Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tych dziwnych podpisów (TVP HD, TVN HD, Bebe TV) to w pierwszy z nich jeszcze bym uwierzył, bo taka możliwość istnieje i podobno miały być prowadzone rozmowy, ale CP prowadzi rozmowy z "wieloma nadawcami" :lol: , więc nie sądzę, żeby taki skromny kanał zwrócił ich uwagę podczas, gdy są tacy zajęci swoja pracą (jak na razie bez większych efektów :/ ). TVN HD zdaje się być na wyłączność w n-ce, ale kto wie, może coś się wkrótce zmieni. Najmniej wiarygodny jest wg mnie kanał Bebe TV - kanał z krótkimi bajkami dla dzieci od 6 do 36 miesiąca (trochę się czyta :P ) dostępny wyłącznie w kablówce. Nie wierzę, żeby CP był zainteresowany tym kanałem, bo kto niby miał go oglądać - niemowlaki? :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie pisać oferta CP ostatnio staje sie ŻENUJĄCA :? Wystarczy popatrzeć na oferte serialowo-filmową w cyfrze za 42,80 (alekino, kinopolska, universal channel, movies 24, comedy central, axn) a w CP w familijnym za 37,90 (TCM i to od 20.00 oraz axn). Nie wiem co tam sie w tym CP dzieje ale jak nie dołączą z 5 kanałów serialowo filmowych i jakieś popularno-naukowe to nie wróże im dalszego sukcesu :/ niech jeszcze internet stanie sie niewypałem... i CP stanie sie legendą :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje obserwując co dzieje się w innych platformach. Może to mieć związek z wprowadzaniem usług internetu oraz z istniejącą już nieszczęsną Telefonią Cyfrowego Polsatu. Zarząd zapomina tym samym że podstawią jest nadal Cyfrowy Polsat jako telewizja cyfrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po kiego mają włączać i kisić się z alekino, universal channel, movies 24, comedy central i tym podobnymi filmboxami, przecież i tak tam nic ciekawego nie ma, co z tego że będzie więcej kanałów, poogląda się przez pierwsze parę dni a potem i tak nie będzie się tego oglądać, wg mnie lepiej jak by włączyli tvp historia, viasat historia, discovery ID itp. ponieważ mało jest programów popularno naukowych, jak chce się jakiś film obejrzeć to jest hbo chociaż i tak uważam że kiedyś za czasów wizji tv miał lepszą ofertę niż teraz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co... po :censored: Najlepiej sprzedać sam POLSAT za 37,90 i nic sie nie odzywać... TVP Historia i TVP sport i inne kanały TVP ida do kasacji według plotek z GW. Discovery ID... to jest dopiero zapchajdziura. Kryminał juz leci na wszystkich kanałach Dicovery wiec może wystarczy powtórek. HBO pozostawie bez komentarza... jeden miesiąc da sie oglądać. Chodzi o sam fakt że oferta ofercie nie równa.... Podstawowe pytanie klienta w APS... czy w familijmym są jakieś kanały filmowe... są i owszem... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z panem moderatorem w 100% :] A jeśli komuś nie pasuje oferta to nie musi się od razu tak wydurniać na forum tylko niech robi co chce, nikogo to nie obchodzi. Liczby i tak co innego pokazują... A wracając do zapowiedzi, podobno CP ma wprowadzić jeszcze jeden kanał erotyczny! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć nadzieję, że po artykule na satkurier.pl Cyfrowy Polsat trochę zmądrzeje i zacznie brać się za poprawę oferty (VOD i kanały HD) zanim jeszcze jest dobrze, bo kto wie co za rewolucje może przynieść bezpłatna platforma TVP i telewizja naziemna

Nie spodziewaj się szybko oferty VoD - Cyfrowy Polsat na razie nie jest zainteresowany tą usługą i narazie jej nie będzie, bo jest nieopłacalna. Co do kanałów HD, to może coś dołączą, może nie. Jedyne wyjście to czekać :P

 

(TCM i to od 20.00)

Możesz też TCM mieć 24h na dobę :] Wystarczy przskanować transonder 10.949 i Ci znajdzie 24h TCM I Cartoon Network.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też TCM mieć 24h na dobę...

Wiem wiem... ale zaprogramować... potem ta lista kanałów która nie da sie sortować... i tak ciągłe problemy. Dla mnie to jest chora cała ta sytuacja z TCM a to wcale nie jest głupi kanał. Cóż... cała polityka CP. [Xenomorph] coś ucichł z NG HD bo prawdą jest że ci PR czasem walą takie bzdury że szkoda słów. Więc prawda... czekać... i zobaczeć na własne oczy... tyle nam pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Xenomorph] coś ucichł z NG HD

Dokładnie 4 lipca napisał:

Ja daję nie więcej niż jeden miesiąc.

Dziś mamy 19, zatem według Xenomorph kanał będzie w CP nie więcej niż na 16 dni :wink:

Poczekamy... i zobaczymy (albo nie zobaczymy). :mrgreen:

Jedyne czego mozna spodziewac sie ze strony CP to podwyzki abonamentu,na nowe programy bym nie liczyl. nie wiem jak większosc z was ale ja jestem juz bliski zrezygnowania z CP i przejscia na C+.

Jeżeliby już CP miał podnieść abonament to jedynie dlatego, żeby powiększyć liczbę kanałów w pakietach i tym samym odpowiedzieć na zażalenia klientów. Nie sądzę żeby CP podwyższał abonament dlatego, że np. jest kryzys. Według mnie to CP wcale nie odczuwa kryzysu tylko dalej pnie się w górę i bogaci. Na forach (prawie) wszyscy tak opowiadają się za odejściem od CP, ale drugie tyle osób może właśnie do CP przechodzić, o czym świadczą statystyki i wciąż rosnąca liczba abonentów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...