamy na coś, co naprwadę pozwoli im ,,utrzymać wskaźnik odpływu abonentów" gdyż TV Marketem 24 na pewno już sobie tę statystykę ,,poprawili" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czym nas zaskoczą,(...)

Dokładnie. Czym CP zaskoczy wszystkich w ciągu najbliższych tygodni? Zbliża się też koniec roku, a co za tym idzie "Świąteczna gorączka". Sam jestem ciekaw, czy ten operator sprezentuje coś odmiennego niż kolejne kanały własnej produkcji. Uzupełnianie oferty programowej jest bardzo ważne dla kazdego abonenta danej platformy. Ale oprócz kanałów z "własnego pieca", które są tworzone i wyglądają tak jakby ich projekty zostały zalane kawą, istnieją na rynku także intraktni nadawcy. Po takim dodaniu nazwijmy to cennych stacji tv nadawcy więcej wpadnie do kieszeni, a i abonentom poprawi się humor. Pytanie jest tylko jedno : Mianowicie Jaką stację mogą dodać , która nie jest objęta umową wyłączności ? Zjawisko wyłączności jest szkodliwym zjawiskiem dla Nas - abonentów. Ludzi, którzy chcą oglądać ciekawe programy i rozwijać się nie tylko zawodowo, ale i umysłowo. Niestety nie mogą. A sami wiemy, że w Polsce przekracza to ludzkie pojęcie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra sprawa jest z tym ppv bo co najlepsze to tak do premier na vod czy do kanałów typowo premium prawa sa sprzedane i nie bylo szans pozyskac tych prawa a tak do PPV nie byly i w ten sposob CP ominał kanały premium typu nfilm czy canal+ a i vod z innych platform i ma nowosci w swojej ofercie filmowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...