Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto fragment artykułu ze strony CP o nowych kanałach Polsatu:
Piłkarski Polsat Futbol uzupełni dodatkowy Pakiet Sport, wzbogacając jednocześnie ofertę pakietów premium: Relax Mix, Relax Mix+HBO i Super Film. Dzięki takiemu rozwiązaniu kibice sportowi dostaną pełny zestaw najlepszych w Polsce serwisów sportowych (Polsat Futbol, Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Eurosport, Eurosport2, TVP Sport, ESPN Classic, Extreme Sports Channel), znajdujący się w ramach jednego z wybranych pakietów.

 

Błąd czy Polsat Sport HD bedzie od pakietu Relax Mix? Ciekawe

 

A ja tam nie widzę aby gdzie kolwiek pisało że PS HD od RelaxMix...

Na serio nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W zwiąsku z planowaną na 24 sierpnia zmianą parametrów nadawania kanałów HD informujemy,iż mogą wystąpić utrudnienia z ich odbiorem........"

Taki komunikat dostałem na samsunga hd.Pewnie od poniedziałku przełączą transponder z kanałami HD do DVB-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 24 sierpnia (poniedziałek) nowe promocje :) Już wiem co i jak - zapewne we wtorek uzupełnię kompendium, po tym jak otrzymam zawiadomienie, a będzie co uzupełniać.

 

Uchylę rombka tajemnicy :)

 

Ofeta będzie elastyczna - przykładowo klient decyduje się na pakiet Super Film, przez x miesięcy ma go za darmo i przez ten czas (kiedy nie płaci) ma możliwość zdecydowania czy po okresie gratisowym będzie korzysał z pakietu dajmy na to Familijnego.

 

Pakiety Mini i Mini Max - wykluczone - obowiązywać będą obecne warunki.

 

Chyba nic z tego bo NG HD jest na wylacznosc,ale zaznaczam slowo CHYBA

Nie, wersja HD nie jest na wyłączność.

 

Oto fragment artykułu ze strony CP o nowych kanałach Polsatu:
Piłkarski Polsat Futbol uzupełni dodatkowy Pakiet Sport, wzbogacając jednocześnie ofertę pakietów premium: Relax Mix, Relax Mix+HBO i Super Film. Dzięki takiemu rozwiązaniu kibice sportowi dostaną pełny zestaw najlepszych w Polsce serwisów sportowych (Polsat Futbol, Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Eurosport, Eurosport2, TVP Sport, ESPN Classic, Extreme Sports Channel), znajdujący się w ramach jednego z wybranych pakietów.

 

Błąd czy Polsat Sport HD bedzie od pakietu Relax Mix? Ciekawe

 

Zostaje w Familijnym.

 

Wzrasta cena dzierżawy dekodera HD. Kwota wyniesie 149zł zamiast dotychczasowych 99zł.

 

HD+PVR - dostępny od połowy września. [Echostar 7400]

 

u1jpg.th.jpg

Ulotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W zwiąsku z planowaną na 24 sierpnia zmianą parametrów nadawania kanałów HD informujemy,iż mogą wystąpić utrudnienia z ich odbiorem........"

Taki komunikat dostałem na samsunga hd.

Ten komunikat raczej dotyczy Discovery HD, który zostanie wyłączony z tp. CP (Prawdopodobnie jego miejsce zajmie Polsat HD) i będzie pobierany z tp. n.
Pewnie od poniedziałku przełączą transponder z kanałami HD do DVB-S2.
To też jest całkiem możliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u1jpg.th.jpg

Ulotka.

Coś mnie się ta ulotka nie podoba... Gdzie jest na niej Polsat Futbol... Dlaczego nie ma Polsat Sport Extra w familijnym. Jeśli faktycznie tak będzie to jest to oferta na góra 2 tygodnie lub jeden miesiąc.

 

Aha i najważniejsze... Co z zapowiadanym NGC HD... o którym nie słyszał żaden PR??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oto fragment artykułu ze strony CP o nowych kanałach Polsatu:
Piłkarski Polsat Futbol uzupełni dodatkowy Pakiet Sport, wzbogacając jednocześnie ofertę pakietów premium: Relax Mix, Relax Mix+HBO i Super Film. Dzięki takiemu rozwiązaniu kibice sportowi dostaną pełny zestaw najlepszych w Polsce serwisów sportowych (Polsat Futbol, Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Eurosport, Eurosport2, TVP Sport, ESPN Classic, Extreme Sports Channel), znajdujący się w ramach jednego z wybranych pakietów.

 

Błąd czy Polsat Sport HD bedzie od pakietu Relax Mix? Ciekawe

 

Zostaje w Familijnym.

Przecież Polsat Sport HD nie jest w Familijnym(jest dodatkowo płatny 6 zł), więc w jaki sposób ma w nim zostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, kiedy i czy w ogóle będzie kanał Animax w Cyfrowym Polsacie. Po moich domyśleniach twierdze że raczej będzie, min dlatego że od pewnego czasu na AXN Sci-fi leci promocja tego kanału czyli blok anime "Animax" oraz jest polska strona tego kanału w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynymi kanałami o których wiadomo, że dołączą do oferty CP to kanały polsatowskie: Polsat HD i Polsat Futbol, a w następnej kolejności Polsat Film, Polsat dla dzieci i Polsat dla młodzieży. Poza tymi kanałami, jak na razie nie ma innych oficjalnych zapowiedzi. Reszta to wyobraźnia innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7 - w zawiadomieniu piszą, że nie można, z ulotki wynika, że można, a z treści e-maila dostarczonego razem z zawiadomieniem czarno na białym napisane, że jest taka możliwość. Czas pokaże - czyli kolejny tydzień. A co do zawiadomień - zawierają błędy - sam znalazłem 2 byki (ale w wersji grudniowej) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że nie są to plotki kogoś z dvbnews.pl - a dokładnie cztery słowa drugiego akapitu tego newsa z dvbnews.pl mogłyby na to wskazywać:

Z nieoficjalnych informacji wynika
:roll:, bo z nieoficjalnych informacji, to już od lipca powinniśmy mieć w CP kanał NGC HD :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...