Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o zmianach na liście i zrobieniu miejsca na nowe kanały na pozycjach 56 i 57. Pytanie: Discovery HD czy History Channel SD/HD ? :P

No ciekawe :P ale lepiej byłoby jakby Discovery HD dali przed Discovery SD - tak jak zrobili to z HBO HD, a wtedy pozycje 56 i 57 przypaść mogłyby dla History Channel SD i HD :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z konferencji z dn. 11 kwietnia '08

 

KANAŁY HD

 

1) Polsat Sport HD - jest koncesja - REGULARNA emisja dopiero PO EURO 08

2) Posat HD - będzie tylko nie wiadomo kiedy :)

3) BBC HD - taki pewniak - dokładna data nieznana (3 v 4 kwartał tego roku)

4) Discovery HD - za dużo $$ chcą - małe prawdopodobieństwo podpisania umowy na ten kanał (choć nie wykluczone, że umowa będzie podpisana)

5) Eurosport HD - rozmowy trwają - taki pewniak - być może dnia 25 maja dołączą do listy jak reszta platform. Kanał będzie emitować mecze Euro '08 z jednodniowym opóźnieniem

6) MTV HD - nikłe, wręcz zerowe prawdopodobieństwo pojawienia się kanału w ofercie CP

7) Voom HD - o tym kanale nie było nawet mowy :)

8 ) TVP 1 i TVP 2 - o tych kanałach nie było nawet mowy :)

 

KANAŁY SD

1) Posat 24 - będzie tylko nie wiadomo kiedy :)

 

PAKIETY:

Mini - w NOWEJ ulotce programowej na liście kanałów w pakiecie nie ma TVN Gra Trzeba sprawdzić czy nowi i starzy abonenci mają ten kanał w ofercie. W tej chwili do pakietu dołączany jest 1 miesiąc gratis Pakietu Familijnego.

Familijny - bez zmian

Familijny + HBO - po 3 miesiącach można zrezygnować z HBO, bez konsekwencji i płacić tylko za pakiet Familijny

Familijny + Relax Mix - bez zmian

Familijny + Relax Mix + HBO - bez zmian

Familijny + Super Film - bez zmian

 

UWAGA: dla właścicieli barów / pubów [EURO 2008]

Cyfrowy Polsat w trosce o zbliżające się EURO 2008. przygotował specjalną ofertę dla właścicieli barów / pubów. Więcej informacji wkrótce.

Jak to się będzie odbywało:

Właściciel przychodzi do APSu, APS daje numer tel. do przedstawiciela handlowego, który później przyjeżdża do docelowego lokalu i jest podpisywana umowa. UMOWA OBEJMUJE TYLKO 3 KANAŁY: Polsat Sport, Polsat Sport Extra

oraz heh... trzecim jest Polsat Sport HD lub Polsat (szczerze wolę napisać tak, bo zapomniałem, który kanał ma być trzeci)

 

Informacja dodatkowa (z 4 kwietnia):

2 kwietnia 2008 roku zostały uruchomione dwa adresy mailowe, na które należy przekierowywać wszystkie pytania od osób zainteresowanych licencjami na publiczne odtwarzanie EURO 2008. Obydwa adresy są na bieżąco obsługiwane przez Dział Promocji Cyfrowego Polsatu. Docelowo zostanie także uruchomiona strona internetowa, na której zostaną opublikowane wszystkie szczegóły dotyczące licencji na publiczne odtwarzanie Finałów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

 

Wspomniane adresy e-mail dla zainteresowanych to:

 

licencja@cyfrowypolsat.pl

 

euro2008@cyfrowypolsat.pl

 

MODUŁ:

Może będzie, może nie - nie uzyskaliśmy konkretnych informacji. Nic nie wiadomo czy będzie obsługiwał HD i czy w ogóle się pojawi.

 

APSy (usprawnienia): JUŻ W KWIETNIU

1) możliwość zmiany pakietu na wyższy (NAWET Z MINI !!) ZA OPŁATĄ (ceny nie znane, będzie drukowana nowa umowa, i co ważniejsze stawka po zmianie pakietu na wyższy [opłata abonamentowa - dot. opłaty abonamentowej (comiesięcznej)] będzie inna (niepotwierdzone))

2) BRAK możliwości zmiany pakietu na niższy :P

3) wznawianie połączeń z satelitą z poziomu APS - ponowienie średnie

ponowienie lekkie - dzwoniąc do konsultanta za 1-szym razem konsultant ponawia sygnał lekko

ponowienie mocne - dzwoniąc do konsultanta za n-tym razem konsultant ponawia sygnał mocno

ponowienie średnie - bezpośrednio z APS jak i z iCOK (Internetowego Centrum Obsługi Klienta)

 

 

Drugi dokument (wymagany) do podpisania umowy:

- paszport

- prawo jazdy

- książeczka wojskowa

- książeczka emeryta / rencisty

- karta stałego pobytu

- zaświadczenie NIP - nowy

- zaświadczenie REGON - nowy

- pozwolenie na broń - nowy

- legitymacja dyplomatyczna - nowy

- zaświadczenie dyplomatyczne - nowy

dziwi brak legitymacji ubezpieczeniowej

 

Dekoder HD + HDD (twardy dysk)

Kiedyś będzie dostępny - raczej nie w tym roku, ale za to będzie coś innego - czytać na końcu posta :)

 

TELEFONIA KOMÓRKOWA OFICJALNY START - 1 CZERWCA, czytajcie dalej

Od 1 czerwca oficjalny start. W 300 z ponad 1200 punktów w Polsce pojawią się telefony (jakie napiszę później). Na daną chwilę telefony sprzedaje 25 punktów rozrzuconych po całej Polsce. Z dniem 1 czerwca dołączą do nich kolejne. Głównie wybrane punkty te będą znajdować się w marketach / sklepach w miastach powyżej 15-20tys.

Na daną chwilę testy trwają na telefonach marki LG (głównie) i Samsungach. Polsat nie ukrywa, że wiele marek telefonów będzie dostępne w sprzedaży (z czasem). Modele telefonów nie są znane. W tej chwili (14 kwietnia) są to jak napisałem LG i Samsung, ale 1-szego czerwca będzie już więcej.

Zakup dekodera, telefonu będzie się wiązał z promocjami :)

Promocjami objęci będą abonenci, którzy mają już dekoder, jak i osoby które podpisały umowę na telefon, a później kupują dekoder. Niedługo będą szkolenia e-learningowe dla sprzedawców z wybranych APSów. Należy liczyć się z tym, że mając zaległości w płatnościach nie będzie możliwa sprzedaż telefonu/dekodera.

 

Ciekawostka:

Do sprzedaży może trafić (w tym lub kolejnym roku - data nie jest znana) nowe cudo, które było prezentowane na konferencji.

Będzie to sprzęt pełniący funkcję przenośnego telewizora z wbudowanym 40GB dyskiem twardym i przekątnej wielkości 7 cali.

Działać będzie pod WM6. Nie są znane konkretne dane techniczne. Sprzęt testowałem przez 5 minut :) [kolejka była]. Co mogę napisać. Ekran nie jest dotykowy, waży troszkę, ale to dobrze :) Brak klawiatury QWERTY, 2 wyścia usb. Tryb 4:3, 16:9, brak polskiego menu. Przycisk TV/LCD - nie działał, nie dziwi zbytnio :) . W opcjach dało się doszukać opcji: TV Channels :!: ale była pusta :P

Cena ~1000zł - może ulec zmianie. Co więcej - fotkę dołączę wkrótce.

 

PS dajcie ten zbiór newsów na stronę główną :] (satkurier.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:

Do sprzedaży może trafić (w tym lub kolejnym roku - data nie jest znana) nowe cudo, które było prezentowane na konferencji.

Będzie to sprzęt pełniący funkcję przenośnego telewizora z wbudowanym 40GB dyskiem twardym i przekątnej wielkości 7 cali.

Działać będzie pod WM6. Nie są znane konkretne dane techniczne. Sprzęt testowałem przez 5 minut :) [kolejka była]. Co mogę napisać. Ekran nie jest dotykowy, waży troszkę, ale to dobrze :) Brak klawiatury QWERTY, 2 wyścia usb. Tryb 4:3, 16:9, brak polskiego menu. Przycisk TV/LCD - nie działał, nie dziwi zbytnio :) . W opcjach dało się doszukać opcji: TV Channels :!: ale była pusta :P

Cena ~1000zł - może ulec zmianie. Co więcej - fotkę dołączę wkrótce.

 

PS dajcie ten zbiór newsów na stronę główną :] (satkurier.pl)

 

Hmm. Może to jakaś nowa komórka? Ale dysk 40GB? Chyba, że ten nowy co o ostatnio wymyślili (dysk 30GB wielkości karty SD) ;) .

 

Albo będzie działać jak nawigacje GPS, czyli zupełnie wyczyszczony Windows Mobile i nakładka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na temat możliwości przejścia abonentów SD na HD cisza? Pomijając zruwanie umowy lub mających bezterminową.

No i oczywiście bez brania tego TV od Samsunga razem z dekoderem :curious: a raczej kupowania tego TV od CP - kupowania, bo za taką cenę jaką CP chce za ten TV, to tylko tak można nazwać :/ pozatym ten TV w sklepie widziałem i był tańszy niż w CP :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście z SD na HD (dekodery):

 

Dekoder po umowie - pisać wypowiedzenie i tego samego dnia można brać HD :| - i tak jest 1 mc gratisu, więc się opłaci.

UWAGA w takim wypowiedzeniu MUSI być użyte słowo NATYCHMIASTOWE rozwiązanie umowy - koniecznie !

Dekoder SD w trakcie trwania umowy - j.w. tylko umotywować chęcią zakupu dekodera HD.

Oczywiście znowu trzeba będzie wydać 399 / 200 lub 99 zł w zależności od wariantu zakupu dekodera (własność /raty / dzierżawa)

 

A telewizora nikt kupować nie karze...

 

Piszę w ten sposób - bo nie jestem sobie wszystkiego przypomnieć naraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawostka:

Do sprzedaży może trafić (w tym lub kolejnym roku - data nie jest znana) nowe cudo, które było prezentowane na konferencji.

Będzie to sprzęt pełniący funkcję przenośnego telewizora z wbudowanym 40GB dyskiem twardym i przekątnej wielkości 7 cali.

Działać będzie pod WM6. Nie są znane konkretne dane techniczne. Sprzęt testowałem przez 5 minut :) [kolejka była]. Co mogę napisać. Ekran nie jest dotykowy, waży troszkę, ale to dobrze :) Brak klawiatury QWERTY, 2 wyścia usb. Tryb 4:3, 16:9, brak polskiego menu. Przycisk TV/LCD - nie działał, nie dziwi zbytnio :) . W opcjach dało się doszukać opcji: TV Channels :!: ale była pusta :P

Cena ~1000zł - może ulec zmianie. Co więcej - fotkę dołączę wkrótce.

Zdjęcia tego cuda były chyba na SK już rok temu przy okazji prezentacji Samsunga HD lub przy okazji relacji z jakiejś wystawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście z SD na HD (dekodery):

 

Dekoder po umowie - pisać wypowiedzenie i tego samego dnia można brać HD :| - i tak jest 1 mc gratisu, więc się opłaci.

UWAGA w takim wypowiedzeniu MUSI być użyte słowo NATYCHMIASTOWE rozwiązanie umowy - koniecznie !

Dekoder SD w trakcie trwania umowy - j.w. tylko umotywować chęcią zakupu dekodera HD.

Oczywiście znowu trzeba będzie wydać 399 / 200 lub 99 zł w zależności od wariantu zakupu dekodera (własność /raty / dzierżawa)

 

A telewizora nikt kupować nie karze...

 

Piszę w ten sposób - bo nie jestem sobie wszystkiego przypomnieć naraz :)

 

 

Mam jedno pytanko co lepiej wybrac wlasnosc, raty, dzierzawa ?? :mrgreen:

raty na jakich warunkach polegaja np. co miesiac do abonamentu bede doliczal 50zl?? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Xenomorph!!!!!

 

Od Polsatu w związku z pytaniem o zmianę na HD dla długoletnich abonentów na preferencyjnych warunkach otrzymałem taką odpowiedź:

 

:read: "Uprzejmie informuje, że Cyfrowy Polsat nie przewiduje możliwości wymiany dekodera na nowy model. Wyjaśniam, że umowa zakupu dekodera HD stanowi odrębny stosunek prawny, w związku z tym nie należy jej łączyć z bieżącą umową. Zakup dekodera HD wiąże się z nowym obowiązkiem abonamentowym

".

A moje zapytanie było takie:

mam dekoder na własność (szkoda, że czasem ma więcej stop klatek niż normalnego programu). Jak przejść na HD bez utraty stażu (mam już 8 lat stażu!!!!), UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY!!!

Pytam więc :

KTÓRA Z OPCJI WYMIENIONYCH PRZEZ XENOMORPHA :read: MNIE OBOWIĄZUJE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTÓRA Z OPCJI WYMIENIONYCH PRZEZ XENOMORPHA :read: MNIE OBOWIĄZUJE?

 

Zakończenie starej współpracy i nowa umowa z CP plus zakup lub dzierżawa nowego dekodera. CP tradycyjnie ma gdzieś swoich obecnych abonentów. Ma ich tylu, że może sobie na to pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie! Poważne firmy światowe mają spojrzenie takie bardziej szersze - :lol2: takie z widokiem na morze :lol2:;))))) szanują swoich klientów - bo to przyszłość firmy!!! :read: Polsat musi dorosnąć - choć 8 lat to dla nich za mało??? Dorosną do tego? Kiedyś będą żebrać aby przetrwać - ale wtedy to już będzie za późno! Klienci będą w innej platformie!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co by się stało gdyby chociaż zaproponowali możliwośc zakupu dekodera HD bez konieczności zrywania obecnej umowy? Przecież nikt nie mówi, że mają dekodery za darmo dawać albo odbierać stare. Ja już nawet nie wspomnę, że szanująca klientow firma powinna im ułatwiać taką zmianę a nawet dać zniżkę na dekoder. Ale CP woli żeby abonent musiał zerwać umowe. Zawsze będzie go można wykazać w statystykach jako 2 szt. - w ten sposób do jesieni dobiją do 3 mln abonentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się , ze faktycznie dla zainteresowanych "stałych" abonentów CP powinien umożliwić wymianę standardowego odbiornika na odbiornik HD. Na promocyjnych warunkach. W końcu stali klienci powinni mieć jakieś przywileje :brawo:

 

No przecież tak buduje się markę firmy!!! Stali i długoletni klienci są najważniejsi, bo przecież z nich zdarto najwięcej kasy!! :brawo: A ja jak kupowałem pierwszy dekoder to musiałem się zapisać do Funduszu emerytalnego! Więc ze mnie Grupa Polsatu ma sporą kasę! Cóż to dla nich mała zniżka przy zakupie dekodera, a klient byłby zadowolony i namawiał innych (pamiętam jak nazywano ich jeszcze Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma! :oops: i wtedy przekonywałem znajomych, że to firma z przyszłością!) :brawo:

W Polsce obowiązuje zasada "łap co się da i sp....j". Jakże nam daleko do krajów cywilizowanych!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co by się stało gdyby chociaż zaproponowali możliwośc zakupu dekodera HD bez konieczności zrywania obecnej umowy?

 

Takiej możliwości jeszcze długo nie będzie. Ale może kiedyś. Można gdybać.

Przy zakupie dekodera HD klient otrzymuje nową kartę, która jest sparowana z dekoderem.

Teoretycznie i technicznie nie byłoby problemu z przepisaniem uprawnień na daną kartę, ale cóż Polsat by na tym zyskał ?

Klient płaci 399/200/99 zł za dekoder HD i za 4 mc kończy mu się umowa... Bez sensu, nawet jeżeliby miał później przedłużać na jedno wychodzi (nowa umowa i związanie się z Polsatem na okres 12-25mc)

 

A co do 3 mln abonentów - Polsat ma tyle w planach na koniec tego roku - widziałem statystyki, ale to nierealne, przynajmniej nie z tą promocją :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...