Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy przyjemność poinformować, iż w dniu dzisiejszym tj. 5 czerwca 2008 roku zostanie udostępniona możliwość ponowienia sygnału na dekoder Klienta za pomocą Systemu Obsługi Sprzedaży. Narzędzie umożliwi rozwiązywanie problemów związanych np. z brakiem aktywacji po wymianie karty, brakiem dostępu do usługi programowej mimo opłaconego abonamentu, brakiem uprawnień spowodowanym długim odłączeniem dekodera od instalacji satelitarnej, zmianą oprogramowania na dekoderze itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualka :)

 

MODUŁY CAM HD

 

Dla modułów CAM HD, które były dostępne dotychczas w sprzedaży została przygotowana nowa wersja oprogramowania. Aktualizacja zostanie przeprowadzona automatycznie za pośrednictwem satelity, tak aby wszyscy Klienci posiadający moduł CAM zyskali dostęp do kanałów HD platformy.

 

Niezbędne informacje do ściągnięcia oprogramowania:

 

1. Częstotliwość: 12265

 

2. Polaryzacja V (pionowa)

 

3. SR: 2750 4. FEC

 

W przypadku problemów ze ściągnięciem oprogramowania należy przełączyć Dekoder na jeden z kanałów: HBP, HBO2, HBO Komedy, Polsat Sport HD, HBO HD Test i postępować zgodnie z instrukcją wyświetlającą się na ekranie telewizora.

 

WAŻNE!

 

W trakcie ściągania oprogramowania na Dekoder nie należy:

 

- wyłączać zasilania,

 

- wyciągać modułu CAM z gniazda

 

- przełączać kanałów do momentu ukazania się komunikatu: AKTUALIZACJA ZAKOŃCZONA SUKCESEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wychodząc naprzeciw Państwa sugestiom i działając z myślą o pełnej satysfakcji klientów Cyfrowy Polsat przygotował specjalne oferty dla Klientów, których posiadany na własność sprzęt uległ trwałe.mu uszkodzeniu po okresie odpowiedzialności gwaranta.

W związku z powyższą ofertą prosimy o zaprzestanie z dniem 1 lipca 2008 r. praktyk w zakresie informowania Klientów o możliwości skrócenia okresu wypowiedzenia umowy z tytułu uszkodzenia sprzętu.

 

Dodatkowo, w ramach budowania lojalności Klienta, Cyfrowy Polsat przygotował atrakcyjne oferty podmiany dekoderów, dostępne dla wszystkich Klientów poza okresem podstawowym.

 

W przypadku gdy zgłosi się Klient z uszkodzonym sprzętem, który nie jest objęty gwarancją lub Klient po okresie podstawowym Umowy zainteresowany podmianą dekodera, prosimy o skontaktowanie się z infolinią Cyfrowego Polsatu pod numerem 0801 08 08 08, gdzie Klient uzyska informacje o specjalnej ofercie podmiany dekodera.

 

Reklamacje dotyczące skracania okresu wypowiedzenia, uzasadnione uszkodzeniem sprzętu nie będą już realizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt tego nie zauważył, więc będę pierwszy :jupi:

 

Na tp. 79 (12,284 GHz, pol. H SR=27500 FEC=3/4) zamiast zbędnej kodowanej kopii stacji Radio Polonia (i tak Cyfrowy Polsat pobiera ją z transpondera Cyfry+) jest nadawane Radio PiN 102FM (kodowane w Nagravision 2 i 3, czyli tylko w Cyfrowym Polsacie, przynajmniej w tym momencie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie słucham radia w TV, ale listę ulubionych kanałów radiowych pewnie że sobie zrobiłem. Można nie słuchać, ale żeby listy nie mieć... Żeby ktoś później mówił, że nie mam kanałów radiowych, co to, to nie !!! Mam wszystkie polskie z Hot Birda i nawet 2 stacje radiowe z Astry. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak z kanałami tv. Mam na liście ponad 2000 kanałów. Mimo tego, że 90% z nich nie oglądam, to często aktualizuje tą listę i przeglądam te kanały w poszukiwaniu jakiś nowych, nie tylko nowości CP ale w ogóle. W szczególności kanały HD, które to sobie dodaje do zupełnie innej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...