Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobne jest to że TVP Sport będzie udostępniony za darmo na miesiąc dla abonamentów CP

Oby! Nie mam wykupionego pakietu sport na ten okres rozliczeniowy. Na następny już oczywiście będzie :D

 

Nawet jak kupiłeś tylko familijny na cały rok, możesz teraz w każdej chwili wykupić pakiet sportowy i ogladasz do woli, kiedy chcesz to płacisz, kiedy nie chcesz to nie :) Nie musisz zwracać uwagi na to, że juz zapłaciłeś za pakiet familijny.:)

Ja mam chyba zapłacone na 3 miesiące, ale tylko wróci Tata do domu to wpłaci na sportowy i wkońcu mam swój wymarzony TVP Sport :D

 

Juz miałem na początku kwietnia kupić TNK, a dzisiaj wracam ze szkoły i patrze, a tu taka piękna informacja, nawet nei wiecie jak bardzo się cieszyłem :)

Teraz mam 3 najlepsze kanały o tematyce sportowej w Polsce - Polsat Sport , ESP , TVP Sport.

Zaczynaja sie spełniac moje marzenia, więc tak cichutko, zeby nie zapeszyć ... Może tak Liga Mistrzów od przyszłego sezonu w Polsacie Sport ?? Wtedy to już skakałbym z radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poniedziałku kanały TVP Sport i TVP Info powinny zostać dołączone do oferty Cyfrowego Polsatu. Serwis tvpolsat.info jako pierwszy podaje numery na liście platformy, pod którymi będzie można znaleźć te stacje. TVP Info wkroczy na pozycję numer 71, a TVP Sport zamelduje się na kanale 19

 

Informacje w tej sprawie przekazała nam Olga Zomer, rzeczniczka prasowa Cyfrowego Polsatu. – Kanały TVP Sport i TVP Info zostaną uruchomione niezwłocznie po dopełnieniu wszystkich kwestii technicznych, do poniedziałku powinny być dostępne dla naszych klientów – dodała. Na nasze pytanie, z których transponderów będą nadawane stacje Telewizji Polskiej, Olga Zomer odpowiedziała: – Kanały TVP1, TVP2 i TVP Info będą retransmitowane. TVP Sport będzie nadawany z Cyfrowego Polsatu, z naszej częstotliwości.

Źródło tvpolsat.info

 

Czyli TVP1, 2, INFO od cyfry a TVP Sport od polsatu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farfał chciał się ludziom przypodobać i bardzo dobrze.Tvp Info to dla mnie nie jest kanałem informacyjnym.Według mnie najlepsze są Polsat News i Tvn24.Ale miło będzie mieć nowe kanały,ale i tak dla mnie POLSAT SPORT jest najlepszym kanałem sportowym w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareście. Dla mnie jako kibica to bardzo dobra wiadomość. Tak na prawde to był TEN kanał na który w CP czekałem. Wiadomo,że C+sport i nsport nigdy w CP nie będą, więc moge powiedzieć, że mam teraz kompletną paczkę kanałow które miec chciałem. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tylko CP nie dał [beep] wstawiając TVP Sport w słabej jakości !

ale cieszy mnie dodatkowo że wreszcie jakość TVP 1 i TVP 2 będzie z Cyfry+ ! ale czy napewno? może zostaną tak jak jest czego napewno z nas nikt nie chce :P

no i się zwolni miejsce dla CP przez TVP 1 i TVP 2 z siatki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że zdecydowana wiekszość abonentów ma pakiet Mini albo Familijny.Ruch na przyciągnięcie klientów na droższy pakiet.Raczej nikt kto ma familijny nie wywali 20 PLN (Relax Mix) tylko dla TVP Sport skoro w TNK może go mieć za 10 PLN wraz z NSPORT.Pożądanym rozwiązaniem jest TVP Sport w pakiecie MINI skoro telewizja z defincji publiczna realizuje to

 

i to jest GLOS ROZSADKU, bo widze samych napalonych i niedoinformowanych entuzjastow :brawo: , czyli :

 

TVP INFO w FTA leci bez laski z Astry - koszt konwertera singla + przelacznik to jakies 35 pln :lol2:

 

TVP Sport mam w N-ce, i powiem wam ze jest to kicha jakich malo - i merytorycznie i jakosciowo, przy Eurosporcie wysiada kompletnie, a w porownaniu do Eurosportu HD to wogole nie ma o czym mowic :lol2:

 

TVP HD bylo dobre na poczatku - teraz w kolko leca same powtorki (obecnie powtarzaja setny raz ME w pilce recznej), program konczy sie okolo 23.00 zaczyna o 16.00 nastepnego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może poprzez włączenie kanałów TVP do największej platformy w Polsce nowa ustawa medialna w kształcie o jakim się słyszy nie będzie do końca zrealizowana... - czyli o likwidację kanałów tematycznych TVP...

mimo wszystko CP bardzo pozytywnie zaskoczył swoich abonentów i czekamy do poniedziałku... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc mozę więcej ma Familijny.Ale nie w tym rzecz.TVP Sport jest dzieckiemTVP finansowanym póki co z naszych podatków oraz reklam.Jeżeli misyjnośc TVP zapisana jst w ustawie to beż żadnej łaski powinien on być w MINI Cp oraz Powitalnym C+.Robienie z niego extra Premium kanałem w CP uważam za naśmiewanie się z wszystkich abonetów płacących abonament RTV.Na pewno dla entuzjastów CP jest to duża niespodzianka ale sam jestem ciekaw ile ludzi weżmie RelaxMix/Pakiet Sport.Idąc tym tokiem rozumowania C+ powinna go umieścić za 10/14 PLN.Póki co ja go będę mieć ale po upływie okresu minimalnego nie zamierzam kupować Pakietu Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fajnie w końcu jako tako nowość:} i Oficjalnie:P cieszy mnie to ale na lepszą jakość TVP pewnie się nie uda chociaż...:)Mamy te 4 dni więc się okaże. A tymczasem Miłego Oglądania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili przed chwilą w WIADOMOŚCIACH o TVP w CP

To nie wszystko, zaraz także będą mówić w programie Sport, po Wiadomościach. To logiczne, bo dotyczy TVP Sport.

W Wiadomościach mówili o TVP Info i trochę o TVP Sport, a przed chwilą na Sporcie o TVP Sport (......pojawi sie za cztery dni na platformie Cyfrowego Polsatu......)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sobie pochwalili :D Teleexpress, Wiadomości, Sport <- TVP 1 chwalą sie :D

TVP Info i Polsat News - Chwalą się :P

Wydarzenia i Sport - Chwalą się :D

 

jeszcze poczekamy na status ROMANS to z pewnością będziemy mieli również TVP HD i TVP Historia do własnego transportera czyli CP :)

 

Cieszmy się ! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby dodali wszystkie kanały TVN oprócz oczywiscie Nsportu to by byłby ISTNY BOOM na kanały! :D

 

TVP Info niestety słaba jakość z C+, puszczali niedawno niekodowaną z C+, poobejrzałem i cienko widze :P

mam nadzieje że TVP Sport będzie o wiele lepszy i polepszenie TVP1 i 2 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...