Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

opisałem wczoraj na ten temat rozmowę z infolinia ale ktoś był łaskaw usunać mojego posta.

 

na infolinii uzyskalem informacje, ze nadal mam placic 5 zł bo tak podpisałem umowę. śmiech na sali :]

 

Dokładnie... za miesiąc lipiec jeszcze obowiązuje opłata za DisoveryHD ale od sierpnia należy sobie odliczyć 5zł za ten kanał a ewentualna umowa przestaje obowiązywać.

 

no wlasnie nie.

panienka z call center mnie poinformowała, że to nie wpływa na moja umowe i musze placic do momentu az umowa wygasnie a nie tylko przez miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli tak, to jednak panienka na call center niechcacy nie wprowadzila mnie w blad tylko nie wiedziala o podwyzce.

 

swoja droga dobra opcja - tym sposobem niejako CP zrobił upgrade wszystkich posiadaczy pakietu HD do posiadaczy pakietu HD + Disc HD Showcase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty mogłeś dostać stare cenniki... jakie mieli już przygotowane... a ten jak widać jest sprzed 3 dni. Wiec jeśli tak jest że to dla nowych... załapałeś się na starą cenę :D

 

@patryk691 ma rację. Już w poprzednim cenniku była kwota 20 zł za pakiet HD. Ale podpisując umowę w aktualnej promocji na okres 15 lub 29 m-cy będziesz płacił za ten pakiet tylko 15 zł i tyle. Nie ma co dalej dyskutować na ten temat.

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana pisze, że w cenniku jak byk jest 20zł za paczkę HD.

Tak przy okazji, dla tych którzy twierdzą, że mając już paczkę HD dojdą im 2 nowe kanały to radzę zerknąć do umowy na zapis: "...w skład którego na dzień podpisania umowy wchodzą następujące programy....". Można to interpretować na dwa sposoby, na swój, bardziej korzystny lub na korzystny ale dla CP;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mysle ze oni tak pisza bo pisza, ja np. jak podpisywalem umowe to facet mi powiedzial ze bede za pakiet HD placil 15zl a z umowa otrzymalem cennik i tam wyraznie jest napisane ze umowa na czas okreslony 20zl a na nieokreslony 25zl. Jeszcze jeden przyklad podam, moj brat jak w maju bral CP to facet w APSie powiedzial ze jak podpisze umowe na 29 miesiecy to za p.HD bedzie placil 15zl a jak mniej niz 29 miesiecy to 20zl. Z tym co wyrabia CP mozna czasami sie pogubic na maxa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...