Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może przy okazji dołączenia MTV HD dołączą do CP też Comedy Central PL, którego od dawna wyczekają abonenci. Co do reszty kanałów MTV to wątpie bo MTV Dance i MTV Hits nie nadają z Hot Birda (poza MTV Two, który nadaje z transpordera Cyfry+ i z transpordera n), a co za tym idzie CP musiałby te kanały wrzucić na własny transporder co napewno im się nie uśmiecha, gdyż wolą wrzucić tam jakieś inne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat da w tym roku polsat play polsat cafe i bbc HD . Tak mi mówił gość od nich taki co się zna . I jak telewizja polska podpisze umowę za która polsat już kasę dał . To będą jeszcze tvp sport tvp historia tvp info tvp HD. ALE TVP I POLSAT SIE NIE LUBIĄ I TO POROZUMIENIE SZYBKO SIE NIE UDA WYNEGOCJOWAĆ NA NOWO. Podobno tvp nie chce podpisać polsatowi tej umowy dlatego że polsat nie chciał im sprzedać połowy euro. A mi sie wydaje że tvp boi sie o to że ich nowa platforma która mają w planach nie bedzie mieć kanałów na wyłączność i że jak wszystkie ich kanały będą w polsacie to nikt im tej ich platformy nie kupi. Nie myślą że o 2.2 mln ludzi więcej bedzie mogło oglądać ich kanały a szczególnie tvp sport który ma gorszą widownię niż tv silesia. Tvp chce zaszkodzić polsatowi a szkodzi sobie rezygnując z widowni dla tvp sport . Inne kanały da sie jakoś złapać tvp info jest naziemne a historia FTA. tvp HD by też powiększyło zasięg w prawdzie tylko o tych co mają dekoder HD . Ale ich jest coraz więcej w polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym robi duże niespodzianki i wprowadza sporo nowości, możliwe, że tym razem też tak będzie, bo bez sensu by było, aż tak duże zmiany wprowadzać w liście kanałów, ale mogę się mylić, jednak i tak wątpię, żeby na kanałach Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat HD i BBC HD się skończyło i ewentualnie na kanałach TVP, w co wątpię, że się pojawią w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerw w numeracji jest sporo, a chyba największa z przerw jest na liście głównej za kanałami radiowymi, tuż po radiu Złote przeboje - pozycja 169 - dopiero Arte jest na pozycji 199, tak więc przerwa na prawie 30 wolnych numerów :curious: ale ciekawe czy oznacza to, że CP chce je zapełnić kanałami radiowymi :roll: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy Ci tam w CP śpią czy jak :evil: . Konkurencja nie śpi w obu konkurencyjnych platformach są dostępne kanały Comedy Central PL, paczka kanałów FilmBox oraz Movies 24, a po 15 września dojdzie MTVN HD. Nie wiem czy CP nie zależy by dołączyć te kanały do swojej oferty czy po prostu nie umieją porozumieć się z nadawcami tych kanałów co do ich obecności w CP. Nie rozumiem tego przecież tych kanałów nie musieliby wrzucać na wsłasne transpordery także nad czym się tu dłużej zastanawiać. Jakbym w zeszłym roku wiedział, że tak będzie to zamiast CP wziąłbym n-kę. No chyba, że CP mnie niebawem miło zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też fakt !!! n-ka na przykład zabiegała starała się i po długim czasie dołączyła Disney'a a Cyfrowy Polsat - czy oni w ogóle myśleli o dołączeniu Comedy Central? Wszyscy go mają już od dawna a teraz jeszcze 2 nowe kanały ze stajni MTV Networks i ich pewnie też długo na Polsacie nie zobaczymy.

Ja wiem że oni chwalą się kanałami BBC ciągle i nawet słusznie bo to naprawdę dobre kanały szczególnie Knowledge i Lifestyle - który moim zdaniem nie ustępuje TVN Style, ale czas na coś nowego, żeby urozmaicić ofertę tym bardziej że platformy poszły po rozum do głowy i uruchomiły simulcrypty zwalniając miejsca na transponderkach, więc nie ma na co czekać, czas odpowiedzieć na konferencję n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda nowe kanały i to caly wysp na poczatek kanały polsatu cafe i play dojdzie jeszcze mtvnhd z muzycznych pojawi sie tez co najmniej jeden kanał dla dzieci, Polsat HD, BBC HD i dojda 2-3 kanały dokumentalne jesli chodzi o kanał movies24 to jest dno nie kanał i nei widze potrzeby go wprowadzac a comedy central nie jest najgorsze ale rewelacyjne tez nie jest taki przecietniak i bardzo duze saszanse na pakiet filmbox do konca roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Cafe i Play nie wzbudzi wielkiego zainteresowania potencjalnych abonentów. Kanały HD będą dostępne tylko dla nielicznych. CP chyba się obudzi z ręką w nocniku. N-ka od przyszłego roku będzie posiadała na wyłączność (5 letnią) dwa kanały filmowe w jakości HD z filmami z wytwórni DreamWorks i Paramount. Niestety CP dał d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy wszyscy idziecie na ilość a nie na jakość ? Bo takie odnoszę wrażenie...

Ile jeszcze trzeba dołaczyć kanałów żeby zaspokoić Waszą żądzę posiadania ?Hehehehe...istny cyrk

Nikt Wam za te nędzne grosze nie będzie udostępniał kanały w nieskończoność...a Św.Mikołaj jest dopiero 6 grudnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy wszyscy idziecie na ilość a nie na jakość ?

Nie liczy się ilość a wybór. Jak nie ma nic ciekawego na jednym to coś może jest na innym. Ilość kanałów - CP ma średnio o 10 kanałów mniej w ofercie niż konkurencyjne platformy więc CP nie ma tak wiele kanałów :cry:

 

 

Co do zapowiedzi CP:

-Polsat Cafe

-Polsat Play

-BBC HD?

Być może:

-MTVN HD

 

Jeszcze chciałbym dodać listę kanałów którą w swojej ofercie mają C+ i N, a nie ma ich CP i może je dodać(może coś dodadzą):

-TVP Info, -TVP Sport, TVP Historia, -NASN, -4xFilmbox, -KidsCo, -Movies24, -Comedy Central, -Discovery HD, -TVP HD, -Nick, -JimJam, -Discovery T&L, TVN CNBC Biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...