Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nie wiem o co Wam chodzi z tym naśmiewaniem się z Tv Market 24. W Polsce jest jeden tego typu kanał, a co mają powiedzieć np. tacy Włosi. Jest to po prostu kanał reklamowy i Wy nie będziecie za niego płacić tylko on będzie płacił CP za to, że będzie na ich liście. Po prostu biznes.

Co innego jakby CP kazał za niego płacić swoim abonentom to by była dopiero paranoja. Będziecie chcieli kupić sobie pas odchudzający to sobie ten kanał pooglądacie , a jak nie, to go pominiecie tak samo jak obecnie Mango 24. Fakt faktem szkoda dla takich kanałów transponderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z czego Ty się tak cieszysz :?::wink: Prawdopodobnie nawet nie zauważę tego kanału na liście. Ba ! Nawet nie mam takiego zamiaru 8)

Jakbyś nie zauważył ja się z tego powodu nie cieszę, tylko śmieszy mnie to, że pierwszym nowym kanałem w ofercie Cyfrowego Polsatu nie będzie żaden tam Polsat Kino czy Filmbox, ale TV Market 24! :lol2: Mi nic nie przeszkadza, bo jestem zadowolony ze świadczonych mi usług i oferty kanałów, co nie którym może wydać się śmieszne. Wszystkie najważniejsze kanały mam, które oglądam i nie potrzeba mi niczego więcej.

A co do tych co narzekają tak na CP - chyba wiedzieliście na co się zgadzacie w umowie i na jaka ofertę kanałów, a o żadnych nowych kanałach nie było mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News zaatakuje tvn24.pl

 

Portal TVN24.pl doczeka się konkurenta. Wiele wskazuje na to, że po ponad roku działalności Polsat News, informacyjny kanał telewizyjny Grupy Polsat, uruchomił własny serwis internetowy.

Polsat News jest obecnie jedyną stacją telewizyjną Grupy Polsat, która nie posiada swojego serwisu internetowego. Wcześniej uruchomiono m.in. serwisy Polsat Cafe i Polsat Play. Na razie pod adresem http://www.polsatnews.pl widzowie mogą zapoznać się jedynie z ramówką stacji.

 

Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie Polsat News doczeka się swojego portalu. Jak dowiedział się Presserwis, strona powinna ruszyć we wrześniu 2009 roku. W serwisie znajdą się m.in. materiały własne stacji oraz materiały przesyłane przez widzów - w ostatnim czasie Polsat News uruchomił specjalny adres e-mail do kontaktu z widzami.

 

Przypomnijmy, że w czerwcu 2009 roku Polsat News obchodził pierwszy rok swojej działalności. Stacja dostępna jest dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz w wybranych sieciach kablowych.

 

http://www.media2.pl

 

Brawo kolejne dobre posunięcie tego kanału. Naprawdę poważnie myślą żeby przegonić TVN24 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem co w tym śmiesznego. Negocjacje prowadzi Radio Londyn, a nie CP. Wielkiej Brytanii jest około 200 tys. abonentów CP więc jest sens dołączenia tego radia do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już o tym napisał. A jednak od lipca będą w sprzedaży nowe Echostary HD z nagrywaką

Skad wiesz ze od lipca??? jakies pewne zrodlo? bo ja np piersze slysze o tym. Wiesz cos wiecej na temat tego dekodera? na sat kurierze pisali o nowym dekoderze tej firmy- echostar HD PVR Valencia czy to bedzie ten dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że moderator w ***** (pewna męska rzecz) by nas nie robił i swoje wie...

Tez jestem ciekaw, za ile i jak się to będzie spisywać...

A jesli chodzi o wygląd to obstawiam taki sam jak poprzednie PVR i HD, chodź by to już byłą przesada i monotonność :(

Umowę mam do chyba grudnia 2009 więc jeszcze czasu maja na udoskonalenie softu i poprawę jego działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może będzie to ten dekoder: https://satkurier.pl/news/45730/wkrotce- ... d-pvr.html

 

Jednym z nowych urządzeń Echostara jest terminal Valencia HD PVR z modułem dostępu Nagravision oraz oprogramowaniem MHP. Urządzenie zostanie wprowadzone do sprzedaży w pierwszej połowie tego roku.

 

Jaki będzie? Dowiemy się jak go oficjalnie zaprezentują. W końcu i CP będzie miał to co konkurencja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat po wakacjach z potrójną usługą:

media2.pl napisał(a)

Po wakacjach Cyfrowy Polsat, największa pod względem liczby abonentów satelitarna platforma telewizji cyfrowej w Polsce, rozpocznie oferowanie swoim klientom trzech usług: telewizji, telefonu komórkowego i Internetu. W przyszłości

telefon stacjonarny.

 

Tym samym Cyfrowy Polsat stanie się poważną konkurencją dla operatorów kablowych. Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu, w rozmowie z Pulsem Biznesu potwierdza, że platforma zdecydowała się na współpracę z telekomunikacyjną

Sferia. Umowa ma zostać sfinalizowana do końca czerwca 2009 roku. Jeszcze kilka tygodni temu prezes

 

Współpraca Cyfrowego Polsatu z operatorem Sferia pozwoli satelitarnej platformie na oferowania usług internetowych. Dzięki temu Cyfrowy Polsat będzie mógł oferować swoim klientom potrójną usługę łączącą telewizję, telefonię komórkową oraz dostęp do szerokopasmowego Internetu.

 

Także jesienią Cyfrowy Polsat odświeży swoją ofertę telefonii komórkowej, która ma być bardziej związana z telewizją. Przedstawiciele Cyfrowego Polsatu zapowiadają, że w przyszłości w ofercie może pojawić się także telefonia stacjonarna.

 

Na razie platforma nie wspominają o uruchomieniu usługi VOD, którą od dawna posiada konkurencja. I wiele wskazuje, że na razie VOD nie pojawi się w ofercie Cyfrowego Polsatu, bo operator na razie nie widzi uzasadnienia ekonomicznego dla tej usługi.

 

Ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD nie jest nie potrzebne ale jeszcze można się bez tego obejść... Ja mam do wypożyczalni ok. 100m i prawie codziennie obok niej przejeżdżam, tam za Premiere DVD płaci się 7zł czyli mniej niż w VOD... Z VOD korzystam tylko w wypadku filmów HD, bo w mojej wypożyczalni nie mają dysków BD

Ciekaw jest po zatem tego internetu, podobno ma bazie CDMA, więc jeśli tylko nie dowalą limitu i cena max 60zł to się skuszę, bo myślę nad netem mobilnym a nie tylko stacjionarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...